صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فیروزه کوبی در منزل | پردرآمدترین مشاغل خانگی ، فیروزه کوبی در منزل
پردرآمد ترین مشاغل خانگی ، فیروزه کوبی در منزل

فیروزه کوبی در منزل | پردرآمدترین مشاغل خانگی ، فیروزه کوبی در منزل

اگر بخواهیم شما را با پردرآمدترین مشاغل خانگی ، فیروزه کوبی رد منزل آشنای نماییم ، شما می توانید با یک آموزش کوتاه در این رشته به این هنر مشغول شوید . این هنر هم مانند دیگر هنرهای صنایع دستی نیاز به ابزار و وسایل لازم دارد که بعد از تهیه می توانید به فیروزه کوبی در منزل مشغول شوید . باید این نکته را متذکر شد که نیاز به فضای زیادی ندارد . هنر فیروزه کوبی از جمله هنرهای صنایع دستی می باشد که بسیار پررونق و رایج می باشد .

مراحل ساخت ظروف فیروزه کوب

اگر بخواهیم به طور اختصار مراحل ساخت ظروف فیروزه کوبی و نحوه ساخت ظروف فیروزه کوبی را برای شما نام ببریم . به طور کلی شامل ساخت بدنه و نشاندن فیروزه می باشد ، که هر یکی از آن های نیازمند مراحل دیگر می باشد . جنس و مرغوبیت سنگ فیروزه نیز در جلوه نهایی محصول بسیار مهم می باشد . پس باید از بهترین و مرغوب ترین سنگ فیروزه یعنی سنگ فیروزه نیشابور در ساخت محصولات استفاده شود .

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عرضه انواع  فیروزه کوبی نقش جهان می پردازد . تنوع در محصولات بالا می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود به خریداری انواع ظروف فیروزه کوبی کاربردی ، تزئینی و کادویی بپردازید . مرغوبیت مس و سنگ به کار رفته در این محصولات بالا بوده است . شما می توانید برای تغییر و تحول عظیم در دکوراسیون منزل از این ظروف کمک بگیرید .

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان با فیروزه نیشابور

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان با فیروزه نیشابوربه صورت فوق العاده انجام می شود . فیروزه کوبی اصفهان دارای قابلیت های می باشد که این ظروف را از ظروف دیگر شهرها متمایز می نماید . فیروزه کوبی از جمله صنایع دستی با ارزش و لوکس اصفهان محسوب می شود .

مختصری از فیروزه کوبی و مراحل آن

مختصری از فیروزه کوبی و مراحل آن را برای اطلاع شما مخاطبان توضیح می دهیم . فیروزه کوبی در منزل هنری است که در آن ضایعات تراش فیروزه را به نحوی هنرمندانه و با دقت بالا بر روی بدنه ای که از جنس مس می باشد ، می چسبانند . چسباندن را با لاک گردویی انجام می دهند . در مرحله آخر پرداخت کاری را انجام می شود . نشاندن فیروزه نیاز به دقت و مهارت دارد تا ارزش محصول بالا تر رود و جلوه زیبایی از محصول فیروزه کوبی را به نمایش بگذارد .

چگونه فیروزه کوبی اصل را تشخیص دهیم ؟

حتماَ برای شما در هنگام خرید محصولات فیروزه کوبی این موضوع پیش آمده باشد که آیا در حال خرید ظروف مسی فیروزه کوبی اصل هستید یا نه و چگونه فیروزه کوبی اصل را تشخیص دهیم ؟ تشخیص فیروزه کوبی نیاز به مهارت دارد و در این جا به برخی موارد آن اشاره می کنیم :

  • سنگ فیروزه استفاده شده باید اصل باشد .
  • فاصله بین سنگ های باید حداقل باشد .
  • سنگ فیروزه باید طیف سبز تا آبی داشته باشد و یکنواخت بودن رنگ ها نشان از تقلبی بودن آن است .

 اساتید آموزش فیروزه کوبی

به جرات می توان گفت که اصفهان دارای اساتید آموزش فیروزه کوبی زبردست و ماهر می باشد . که کار این هنرمندان استاد فیروزه کوب اصفهانی شهره جهانی دارد . و محصولات صنایع دستی اصفهان از استقبال خوبی چه در داخل و چه خارج از کشور مواجه شده است . شما می توانید زیر نظر این اساتید مجرب به آموزش بپردازید و فیروزه کوبی در منزل را به عنوان یک مشاغل خانگی دنبال نماید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان