صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان
فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه زنجان را به چاقوی آن می شناسند در کنار چاقوی زنجان، ظروف مسی از جمله مهم ترین صنایع دستی این شهر محسوب می شود . ظروف مسی زنجان از جمله قدیمی ترین و با اصالت ترین ظروف بوده است . که توسط هنرمندان و استادکاران زنجانی تولید و به بازار عرضه می شود . فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان این امکان را برای شما مهیا می کند که به صورت اینترنتی ظروف مسی مورد نقاضای خود را خریداری نمایید . و می توانید بهترین ظروف مسی را با قیمت مناسب خریداری نمایید . و بدون صرف وقت زیاد ، می توانید از انواع ظروف مسی ارائه شده در این فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان دیدن نمایید .

فروش عمده ظروف مسی زنجان

فروش عمده ظروف مسی زنجان (تابه مسی زنجان ) ، که به ارائه انواع ظروف مسی در کاربردها مختلف می پردازد . از انواع ظروف مسی آشپزخانه و تزئینی و دکوری در این فروش عمده ظروف مسی زنجان به فروش می رسد . که شما عمده فروش عزیز و صاحبان مشاغل مربوط به فروش ظروف مسی می توانید به این فروش عمده ظروف مسی در زنجان مراجعه نمایید و از قیمت عمده و مناسب آن اطلاع پیدا کنید . انواع صنایع و ظروف مسی زنجان را با بهترین کیفیت و با نازل ترین قیمت ها دریافت نمایید. فروش عمده ظروف مسی دارای مزایای زیادی می باشد که یکی از مهمترین مزایای آن خریداری این ظروف با قیمت مناسب و ارزان تر می باشد .

آیا می توانید ظروف مسی اصل را تشخیص دهید ?

نشخیص ظروف مسی اصل یکی از دغدغه های مشتریان عزیز می باشد که برای تشخیص به شما پیشنهاد می شود که از افراد ماهر و استادکاران این رشته کمک بگیرد . و آیا می توانید ظروف مسی اصل را تشخیص دهید ؟چنانچه خودتان می خواستید مبادرت به خرید ظروف مسی اصل بکنید باید به نکات ذیل توجه خاصی داشته باشید:

 • شکل ظاهری : شکل ظاهری ظروف مسی اصل با ظرافت و دقت بالا تولید شده است . رنگ بدنه ظروف مسی باید به رنگ سرخ براق باشد . نسبت مس به برنج به کار رفته درتولید این ظروف نسبت دو به یک می باشد . خلوص مس به کار رفته در تولید این ظروف مسی اصل بالا بوده است.

مدل های زیبای کتری مسی زنجانی

تولید کنندگان ظروف مسی زنجان به عرضه انواع کتری مسی زنجان پرداخته اند . که توسط هنرمندان زنجانی تولید و به بازار عرضه می شود . کتری مسی می تواند انتخاب خوبی از طرف خانم ها خانه دار باشد . به دلیل اینکه انتقال حرارت در آن یکسان و بالا بوده است . باعث صرفه جویی در انرژی می شود . و با جوشندان دم نوش های ایرانی  طعم جدیدی را تجربه کنید . تنوع در مدل های زیبایی کتری مسی زنجانی بالا بوده است ، که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم :

 • کتری مسی راسته
 • کتری مسی شکمی
 • کتری مسی روگازی
 • کتری مسی مسافرتی

خرید ظروف مسی فانتزی

خرید ظروف مسی فانتزی می تواند انتخاب خوبی برای تهیه هدیه باشد . شما می توانید با انتخاب ظروف مسی فانتزی یک هدیه ماندگار را به عزیزانتان بدهید . ظروف مسی فانتزی به دلیل شکل خلاقانه که دارد مورد استقبال عمومی قرار گرفته است . شکل ظاهری ظروف مسی فانتزی دارای خم کاری بالاتر بوده است . و قلم کاری و حکاکی بر روی آن بیشتر از دیگر ظروف مسی می باشد و این عوامل زیبایی این ظروف را دوچندان کرده است . صنایع و ظروف مسی زنجان یکی از بارزترن نمونه ظروف مسی فانتزی می باشد . دارای کاربردهای مختلفی است که شامل موارد ذیل می باشد : برای تزئین در منازل و محل کار استفاده شود . ( انواع گل مسی ،  گلدان ها و…) یا به صورت کاربردی از آن استفاده شود . ( انواع قندان های در طرح های مختلف ، بستنی خوری ، سبد نان و…)

سرویس چند پارچه قابلمه مسی شکمی زنجانی

در بین سرویس های قابلمه های زنجانی که به بازار عرضه می شود . سرویس چند پارچه قابلمه مسی شکمی زنجانی طرفداران خاص خود را دارد . و از آن جا که قابلمه نقش مهمی در آشپزخانه ها دارد و از جمله بهترین جنس و دوام در بین قابلمه های می توان به قابلمه های مسی اشاره کرد . مس به کار رفته در تولید سرویس های قابلمه های زنجانی باعث می شود که حرارت به طور یکسان در سطح قابلمه پخش شود . این باعث جا افتادن هر چه بهتر غذا می شود . و بالطبع باعث خوشمزه تر شدن غذا می شود . کاهش در مصرف انرژی را خواهیم داشت.  یکی از صنایع و ظروف مسی زنجان ، سرویس چند پارچه قابلمه مسی شکمی زنجانی ، به دلیل انحنایی که در روی بدنه وجود دارد دارای زیبایی خاصی بوده است که می توان به عنوان جهیزیه نیز از آن استفاده نمود .

مدل های صنایع دستی با مس

در ایران به دلیل فرهنگ های مختلف و موقعیت جغرافیای که وجود دارد دارای صنایع دستی زیادی می باشد و هر نقطه از کشور با توجه به مواد اولیه در دسترس که داشته اند . با ذوق و سلیقه هنرمندان خود به خلق یک از صنایع دستی کشور مشهور شده اند . صنایع دستی دارای تعریف های مختلفی می باشد ( که باید کاملا با دست انجام شود و نمادی از فرهنگ و سنت آن جامعه باشد ) صنایع دستی می توان نام برد که با فلزات زیادی تولید می شود . مدل های صنایع دستی با مس دارای شکل ظاهری منحصر به فرد بوده است و چشم هر بیننده را به خود جلب می کند . صنایع و ظروف مسی زنجان شامل موارد ذیل می باشد :

 • انواع زیورآلات مسی
 • انواع ظروف کاربردی و آشپزخانه
 • انواع ظروف کادویی
 • انواع ظروف تزئینی
 • انواع ظروف فانتزی 

ست کامل تابه مسی زنجان

از جمله صنایع و ظروف مسی زنجان می توان به ست کامل تابه مسی زنجان می توان اشاره نمود . که توسط استادکاران زنجانی عرضه می شود . ست کامل تابه های مسی زنجان از چکش کاری بالایی برخوردار است . و به صورت تک دسته و دو دسته به بازار عرضه شده. و از آن جا که سطح داخلی تابه مسی زنجان با لایه ضخیمی قلع اندود شده است این نگرانی را برای اعضای خانواده بر طرف می کند که یون مس به مقدار زیاد وارد غذا نمی شود. ست کامل تابه مسی زنجان در دو ست (۲ پارچه قابلمه مسی شکمی و ۳ پارچه قابلمه مسی شکمی) به بازار عرضه می شود .

عکس ظروف مسی تزئینی

عکس ظروف مسی تزئینی که از خاص ترین و زیباترین ظروف مسی که توسط هنرمندان این رشته خلق شده است . ظروف مسی تزئینی از نظر شکل ظاهری دارای ظرافت خاصی (که شامل : خم کاری ، قلم زنی ، نقش و نگار و حکاکی و…) می باشد . صنایع و ظروف مسی زنجان از بی بدیل ترین ظروف مسی در کل کشور محسوب می شود که شما را به دیدن عکس ظروف مسی تزئینی دعوت می کنم که شامل موارد ذیل می باشد :

 • آینه و شمعدان
 • انار خوری
 • شیرینی خوری
 • میوه خوری
 • گلدان
 • دیوارکوب
 • شکلات خوری
 • سماور ذغالی
 • بستنی خوری

تولید کنندگان  ظروف مسی در زنجان

یکی از صنایع دستی شهر زنجان تولید ظروف مسی می باشد . هر ساله تعداد زیادی گردشگر به این شهر مسافرت می کنند و برای پاسخگو بودن تقاضای مشتریان ، تولید کنندگان ظروف مسی در زنجان فعالیت می کنند و به تولید و عرضه بهترین ظروف مسی می پردازند . صنایع و ظروف مسی زنجان عرضه شده توسط این تولیدکنندگان دارای  کیفیت قابل قبولی بوده است . تولید کنندگان ظروف مسی زنجان هدف شان ارائه بهترین و با کیفیت ترین ظروف مسی بوده است . ظروف مسی زنجان دارای مرغوبیت بالای است . به فروش عمده ظروف مسی زنجان پرداخته اند . تا شما راحتربتوانید ظروف مسی با مرغوبیت بالا را خریداری نمایید .

قیمت ظروف مسی کیلویی زنجان

قیمت ظروف مسی بر اساس کیلویی و عددی قیمت گذاری می شود . که این خود نیز به عوامل (مراحل تولید ، مقدار مس به کاررفته ، سایز و…) بستگی دارد و قیمت ظروف مسی کیلویی زنجان نیز از این امر مستثنی نبوده است . قیمت هر کیلو صنایع و ظروف مسی زنجان به دلیل مرغوبیت که دارا می باشد از ارزش بالایی برخوردار است . در سال های اخیر به دلیل نوسانات در بازار فلزات به طور اختصاصی مس باعث شده است که قیمت ظروف مسی بالاتر رود . ولی تلاش این مجموعه بر این بوده است که شما عمده فروش عزیز ظروف مسی مورد علاقه خود را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان

تولید ظروف مسی | تولیدی ظروف مسی کرمان

ظروف مسی به ویژه چکشی کرمان از قدیم شهرت داشته وهنوز هم طرفداران خاص خود را دارد . تولیدی ظروف مسی کرمان به عهده شهر کرمان بوده و با وجود سیر نزولی تولید مس و ص