صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / بهترین ظروف فیروزه کوبی | بهترین ظروف فیروزه کوبی از کارگاه های به نام اصفهان

بهترین ظروف فیروزه کوبی | بهترین ظروف فیروزه کوبی از کارگاه های به نام اصفهان

یکی از زیباترین و گیراترین صنایع دستی در اصفهان ، فیروزه کوبی بر روی ظروف مسی می باشد . که علاقه مندان زیادی نیز دارد . بهترین ظروف فیروزه کوبی از کارگاه های به نام اصفهان را می توانید از ما بخواهید . صنایع دستی اصفهان منحصر به فرد ترین ظروف می باشند . که ظروف مسی فیروزه کوب بهترین نمونه آن می باشد . قیمت ظروف مسی فیروزه کوب تحت تأثیر (جنس مس ، سنگ فیروزه به کار رفته ، ظرافت و دقت در تولید) این عوامل می باشد . شما می توانید بهترین ظروف فیروزه کوبی را از شهر اصفهان خریداری نمایید .

کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان

جنس ظروف که فیروزه کوبی بر روی آن انجام می شود از جنس مس می باشد . ظروف مسی توسط استاد مسگری ، هنرمندانه ساخته می شود . سپس هنرمندان فیروزه کوب در کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان شروع به نشاندن سنگ های فیروزه بر روی ظروف مسی می کنند . سنگ فیروزه استفاده شده در کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان ، از بهترین فیروزه و از معادن سنگ فیروزه نیشابور می باشد . در نتیجه قیمت ظروف مسی فیروزه کوب را بالا برده است . و بهترین ظروف فیروزه کوبی را خلق کرده است . استاد فیروزه کوب قطعه های کوچک سنگ که از نظر اندازه و رنگ شبیه هم هستند را جدا می کند . و بعد به گرم کردن ظروف مسی می پردازد . وبا لاک گردویی همان سطحی که فیروزه کوبی بر روی آن می خواهد انجام شده را ، می پوشاند. بعد به چسباندن خرده سنگ فیروزه ها به صورت موزائیکی می پردازد. و چناچه فضای خالی بین خرده سنگ های فیروزه وجود داشت با دیگر سنگهای فیروزه این فضا را پر می کند .

مجموعه زیورآلات فیروزه کوبی

یکی دیگر از فرآورده های فیروزه کوبی ، زیورآلات فیروزه کوبی می باشد . جلوه زیبایی از صنایع دستی را می توان همراه خود داشته باشید . و از زیبایی زیورآلات فیروزه کوبی لذت ببرید . سنگ به کار رفته در تولید این مجموعه از بهترین سنگ ، سنگ فیروزه نیشابور بوده است . و با ظرافت و دقت تمام ساخته شده است . از مجموعه زیورآلات فیروزه کوبی ، شامل :

 • گردنبند
 • گوشواره
 • انگشتر
 • نیم ست
 • ست کامل

فیروزه کوبی آقاجانی

صنایع دستی آقاجانی در تهران شروع به فعالیت کرده است . و هدف آن رضایت مشتریان خود می باشد . ظروف مسی با بهترین کیفیت در این صنایع دستی عرضه می شود . فیروزه کوبی آقاجانی یک نمونه بارز از بهترین ظروف فیروزکوبی می باشد ، می شود مثال زد . که چشم هر دوستدار ظروف مسی را به خود جلب می کند . فیروزه کوبی آقاجانی بر روی ظروف مسی به بهترین شکل تزئین شده است . قیمت ظروف مسی فیروزه کوب آقاجانی نیز با توجه به وقت و دقت و ظرافتی که هنرمندان این مجموعه برای خلق یک اثر صرف می کنند . از قیمت کمتری برخوردار می باشد . و از جمله صنایع دستی آقاجانی در تهران که برای رفاه حال پایتخت نشینان عزیزمان در نظر گرفته شده است . از جمله ظروف فیروزه کوبی آقاجانی شامل :

 • ست تنگ و گلدان
 • ست شمعدانی
 • ست ظروف پذیرایی
 • ست چای خوری
 • ست شربت خوری

مشخصات، قیمت و خرید آجیل خوری فیروزه کوب

مشخصات ، قیمت و خرید آجیل خوری فیروزه کوب را برای اطلاع شما عزیزان که به صنایع دستی علاقه مند هستید متذکر شویم . از مشخصات یک آجیل فیروزه کوبی مرغوب که از بهترین ظروف فیروزه کوبی می باشد . می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • از تراکم بالا قطعه فیروزه برخوردار باشد .
 • از بهترین سنگ فیروزه در آن به کار رود مس به کار رفته در زیر ساخت از ضخامت خوبی برخوردار باشد.

در مورد قیمت و خرید آجیل خوری فیروزه کوب می توان گفت که با توجه به قیمت مس که تحت تأثیر قیمت جهانی می باشد . و با توجه به زمان و مهارتی که استادکار فیروزه کوب برای تولید یک آجیل فیروزه کوب می گذارد ، قیمت ظروف مسی فیروزه کوب متغیر است . و برای خریدعمده آجیل خوری فیروزه کوب می توان به سایت ما مراجعه نمایید و از زیباترین آجیل خوری فیروزه کوب با سایزهای مختلف بهره ببرید . و به ثبت سفارش بپردازید .

لیست ویترینی تنگ و کشکول کوچک مسی فیروزه کوب

یکی از پیشنهادی که می توانیم برای ویترین منازل شما بدهیم . تا با استفاده از این ظروف بتوانید تحول عظیمی در دکوراسیون منزل خود ایجاد نمایید . استفاده از لیست ویترینی تنگ و کشکول کوچک مسی فیروزه کوب می باشد . که توسط هنرمندان باذوق اصفهانی طراحی و  تولید شده است . و از مثال زدنی ترین  و بهترین ظروف فیروزه کوبی می توان به تنگ فیروزه کوب اشاره نمود . و ست تنگ و کشکول کوچک مسی فیروزه کوب یک هم پوشانی زیبای را به نمایش می گذارند . و حتی در تهیه جهیزیه می توان از این ظروف استفاده نمود . نمایی چشم نواز از صنایع دستی را در جهیزیه خود داشته باشید.

مرکز خرید انواع صنایع دستی میناکاری

هنگامی که به مرکز خرید انواع صنایع دستی میناکاری مراجعه می کنید . با طیف وسیعی از رنگ ها را در این مرکز خرید مواجه می شوید . و دارای طرح های مختلف میناکاری که بر روی ظروف مسی به زیبایی تمام کشیده شده است . نمایی دیگر از ظروف مسی به نمایش می گذارد . و میناکاری با تلفیق انواع طیف رنگ های باعث می شود که ظروف مسی هر چه زیباتر به نظر برسد . قیمت ظروف میناکاری با توجه به وقت و دقت و ظرافتی که در طراحی و تولید این ظروف مس می گذارند از قیمت مناسبی برخوردار است .

نحوه تولید فیروزه کوبی آشنایی با ابزار و خرید آن

هنر فیروزه کوبی از جمله هنرهایی می باشد که از قدمت بالایی برخوردار نیست . و در شهر اصفهان به هنر فیروزه کوبی مشغول می باشند . که شما را با نحوه تولید فیروزه کوبی آشنایی با ابزار و خرید آن آشنا می کنیم . لوازم فیروزه کوبی بسیار محدود بوده و در دسترس می باشد . و می توانند به خلق بهترین ظروف فیروزه کوبی را خلق نمود . به همین دلیل هنر فیروزه کوبی از جمله مشاغلی خانگی نیز محسوب می شود . یکی از عوامل مهمی که قیمت ظروف مسی فیروزه کوب را تعیین می کند مراحل ساخت بهترین ظروف فیروزه کوبی می باشد . ابزار و لوازم فیروزه کوبی شامل :

 • قالب
 • چکش
 • چراغ گاز
 • انبردست
 • منقاش
 • لوله مختلف فلزی
 • سوهان
 • سنگ سمباده
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان