صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فیروزه کوبی روی مس قیمت | بایگانی فیروزه کوبی روی مس قیمت با بهترین کیفیت ها
بایگانی فیروزه کوبی روی مس قیمت با بهترین کیفیت ها

فیروزه کوبی روی مس قیمت | بایگانی فیروزه کوبی روی مس قیمت با بهترین کیفیت ها

بایگانی فیروزه کوبی روی مس قیمت با بهترین کیفیت شما را در انتخاب بین انواع ظروف مسی فیروزه کوبی کمک می نماید . فیروزه کوبی یکی از آثار هنری بی نظیر گذشتگان ما می باشد که نسل به نسل منتقل شده است و امروزه از جمله صنایع دستی اصیل سرزمینمان ایران محسوب می شود . بسته به کیفیت مس ، سنگ فیروزه به کار رفته ، تراکم سنگ های فیروزه بر روی کار ، اندازه و میزان قدمت آن فیروزه کوبی روی مس قیمت متفاوت می باشد .

خرید فیروزه خاکه نیشابور

سنگ خاکه فیروزه همان سنگ های فیروزه در سایز کوچک می باشد . یکی از بهترین نمونه های سنگ در ایران و جهان را سنگ فیروزه نیشابور تشکیل می دهد . خرید فیروزه خاکه نیشابور که از نظر کیفیت و درجه از مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد . خرید سنگ فیروزه خاکه هم از طرف متقاضیان داخلی مورد استقبال قرار گرفته است و هم به کشورهایی دیگر صادر می شود . از خرید سنگ فیروزه خاکه نیشابور بیشتر در ساخت جواهرات استفاده می کنند .

محصولات فیروزه کوب

در بین انواع برندهایی که به عرضه انواع ظروف مسی می پردازد ، فیروزه کوبی شمائی نیز به عرضه محصولات فیروزه کوبی می پردازد . محصولات فیروزه کوبی دارای تنوع در محصول می باشد ، از جمله فیروزه کوبی روی مس قیمت شامل :

  • ظروف مسی فیروزه کوب کاربردی : شکلات خوری ، شیرینی خوری ، میوه خوری و ….
  • ظروف مسی فیروزه کوب تزئینی :  آینه و شمعدان ، سماور ، گلدان و ….
  • ظروف مسی فیروزه کوب کادویی : انواع گلدان ، انواع قندان و ….

قیمت فروش عمده آجیل خوری فیروزه کوبی

یکی از محصولات فیروزه کوبی روی مس قیمت ، آجیل خوری فیروزه کوب می باشد به دلیل عرضه مستقیم این ظروف ، قیمت فروش عمده آجیل خوری فیروزه کوبی تعیین شده است . از مشخصات این آجیل خوری فیروزه کوب می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • جنس بدنه داخلی از مس می باشد .   
  • جنس بدنه ی خارجی از مس و فیروزه می باشد . 
  • مرغوبیت مس به کار رفته در تولید این محصول بالا می باشد   
  • قطعات سنگ به کار رفته در این آجیل خوری با دست نشانده شده است .

خرید ارزان کشکول فیروزه کوبی با طراحی عالی

فیروزه کوبی از جمله هنرهای دستی که بیش از هفتاد سال در ایران رونق دارد . یکی از زیباترین و بی مانند ترین ظروف فیروزه کوبی ، کشکول فیروزه کوبی می باشد . خرید ارزان کشکول فیروزه کوبی با طراحی عالی شما را به داشتن یکی از زیباترین جلوه های صنایع دستی کمک می کند . سنگ فیروزه به کار رفته در تولید این محصول از مرغوب ترین و گرانبهاترین سنگ های جهان ، یعنی سنگ فیروزه نیشابور می باشد . اگر می خواهید دکوراسیون خود را تغییر بدهید و دکوراسیون خاص و چشم نواز را تجربه نمایید ، پیشنهاد ما به شما استفاده از فیروزه کوبی روی مس قیمت ، کشکول فیروزه کوبی می باشد که توسط دست هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید می شود .

لیست قیمت ظروف فیروزه کاری

لیست قیمت ظروف فیروزه کاری و قیمت تنگ فیروزه کوب تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد . از طراحی به روز در تولید این محصول استفاده شده است . هنرمندان اصفهانی با قرار دادن سنگ بر روی مس باعث خلق یک آثار رویایی و کامل شده اند . وبه دلیل رنگ آبی به کار رفته در سنگ فیروزه که بر روی این تنگ فیروزه کوبی به کار رفته است ، حس آرامش را به بیننده منتقل می کند . این محصول که از جمله فیروزه کوبی مس قیمت می باشد و از درجه کیفیت بالایی برخوردار است .

دوره آموزشی هنر نقاشی فیروزه کوبی

باید این موضوع را متذکر شد که صنایع دستی ایران ، نمادی از فرهنگ و اصالت سرزمین مان می باشد . این هنر بعد از هفتاد سال هنرمندان زیادی را به خود جذب و جلب نموده است . و در این راستا دوره آموزشی هنر نقاشی فیروزه کوبی در اصفهان دیگر شهرهای کشورمان برگزار شده است و از استقبال خوبی نیز برخوردار است . هزینه آموزش فیروزه کوبی مناسب می باشد . و شما می توانید حتی این هنر را به عنوان مشاغل خانگی نیز به کار ببرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان