صنایع دستی آندیانا
خانه / آثار هنری و صنایع چرم / فروش مصنوعات چرمی با متنوع ترین طرح ها
فروش دیگ گلاب گیری مسی به قیمت عمده و ارزان

فروش مصنوعات چرمی با متنوع ترین طرح ها

در روزگاران قدیم نیاز اساسی انسان ها به وسیله پوست حیوانات تامین می شد . امروزه این پوست فساد پذیر را طی فرایند دباغی ، تبدیل به محصولات کاربردی و زیبا می نمایند . بیشتر چرم به دست آمده از پوست حیوانات به ویژه پوست گاو می باشد . چرم ها فقط به چرم حیوانی ختم نمی شود  و دارای چرم گیاهی نیز می باشد . و دیگر انواع مختلف چرم شامل  چرم کرومی ، چرم آلدهیدی ، چرم ترکیبی ، چرم آلومی می باشد . و امروزه فروش مصنوعات چرمی با متنوع ترین طرح ها انجام می شود .

نمایندگی لوازم چرم دوزی

مرکز فروش لوازم چرم دوزی که نمایندگی لوازم چرم دوزی را برعهده دارد ، به عرضه ی انواع محصولات چرمی : کیف ، کفش ، کاپشن و … می پردازد . هنوز هم صنعت چرم سازی دارای طرفداران زیادی می باشد . و رشد در صنعت چرم ، توسعه اقتصادی را به همراه دارد . برای داشتن یک کسب و کار با درآمد خوب ، نیاز به ایده های نو و مورد پسند بازار احساس می شود و در کنار آن تلاش و پشتکار داشتن از گزینه های ضروری محسوب می شود . بسا کسانی بودن که با سرمایه های اندک به موفقیت هایی بزرگ در فروش مصنوعات  چرمی رسیده اند و جز با خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات جدید این مهم حاصل نخواهد شد .

بسته حرفه ای چرم دوزی

دنیایی دیگر از چرم دوزی را می توان با تهیه بسته حرفه ای چرم دوزی تجربه نمایید . خرید پک چرم دوزی شما را در تولید انواع محصولات چرمی کمک می کند . شما می توانید با تولید طرح های مختلف و با توجه به نیاز بازار در ثبت برند چرم موفق باشید . و علاوه بر بازار داخلی در بازار خارجی نیز به فعالیت بپردازید . صنعت چرم یکی از گزینه های مهمی است که می تواند در توسعه اقتصادی کشور نقش بسیار به سزایی داشته باشد .  

ابزار و یراق آلات چرم دوزی

ابزار و یراق آلات چرم دوزی نقش مهمی در تولید محصولات چرمی ایفا می نماید . در وسایل چرم دوزی استفاده از یراق آلات ضروری می باشد . به محصول نهایی ما جلوه و زیبایی خاصی می دهد . در محصولاتی مانند : کیف ، کفش ، کیف پول زنانه و مردانه و …. انواع مختلفی از یراق آلات به کار برده می شود . گستردگی در وسایل و یراق آلات چرم دوزی بسیار زیاد می باشد . که شامل : دکمه ، انواع سگگ ها ، قفل ، دسته و بند کیف و …. می باشد .

فروش ابزار چرم دوزی

ما برای تولید انواع محصولات چرمی نیاز به ابزار مورد نیاز داریم که بعضی از آن ها ضروری برای تولید یک محصول چرمی می باشد . که شامل : ( سمبه ، پانچ ، خط کش ، شابلن ، قیچی ، کاتر ، چرم سوراخ کن و …) صنعت چرم فقط به تولیدات پوشاک و کیف و کفش ختم نمی شود و در وسایل تزئینی ، مبلمان و … کاربرد دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان

پاسخی بگذارید