صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / فروش ظروف مسی مس و پرداز| باارزش ترین و خاص ترین صنایع دستی ، فروش ظروف مسی مس و پرداز
باارزش ترین و خاص ترین صنایع دستی ، فروش ظروف مسی مس و پرداز
باارزش ترین و خاص ترین صنایع دستی ، فروش ظروف مسی مس و پرداز

فروش ظروف مسی مس و پرداز| باارزش ترین و خاص ترین صنایع دستی ، فروش ظروف مسی مس و پرداز

فروش ظروف مسی مس و پرداز ، یکی از شاخهای زیبا و چشم نواز صنایع دستی می باشد . این شاخه از صنایع دستی را ادغام هنر مسگری و نقاشی پرداز می دانند . که امروزه هواداران زیادی در بین هنردوستان و علاقه مندان به ظروف مسی پیدا کرده است . این سبک از نقاشی بر روی مس که پرداز می نامند ، در این روش هنرمند نقاش با مدد گرفتن از سبک های مختلف نقاشی که شامل ( ختایی ، نیمه ختایی ، ابنیه ، گل و مرغ و … ) بر روی مس می کشد و باعث خلق آثاری ماندگار و زیبا می شود . به جرات می توان گفت که باارزش ترین و خاص ترین صنایع دستی ، فروش ظروف مسی مس و پرداز می باشد .

بازی رنگ های در قالب هنر مس و پرداز

بازی رنگ ها در قالب هنر مس و پرداز می تواند برای شما دیدنی و جالب باشد . یکی از جذاب ترین و به روزترین صنایع دستی که بر روی مس انجام می شود ، ظروف مسی مس و پرداز می باشد . و فروش ظروف مسی مس و پرداز نیز مورد استقبال قرار گرفته است .  پرداز روی مس همان تزئین بر روی سطح ظروف مسی با کمک گرفتن از سبک میناکاری می باشد . پس می توان این نتیجه را گرفت که هنر مس و پرداز ، یکی از زیرمجموعه های هنر میناکاری محسوب می شود . محصولات نفیس صنایع دستی مسی و مینا با نقاشی پرداز شامل :

  • سنگاب
  • کشکول 
  • سرویس چای خوری
  • انواع گلدان  
  • آجیل خوری 
  • شکلات خوری  
  • شیرینی خوری

قیمت نقاشی روی مس

یکی از باارزش ترین محصولات ظروف مسی ، مس و پرداز نقاشی میناکاری می باشد . از آن جا که هنر مس و پرداز از هنرهای نوظهور محسوب می شود که توسط هنرمندان خوب اصفهانی کشف و زینت داده شده است . با جستجو در قیمت نقاشی روی مس ما با انواع محصولاتی مانند ظروف مسی میناکاری ، ظروف مس و پرداز ، نقاشی پرداز روی مس و …. راهنمایی می شویم که تمامی این عنوان ها ما را به یک محصول واحد به نام ظروف مسی مس و پرداز می رساند که شاخه ای از ظروف مسی میناکاری محسوب می شود .

محصولات مس و پرداز

فروش انواع محصولات مس و پرداز در شهرهای مختلف کشورمان انجام می شود و مهد این هنر را باید شهر اصفهان دانست . هنرمندان اصفهانی در طراحی و تولید انواع محصولات مس و پرداز موفق بوده اند و باعث جذب هر چه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی به این هنر شده اند . و از طرفی دیگر با طراحی های سنتی و قدیمی ایرانی که بر روی ظروف مسی نقش بسته می شود باعث ماندگارشدن فرهنگ اصیل ایرانی می شوند .

شیرینی خوری پایه دار مس و پرداز با جعبه مخمل

قیمت شیرینی خوری مس و پرداز به عوامل مختلف بستگی دارد که شامل (مس به کار رفته ، ارتفاع ظرف شیرینی خوری ، دقت و ظرافت به کار رفته در نقاشی پرداز و …. ) باید به این نکته اشاره نمود که فروش ظروف مسی مس و پرداز از جمله  شیرینی خوری پایه دار مس و پرداز با جعبه مخمل از جذاب ترین محصولات می باشد . در این شیرینی خوری نقش های سنتی، گل و بوته در کنار رنگ های سبز و آبی یک هم نشینی زیبا و دیدنی را به نمایش گذاشته اند . که از این ظروف مسی می توانید برای گذاشتن در بوفه و روی میز پذیرایی ، برای زینت دادن به محافل و مراسم های مختلف استفاده نمود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان