صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / آموزش فیروزه کوبی روی مس | کامل ترین آموزش فیروزه کوبی روی مس با بهترین اساتید مجرب اصفهانی
کامل ترین آموزش فیروزه کوبی روی مس با بهترین اساتید مجرب اصفهانی

آموزش فیروزه کوبی روی مس | کامل ترین آموزش فیروزه کوبی روی مس با بهترین اساتید مجرب اصفهانی

اگر شما از جمله افرادی می باشید که به صنایع دستی و هنرهای تزئینی علاقه مند هستید . یکی از این هنرهایی که می توان به عنوان یکی از مشاغل خانگی آن را به کار ببرید ، فیروزه کوبی  روی مس می باشد . کامل ترین آموزش فیروزه کوبی روی مس با بهترین اساتید مجرب اصفهانی انجام می شود . شما می توانید با تهیه ابزار و وسایل مورد نیاز برای تهیه محصول به آموزش فیروزه کوبی روی مس بپردازید . بانوان خانه دار نیز می توانند از این فرصت استفاده نمایید و به آموزش بپردازند .

مراحل ساخت ظروف فیروزه کوب

ما شما را با مراحل ساخت ظروف فیروزه کوب و نحوه ساخت ظروف فیروزه کوبی آشنا می نماییم . مراحل ساخت به دو مرحله ختم می شود ، که شامل ساخت بدنه و نشاندن فیروزه می باشد . فلز به کار رفته در تولید محصول از جنس برنج ، مس یا نقره می باشد که امروزه از مس برای تولید محصولات فیروزه کوبی استفاده می شود  . در مرحله اول ظرف توسط استاد مسگری یا با دستگاه خم داده می شود و محصولی مرغوب محسوب می شود که ضخامت در سطح ظرف یکسان باشد و زوایای شی یکسان باشد . مرحله بعدی به نام نکر کردن می باشد که برای جلوگیری از صدمه دیدن محصول انجام می شود . در مرحله بعد که نشاندن فیروزه می باشد ، سنگ های فیروزه که دارای ناخالصی می باشد را از هم جدا نموده ، سنگ های را از نظر اندازه تفکیک می کنند تا هنگام نشاندن برروی محصول مسی فاصله بین قطعات مس به حداقل برسد . تا ارزش و زیبا ظاهری محصول بالا رود .

فیروزه کوبی نقش جهان

به جرات می توان گفت از به نام ترین ظروف فیروزه کوبی ، در داخل و خارج از کشور فیروزه کوبی نقش جهان می باشد . فیروزه کوبی نقش جهان دارای ویژگی هایی می باشد که این محصول را از محصولات دیگر شهرها ، جدا کرده است . فیروزه کوبی نقش جهان دارای ویژگی های ذیل می باشد :

  • ضخامت مس به کار رفته در تولید این محصولات مناسب می باشد . 
  • فیروزه به کار رفته در تولید این محصول از بهترین سنگ فیروزه ایران و جهان ، یعنی سنگ فیروزه نیشابور می باشد .  
  • فاصله بین قطعات سنگ به کار رفته حداقل می باشد که زیبایی ظاهری این محصول را دوچندان نموده است . 
  • با دقت وظرافت کامل پرداخت کاری شده است . و محصولات فیروزه کوبی از دوام بالایی برخوردار است .

بایگانی های آموزش فیروزه کوبی در زنجان

علاوه بر اصفهان که دارای محصولات فیروزه کوبی چشم نواز و زیبا می باشد ، زنجان نیز به عرضه انواع ظروف فیروزه کوبی می پردازد . اگر چه زنجان را با صنایع فلزی آن می شناسیم و در عرضه انواع ظروف فیروزه کوبی نیز موفق بوده است ، بایگانی های آموزش فیروزه کوبی در زنجان نیز به آموزش علاقه مندان به هنر فیروزه کوبی می پردازد .

استخدام کار در منزل صنایع دستی در اصفهان

استخدام کار در منزل صنایع دستی در اصفهان ، یکی از بهترین راه ها برای کسب در آمد برای افرادی که شرایط کار در بیرون از منزل را ندارند ، بانوان خانه دار و  … می باشد . با توجه به علاقه ی خود می توانید در منزل کار کنید ، بعد از تهیه ابزار و وسایل مورد نیاز ، آموزش های لازم کار در منزل صنایع دستی اصفهان و آموزش فیروزه کوبی روی مس را شروع نمایید . و این نکته را باید در نظر داشته باشید که همین کسب و کارهای کوچک مقدمه ای برای کارهای بزرگ و درآمد های بیشتر خواهد شد .

آموزش فیروزه کوبی تابلو سازی با فیروزه

در آموزش تابلو فیروزه کوبی و آموزش فیروزه کوبی روی مس نخست باید با این هنر آشنا شوید . و از ابزار و وسایل مورد نیاز تهیه نمایید . ظروف مسی از شهرهای مانند اصفهان ، زنجان و کرمان تهیه می شود . سنگ فیروزه نیز از مرغوب ترین و به نام ترین سنگ فیروزه یعنی سنگ فیروزه نیشابور استفاده می شود . آموزش فیروزه کوبی تابلو سازی با فیروزه یکی از چشم نوازترین محصولات فیروزه کوبی می باشد . که در هر مکان واقع شود باعث کانون توجه خواهد شد .

صنعت  فیروزه کوبی

صنعت فیروزه کوبی که دارای قدمت هفتاد ساله می باشد . از جمله هنرهای دستی می باشد که تجملی و تزئینی و امروزه با طراح های جدید جنبه کاربردی نیز پیدا کرده است . امروزه فیروزه کوبی علاوه بر روی زیورآلات بر روی ظروف و تابلو های نفیس نیز انجام می شود . آموزش فیروزه کوبی روی مس نیز در بیشتر شهرهای کشورمان انجام می شود ، فیروزه کوبی نیز دارای مراحل مختلف تولید می باشد که در مرحله آخر پلی استر فیروزه کوبی را انجام می دهند که برای جلوگیری از ضربه و محافظت محصول استفاده می شود و در ظرف ما درخشندگی و شفافیت ایجاد می نماید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان