صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فیروزه کوبی چیست | فیروزه کوبی چیست ، بهترین فیروزه کوبی مال کجاست ?
فیروزه کوبی چیست ، بهترین فیروزه کوبی مال کجاست ?

فیروزه کوبی چیست | فیروزه کوبی چیست ، بهترین فیروزه کوبی مال کجاست ?

فیروزه کوبی چیست ، بهترین فیروزه کوبی مال کجاست ؟ این ها سوالاتی می باشد که ممکن است برای شما دوستداران هنر پیش آمده باشد . فیروزه کوبی از جمله های هنرهایی می باشد که از جذاب ترین و گیراترین هنرهای صنایع دستی می باشد . بهترین فیروزه کوبی را می توان به شهر اصفهان اختصاص داد و فیروزه کوبی در اصفهان علاوه بر جواهرات و زیورآلات بر روی ظروف مسی کاربردی ، تزئینی و کادویی نیز انجام می شود .

آموزش فیروزه کوبی

آموزش فیروزه کوبی در منزل نیز از سوی افرادی که شرایط کار در بیرون از منزل را ندارند ، مورد استقبال قرار گرفته است . آموزشگاه های زیادی در جهت آموزش شاخه های از صنایع دستی مشغول به فعالیت می باشند و به آموزش فیروزه کوبی نیز می پردازند . شما بعد از تهیه ابزار و وسایل لازم جهت این کار می توانید به خلق آثار زیبا و بازار پسند بپردازید . و به درآمدی بالا دست یابید .

فیروزه کوبی

فیروزه کوبی چیست ما شما را با خرید سنگ فیروزه کوبی که یکی از وسایل مورد نیاز و خیلی کلیدی در محصول فیروزه کوبی می باشد ، آشنا می نماییم . اصلی بودن محصولات فیروزه کوبی را از روی سنگ به کار رفته در تولید این محصولات می سنجند .  یکی از قدیمی ترین سنگ های جهان را می توان به سنگ فیروزه اشاره نمود که به دلیل رنگ جذابی که دارد همیشه مورد توجه بوده است . از انواع سنگ فیروزه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  1. فیروزه شجر
  2. فیروزه عجمی

خرید اینترنتی نیم ست زیورآلات فیروزه کوبی

یکی از زیباترین محصولات فیروزه کوبی ، زیورآلات فیروزه کوبی می باشد . دراین بین از طرف خانم های باسلیقه خرید اینترنتی نیم ست زیورآلات فیروزه کوبی مورد استقبال قرار گرفته است . فیروزه علاوه بر زیبایی ظاهری که می توان برای آن برشمرد ، دارای خواص درمانی و آرام بخشی نیز می باشد .

برگزاری دوره آموزشی هنری

کلاس آموزش فیروزه کوبی در اصفهان از طرف علاقه مندان و هنرجویان عزیز مورد استقبال قرار گرفته است و برگزاری دوره آموزش هنری برای رفاه حال شما دوستداران هنر به صورت مجازی و حضوری در نظر گرفته شده است . فیروزه کوبی چیست را زیر نظر اساتید مجرب و به نام اصفهانی می توانید مشاهده و آموزش ببینید . و به خلق آثار بی نظیر و چشم نواز بپردازید .

چسب مخصوص فیروزه کوبی

در مراحل تولید ظروف مسی فیروزه کوبی چسب مخصوص فیروزه کوبی از جایگاه ویژه ای برخوردار است . و باید در خرید چسب فیروزه کوبی دقت بالا داشته باشید . این چسب گونه ای از لاک می باشد که از ترکیب تربانتین و کالفین با تقطیر چوب گردو به دست می آید . باید از نسبت های مناسب مواد برای تولید این لاک گردویی استفاده شود . در غیر این صورت مرغوبیتی که از یک چسب در نظر دارید ، حاصل نمی شود و در مراحل کار با مشکل مواجه خواهید شد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان