صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی فیروزه کوب / ظروف مسی فیروزه کوبی / ظروف مسی فیروزه کوبی | فروش ظروف مسی فیروزه کوبی اصفهان
فروش ظروف مسی فیروزه کوبی

ظروف مسی فیروزه کوبی | فروش ظروف مسی فیروزه کوبی اصفهان

از جمله صنایع دستی که توسط هنرمندان اصفهانی کار می شود ، هنر فیروزه کوبی می باشد . هنر فیروزه کوبی به صورت اختصاری به دو قسمت تقسیم شود ، که شامل موارد ذیل می باشد :

 • ساخته بدنه
 • نشاندن فیروزه های بر روی بدنه

هنر فیروزه کوبی از جمله رشته های صنایع دستی است که به خصوص در اصفهان و به صورت محدود در تهران و مشهد کار می شود. هنر فیروزه کوبی مانند بسیاری از هنرها جنبه تزئینی و دکوری داشته و تابلوهای نفیس فیروزه کوبی را خلق کرده است. و حال جنبه کاربردی و مصرفی پیدا کرده است . مانند : فیروزه کوبی بر روی گلاب پاش ، قندان ، شیرینی خوری و میوه خوری و می تواند از ناب ترین ظروف مسی در پذیرایی از مهمان ها درمراسم و اعیاد و عزاداری های باشد .

فروش شمعدانی فیروزه کوبی

فروش شمعدانی فیروزه کوبی ، که یکی از وسایل دکوری و تزئینی می باشد . که با به کارگیری این وسیله تزئینی در خانه های ایرانی نمایی زیبایی را به نمایش می گذارد . علاوه بر این هنرمندان خوب کشورمان نیز هنر خویش را برای زیباتر کردن این اثر به کار بسته اند . شمعدانی فیروزه کوبی شده به صورت جفت به بازار عرضه می شود . جنس شمعدانی از مس بوده است و تمام سنگ به کار رفته در تولید این وسیله از بهترین سنگ فیروزه استفاده شده است . که سنگ فیروزه نیشابور می باشد . شمعدان فیروزه کوبی شده گزینه خوبی برای جهیزیه و حتی هدیه ماندگار و زیبایی برای عزیزانتان می باشد .

فروشگاه و کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان

فروشگاه و کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان ، مشغول به کار می باشد. و فرصت شغلی خوبی را برای شهروندان اصفهانی ایجاد کرده است . و استادکاران و هنرمندان زیادی در این حوزه فعالیت می کنند . صنعت فیروزه کوبی دارای قدمت ۷۰ ساله می باشد . که در آن زمان یوسف حکیمان معروف به محمد رضا در مشهد کار فیروزه کوبی را بر روی زیور آلات شروع کرد . و حدود ۲۰ سال است که هنر فیروزه کوبی به اصفهان برده شده است . و امروزه هنرمندان زیادی در کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان مشغول به کار هستند . هنر فیروزه کوبی با خلاقیت و ابتکار و نوآوری که توسط هنرمندان خوب اصفهانی به کار می رود باعث زیبایی چشم نوازی در خلق آثار فیروزه کوبی شده است . و فیروزه کوبی را ماندگار کرده است . فروشگاه و کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان به عرضه انواع ظروف مسی فیروزه کوبی می پردازد . شامل :

 • انواع شمعدانی
 • انواع گلدان
 • انواع قندان
 • انواع ظروف پذیرایی
 • انواع سنگاب
 • آینه و شمعدان

چگونگی قیمت فیروزه کوبی اصفهان

چگونگی قیمت فیروزه کوبی اصفهان ، که تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد . ظروف فیروزه کوبی را بر روی فلز مس به کار می برند . در ابتدا مسگران با هنر و مهارت خود این ظروف را آماده کرده . سپس هنرمندان باذوق فیروزه کوبی به نشاندن سنگ های فیروزه مبادرت می کنند . قیمت فیروزه کوبی اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد ذیل می باشد :

 1. به جنس ساخته شده ظروف (مسی)
 2. کیفیت نهایی محصول
 3. به جنس سنگ و کیفیت سنگ به کار رفته در تولید محصول
 4. به حجم و تراکم به کار رفته سنگ های بر روی محصول

خرید و فروش ظروف مسی فیروزه کوبی

خرید و فروش ظروف مسی فیروزه کوبی . فروشگاه اینترنتی فیروزه کوبی مبادرت به عرضه انواع ظروف مسی فیروزه کوبی با بهترین کیفیت کرده است . و به دلیل عرضه مستقیم و حذف واسطه ها ، شما می توانید ظروف مورد پسند خود را با قیمت ارزان تر بخرید . و عمده فروشان و صاحبان مشاغل مربوط به صنایع دستی و لوازم خانگی های می توانند به آدرس سایت مراجعه کنند . و از انواع ظروف مسی در کاربردهای مختلف دیدن نمایند . و انتخاب ایده ال داشته باشند . و در کمترین زمان ممکن در هر نقطه از کشور که باشید می توانید با مراجعه به آدرس سایت به راحتی به خرید بپردازید .

هنر ایرانی در سرویس فیروزه کوبی

هنر ایرانی را می توان در سرویس فیروزه کوبی ، به وضوح دید . و هنر دست هنرمندان باذوق و سلیقه اصفهانی در سرویس فیروزه کوبی به کمال دیده می شود . که نمای ظروف مسی را با چسباندن تکه های  فیروزه دوچندان کرده است . سرویس فیروزه کوبی شامل موارد ذیل می باشد :

 • سرویس چای خوری
 • سرویس بستنی خوری
 • سرویس سماور و پا سماوری و پارچ
 • سرویس پذیرایی ( میوه خوری ، شیرینی خوری ، شکلات خوری)

کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان

کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان ، کار خود را با عرضه انواع ظروف مسی شیک و جدید شروع کرده است . و هنرمندان زیادی را به این عرصه یعنی فیروزه کوبی بر روی ظروف مسی جذب و جلب نموده است . تا این هنر اصیل از رونق آن کاسته نشود . مراحل تولید ظروف مسی فیروزه کوبی در کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان به شرح ذیل می باشد :

 • در مرحله اول : سطح زیر کار جنس (برنج ، مس یا نقره) صیقل داده می شود . تا سطح صیقلی و صاف شود .
 • در مرحله دوم : استادکار فیروزه کوب، فیروزه هایی که دارای اندازه و رنگ مشابه می باشد را از ضایعات دیگر سنگ ها جدا می کنند .
 • در مرحله سوم : سطح فلز زیرکار را کمی گرم می کنند و کمی لاک پودر می پاشند و فیروزه های را به سطح می چسبانند .
 • در مرحله چهارم : فضای خالی بین سنگ ها را با سنگ های فیروزه ریزتر می پوشاند . و با سنگ (آبسان) آن را صیقل و صاف می کنند .
 • در مرحله آخر : روی سطح فیروزه کوبی شده را پولیش می کنند . روی آن را پلی استر می کشند تا اثر ماندگارتر و سطح زیبایی از ظروف مسی فیروزه کوبی را داشته باشیم .

ثروت فیروزه ای در درآمد با فیروزه کوبی

ثروت فیروزه ای در درآمد با فیروزه کوبی دارایی بازده ای خوبی می باشد . فیروزه کوبی از جمله مشاغلی می باشد که می توان از مشاغل خانگی هم محسوب شود . و به طور مستقیم و غیر مستقیم فرصت شغلی را برای افراد ایجاد می کند . و این راهکاری مولد برای اقتصاد کشور محسوب می شود . به دلیل اینکه هم اکنون محصولات فیروزه کوبی شده اصفهان به استانهای دیگر کشورمان از قبیل تهران ، شیراز ، کرمان و مشهد ارسال می شود . و حتی کشورهای اروپایی متقاضی ظروف مسی فیروزه کوبی می باشند . و صادرات ظروف مسی فیروزه کوبی علاوه بر درآمد فیروزه کوبی ، باعث افزایش ارزش افزوده که به اشتغالزایی کمک شایانی خواهد کرد و باعث انتقال فرهنگ و هنر ، هنرمندان خوب اصفهانی هم خواهد شد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان