صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / فیروزه کوبی | فروش فیروزه کوبی با متنوع ترین مدل ها با کیفیت عالی
فروش فیروزه کوبی با متنوع ترین مدل ها با کیفیت عالی

فیروزه کوبی | فروش فیروزه کوبی با متنوع ترین مدل ها با کیفیت عالی

ما برای شما عزیزان تسهیلاتی قائل شدیم و به فروش فیروزه کوبی با متنوع ترین مدل ها با کیفیت عالی پرداخته ایم . اگر به پیشینه فیروزه کوبی در ایران سری بزنیم به این نتیجه می رسیم که ابداع کننده هنر فیروزه کوبی شخصی به نام روبن یروشالمی که در اصفهان زندگی می کردند ، می باشد . که در سال ۴۳ – ۱۳۴۲ فیروزه کوبی را در ابتدا بر روی زیورآلات انجام می دادند . و امروزه بعد از حدوداَ پنجاه سال به شکوفایی رسیده است و تنوع در مدل های ظروف فیروزه کوبی بالا رفته است . واز طراحی های به روز و متناسب با سبک زندگی مردم نشات گرفته و ظاهری جذاب و زیبا به خود گرفته است .

آموزش فیروزه کوبی در منزل

فیروزه کوبی هنر چسباندن سنگ های فیروزه بر روی ظروف مسی می باشد . باید در هر قسمت از مراحل تولید ، دقت و ظرافت کامل را به کار ببریم تا محصولی جذاب و مشتری پسندی را به بازار عرضه نماییم . و محصول ما از ارزش بالایی برخوردار باشد . شما می توانید آموزش فیروزه کوبی در منزل را فرابگیرید و بتوانید از این طریق کسب درآمد نمایید . فیروزه کوبی در منزل نیز مانند دیگر مشاغل خانگی نیاز به ابزار و وسایل مورد نیاز دارد .

هدایای تبلیغاتی خاص – صنایع دستی ایران با جعبه نفیس

هر ساله از طرف سازمان ها و ارگان های مختلف برای قدردانی از زحمات کارمندان ، هدایایی را تهیه می نمایند و چه بهتر که این هدایای از صنایع دستی خاص کشورمان باشد تا از این طریق حمایتی برای کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند ، باشد . هدایای تبلیغاتی خاص – صنایع دستی ایران با جعبه نفیس می تواند انتخاب ایده آل شما مدیران موسسات ، سازمان و ارگان ها برای قدردانی از کارمندانتان باشد . از ویژگی های این صنایع دستی خاص می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • بسته بندی نفیس و زیبا
  • تنوع بالا در محصولات صنایع دستی
  • نشگن بودن و با دوام بودن محصولات
  • قیمت مناسب

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

در فیروزه کوبی ، سنگ فیروزه نقش مهمی در ارزش محصول نهایی دارد . سنگ فیروزه از نظر کیفیت و رنگ به دو نوع ، فیروزه گچی که به رنگ سفید می باشد و فیروزه سنگی که آبی و سبز می باشد ، تقسیم می شود . فروشگاه صنایع دستی اصفهان  که به عرضه فیروزه کوبی هنر آوازگان می پردازد . که یکی از لوکس ترین صنایع دستی ما ایرانیان محسوب می شود و دارای طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشورمی باشد .

لیست قیمت بشقاب میناکاری خام

یکی از صنایع دستی اصفهان میناکاری می باشد . اگر سری به بازار اصفهان بزنید مشاهده می کنید که چگونه هنرمندان تمام احساس و هنر خود را با قلم بر روی ظروف خام مسی پیاده می کنند وبه خلق آثار چشم نواز و زیبا می پردازند . لیست قیمت بشقاب میناکاری خام متغیر می باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد ، که شامل :

  1. هر چه ظروف خام بزرگ تر و سنگین تر باشد ، بالطبع قیمت آن بالاتر خواهد بود .
  2. کیفیت ظروف مسی نقش مستقیمی بر قیمت دارد .
  3. ظرافت تولید و چکش کاری یکی دیگر از عوامل تأثیر گذار می باشد .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان