صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / ملیله کاری تلفیق هنر | یکی از شاهکارترین هنر صنایع دستی ، ملیله کاری تلفیق هنر
یکی از شاهکارترین هنر صنایع دستی ، ملیله کاری تلفیق هنر

ملیله کاری تلفیق هنر | یکی از شاهکارترین هنر صنایع دستی ، ملیله کاری تلفیق هنر

ملیله کاری تلفیق هنرشاخه ای از فلزکاری می باشد . که در ایران دارای قدمت صد ساله می باشد . شهرهایی که پیشرو این هنر هستند ، شامل : شهرهای اصفهان ، زنجان و بروجرد می باشد . در هنر ملیله کاری تنها از فلز مس به کار گرفته نمی شود بلکه در محصولات ملیله کاری از نقره و طلا نیز استفاده می نمایند . یکی از شاهکارترین هنر صنایع دستی ، ملیله کاری تلفیق هنر می باشد و محصول ملیله را از لحیم نمودن مفتول های فلزی در کنار هم به دست می آورند .

سرویس چای خوری ملیله اعلی ۱۴ تیکه اصفهان

یکی از بی نظیرترین و مثال زدنی ترین محصولات ملیله کاری ، سرویس چای خوری ملیله اعلی ۱۴ تیکه اصفهان می باشد . که در هر فضا قرار بگیرد ، مرکز توجه و باعث دگرگونی در آن فضا خواهد شد . قیمت سرویس چای خوری ملیله کاری تحت تأثیر کیفیت کار ، نوع سرویس و … می باشد . این نوع سرویس هم جنبه تزئینی و هم کاربردی دارد . و به خاطر زیبایی سرویس چای خوری از طرف خانم های مورد استقبال قرار گرفته است .

فروشگاه تلفیق هنر و خاتم هوشمند

فروشگاه تلفیق هنر و خاتم هوشمند ، به عرضه انواع ظروف ملیله تلفیق هنر پرداخته است . ملیله را باید رشته های پیچیده از زر و سیم دانست ، که باعث محصولاتی با استحکام بالا و ماندگار می شود . از شواهد تاریخی چنان استنباط می شود که این هنرمندان خراسانی بوده اند که ملیله کاری را در سال پنجم هجری قمری در شهر زنجان رواج داده اند . و امروزه زنجان را با صنایع فلزی آن می شناسند . ملیله کاری تلفیق هنر نیز یکی از شاخه های فلزکاری محسوب می شود .

قیمت گذاری محصولات تلفیق هنر

ممکن است این سوال برای شما دوستداران هنر پیش آمده باشد که قیمت گذاری محصولات تلفیق هنر ( صنایع مس ، میناکاری ، فیروزه کوبی ، ملیله کاری و … ) چگونه تعیین می شود . قیمت تلفیق هنر با قیمت های متفاوت عرضه می شود . پایه اصلی این ظروف ، از جنس مس می باشد و قیمت مس را بازار جهانی تعیین می کند . و در مرحله بعد نیز دقت و ظرافت به کار رفته هنرمند ، مراحل تولید و پرداخت کاری تعیین کننده است .

ملیله کاری اصفهان

از ظروف ملیله کشف شده از دوره هخامنشیان گویای این مطلب است ، که ملیله کاری اصفهان دارای قدمت طولانی می باشد . ملیله اصفهان که از جمله ملیله کاری تلفیق هنر می باشد از شناخته ترین محصولات صنایع دستی این شهر محسوب می شود . در اصفهان هنرمندان زیادی جذب این رشته شده اند و بالطبع کارگاه ملیله کاری در اصفهان کم نبوده ، استادکاران و هنرمندان زیادی به خلق آثار ماندگار و زیبا می پردازند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان