صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فروش عمده ظروف مسی / فروش عمده ظروف مسی| فروش عمده ظروف مسی آنتیک و جدید
فروش عمده ظروف مسی آنتیک

فروش عمده ظروف مسی| فروش عمده ظروف مسی آنتیک و جدید

هنر فلزکاری دارای تعاریف مختلف می باشد که به معنی تزئین و شکل دهی فلز با ابزارهای خاص می باشد . روش های متفاوتی که به صورت حجمی و مسطح بر روی فلز انجام می دهند ، هنر فلزکاری می گویند . که یکی از رشته های صنایع دستی می باشد . و بر روی آن قلمزنی انجام می شود . که جلوه ظروف مسی را دوچندان می کند . و فروش عمده ظروف مسی آنتیک و جدید را می توانید از این سایت بخواهید . که ظروف مسی آنتیک و جدید دارای شکل ظاهری متمایز و خاص می باشد که از دیگر ظروف مسی بازشناخته می شود .

فروش مستقیم ظروف مسی با قیمت مناسب در ایران

فروش مستقیم ظروف مسی با قیمت مناسب در ایران ، شما هموطن عزیز می توانید از این طرح استفاده نمایید . فروش مستقیم ظروف مسی مزیت های زیادی را به دنبال دارد که شامل موارد ذیل می باشد :

 1. فروش ظروف مسی به تمام نقاط ایران ارائه می شود .
 2. به صورت عمده به عمده فروشان و صاحبان مشاغل مربوطه و رستوران داران و هتل داران عزیز نیز خدمات داده می شود .
 3. عرضه به صورت مستقیم بوده است پس نقش واسطه ها حذف شده و ظروف مسی با قیمت ارزان تر به دست مشتری می رسد .

پخش عمده  ظروف آنتیک

یکی دیگر از تصمیماتی گرفته شده توسط این سایت پخش عمده  ظروف آنتیک برای شما خانم های باسلیقه می باشد . فروش عمده ظروف مسی که یکی از شیک ترین ظروف مسی محسوب می شود . دارای طراحی به روز بوده است . این ظروف دارای زیبایی وصف ناپذیری می باشد .که با هر سلیقه که باشید جذب این ظروف مسی آنتیک می شوید . و به صورت عمده به تمام نقاط کشور ارسال می شود . شما با مراجعه به این سایت و از بین انواع ظروف مسی آنتیک و شیک به انتخاب بپردازید . و با قیمت عمده و ارزان تر دریافت نمایید . ظروف مسی آنتیک دارای طرح های ذیل می باشد :

 • طرح عکسی
 • طرح زمینه پر
 • طرح منبت
 • طرح برجسته
 • طرح مشبک

خرید و فروش در بازار مس زنجان

خرید و فروش در بازار مس زنجان ، یکی از بزرگترین بازارهای در کشور می باشد که به خرید و فروش ظروف مسی می پردازد . استادکاران و هنرمندان زیادی در این بازار مشغول به کار هستند . و علاقه مندان زیادی بعد از گذشت سالها هنوز در این زمینه مشغول به کار هستند . و بخش مولد در اقتصاد شهر زنجان می باشد . یکی از سوالات رایج گردشگران عزیز آدرس بازار مس زنجان می باشد .و آن هم به دلیل اینکه بهترین و مرغوب ترین ظروف مسی در این بازار خرید و فروش می شود .و تولید ظروف مسی از گذشته ها جزء پیشه و مهارت مسگران بوده علاقمندان بسیاری امروزه پس از گذشت سالها در این زمینه فعالیت می‌کنند .

صنایع دستی و ظروف مسی زنجان

صنایع دستی و ظروف مسی زنجان جزو مهمترین صنایع دستی شهر زنجان محسوب می شود . و بعد از چاقوی زنجان به جرأت می توان گفت که خرید و فروش ظروف مسی جزو مهم ترین صنایع دستی شهر زنجان می باشد . مسگران خوب زنجانی، با دست توانا و خلاق خود توانسته اند این هنر اصیل و ماندگار را به همگان معرفی کنند . ظروف مسی زنجان استان زنجان، زنجان نامی آشنا در بین صنایع دستی می باشد . و تنوع محصولات مسی در این شهر بالا بوده است . و مشتریان زیادی را از کل کشور جذب و جلب نموده است . فروش عمده ظروف مسی باعث شده است که فروش این ظروف رونق پیدا کند .

محدوده قیمت مس در بازار اصفهان

محدوده قیمت مس در بازار اصفهان ، متفاوت بوده است . اصفهان دارای هنرهای دستی زیادی می باشد که زبانزد خاص و عام است . و یکی از تفریحات گردشگران عزیز که این شهر را برای مقصد سفر خود انتخاب می کنند . قدم زدن در بازار اصفهان و دیدن آثار خلق شده از مس ، این فلز سرد می باشد . که به دست هنرمندان خوب اصفهانی ، هنرمندانه طراحی و زینت داده شده است . قیمت مس در بازار اصفهان نیز نوسان خود را دارد . و این امراز قیمت فلز مس در بازار جهانی نشأت می گیرد . و افزایش قیمت این فلز در سالهای اخیر امری انکار ناپذیر بوده است . و تغییر در قیمت جهانی قیمت داخلی این صنعت را نیز تحت تأثیر گذاشته است . و ما با فروش عمده ظروف مسی این امکان را ایجاد نموده ایم تا شما عمده فروشان عزیز بتوانید ظروف مسی مورد تقاضای خود را با قیمت پایین تر تهیه نمایید .

مرکز پخش صنایع دستی اصفهان

مرکز پخش صنایع دستی اصفهان ، که به ارائه انواع ظروف مسی می پردازد . قیمت مس در اصفهان پایین تر بوده است و از کیفیت خوبی برخورداراست . ظروف مسی شامل گروه ای ذیل می باشد :

 • ظروف مسی کاربردی شامل : انواع قابلمه و تابه در سایزهای مختلف ، کتری و قوری و..
 • ظروف مسی کادویی شامل : انواع گلدان ، قندان و…..
 • ظروف مسی دکوری که شامل : شمعدان ، گلدان ، دیوارکوب و….

درباره کارخانه تولید ظروف مسی

درباره کارخانه تولید ظروف مسی ، که به تولید ظروف مسی می پردازد . ظروف مسی تولید شده جزو ظروف مسی ماشینی می باشد . که تمام مراحل تولید این ظروف بدون کمک دست بوده است . و باعث شده است که افراد زیادی مشغول به کار شوند . و شما می توانید انواع ظروف مورد تقاضا خود را به صورت عمده از این کارخانه تولید ظروف مسی بخواهید . و به توزیع ظروف مسی دکوری و تزئینی و مصرفی و کادویی و …. می نماید . شما می توانید ظروف مسی خود را با قیمت ارزان تر و با کیفیت بالا خریداری نمایید . فروش عمده ظروف مسی یکی دیگر از راهکارهایی می باشد که کارخانه تولید ظروف مسی در نظر گرفته است .

محصولات نفیس صنایع مس اصفهان

محصولات نفیس صنایع مس اصفهان ، که توسط هنرمندان باذوق اصفهانی طراحی شده است . صنایع مس اصفهان ، جلوه ی زیبایی از ظروف مسی را دارا می باشد. که با فیروزه کوبی و میناکاری و حکاکی نقش و نگارهای اصیل و سنتی بر جذابیت این ظروف افزوده شده است . از محصولات نفیس صنایع مس اصفهان به موارد ذیل می توان اشاره کرد :

 • انواع ست های پذیرایی فیروزه کوبی و میناکاری شده
 • انواع ست ها گلدان و جام فیروزه کوبی و مینا کاری شده
 • انواع سماورهای ذغالی

بازار مس اصفهان را بشناسید

بازار مس اصفهان را بشناسید . بازار مسی اصفهان را با صدای دل نواز چکش های مسگران بر روی ورقه های مسی می شناسیم . که افراد زیادی را به خود جلب و جذب می کند . این بازار مس بعد از گذشت سالها هنوز بافت سنتی خود را حفظ کرده است . این بازار با قدمت ۴۰۰ ساله هنوز از جذابیتش کاسته نشده است . فلز مس به دلیل خاصیت چکش کاری و شکل گیری از طرف هنرمندان عزیز کشورمان طرفداران زیادی دارد . و مسگری را از قدیمی ترین و با وفاترین صنایع دستی در شاخه فلزکاری می توان یاد کرد . در بازار مس اصفهان هم به فروش عمده ظروف مسی مبادرت می نمایند و هم به صورت جزئی می توان ظروف مسی مورد علاقه خود را خریداری نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان