صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / هنر خاتم کاری روی مس| لیست قیمت هنر خاتم کاری روی مس این هنر اصیل و زیبا
لیست قیمت هنر خاتم کاری روی مس این هنر اصیل و زیبا

هنر خاتم کاری روی مس| لیست قیمت هنر خاتم کاری روی مس این هنر اصیل و زیبا

هنر خاتم کاری روی مس به عنوان یکی از هنرهای دستی برجسته در ایران شناخته شده است . در گذشته خاتم کاری بر روی چوب انجام می گرفته و امروزه با خلاقیت در طراحی این هنر بر روی فلزات انجام می شود ، تلفیق مس و خاتم باعث ایجاد هنر خاتم کاری روی مس شده است . شما می توانید لیست قیمت هنر خاتم کاری روی مس این هنر اصیل و زیبا را دنبال نماید . و از زیبایی این ظروف در منزل و محل کار خود استفاده نمایید .

برای شروع خاتم سازی به چه چیزی احتیاج داریم ؟

یکی دیگر از رشته های صنایع دستی که می توان به عنوان مشاغل خانگی آن را در نظر گرفت ، هنر خاتم کاری روی مس می باشد ، درآمد خاتم کاری نیز قابل توجه است . شما خانم های خانه دار و افرادی که شرایط کار در بیرون از منزل را ندارند و به دنبال درآمد خوب هستند ، می توانند این هنر را در منزل انجام دهند . در قدم اول این سوال برای شما پیش می آید که برای شروع خاتم سازی به چه چیزی احتیاج داریم ؟ باید متذکر شد که بعد از تهیه لوازم و وسایل مورد نیاز برای تهیه یک محصول خاتم کاری به نکات ذیل نیز باید توجه شود :

  • سعی کنید محصولات خاص با طراحی های جدید و به روز به بازار عرضه نمایید .
  • تنوع در کارهایتان را بالا ببرید و از طراحی که دارای ظرافت و دقت بالا می باشد ، استفاده نمایید .

آموزش خاتم کاری

هنر خاتم کاری روی مس هنر آراستن فلزات با چوب ، استخوان و فلزات می باشد ، که این هنر نیز مانند دیگر هنرها نیاز به آموزش خاتم کاری دارد ، روش های مختلفی برای فراگیری این هنر اصیل و ارزشمند وجود دارد . یکی از این راه های تهیه فیلم آموزش خاتم کاری می باشد . شما می توانید به خلق آثاری زیبا و چشم نواز بپردازید .

قیمت ظروف خاتم کاری

قیمت ظروف خاتم کاری و قیمت بشقاب خاتم که یکی از محصولات خاتم کاری می باشد تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد . اولین نکته در تعیین قیمت این ظروف ، زیر ساخت مس می باشد که دارای چه ابعاد و ضخامت می باشد . و قطعات خاتم که از چه ظرافتی برخوردار می باشد . زیباترین  محصولات  خاتم کاری در ایران را می توان به شهرهای اصفهان و شیراز نسبت داد . تمام عشق و هنر هنرمندان خاتم کار را می توان در این بشقاب خاتم کاری شده مشاهده نمود .

شکلات خوری منبت

هنر کنده کاری روی چوب را براساس طرح ها و نقشه های مختلف را منبت می گویند . از جمله ظروف منبت کاری شده ، شکلات خوری منبت می باشد که با دست هنرمندان باذوق کشورمان نقش های برجسته بر روی آن کنده کاری شده است . امروزه منبت در بیشتر شهرهای کشور رواج دارد ، که از مهمترین شهرها می توان به آباده استان اصفهان ، ارومیه و سنندج اشاره نمود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان