صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / قیمت ظروف مس و پرداز | لیست قیمت ظروف مس و پرداز با مناسب ترین قیمت ها
لیست قیمت ظروف مس و پرداز با مناسب ترین قیمت ها

قیمت ظروف مس و پرداز | لیست قیمت ظروف مس و پرداز با مناسب ترین قیمت ها

لیست قیمت ظروف مس و پرداز با مناسب ترین قیمت ها می باشد ، مس پرداز را می توان حاصل ابتکار و خلاقیت هنرمندان خوب کشورمان دانست . سبک خاصی از نقاشی را به نام پرداز را بر روی ظروف مسی کار می شود . که جلوه ظروف مسی را دوچندان می نماید . قیمت ظروف مس و پرداز با توجه به دقت و ظرافتی که در طراحی این ظروف به کار می رود ، مناسب می باشد .

لیست قیمت ظروف میناکاری

لیست قیمت ظروف میناکاری و قیمت میناکاری روی مس به مراحل تولید و مس به کار رفته در تولید محصول بستگی دارد . دقت و ظرافت در سبک نقاشی به کار رفته بیشتر باشد ، ارزش محصول نیز بالاتر می رود . به پرداخت کاری که بر روی زیرساخت انجام می شود نیز بستگی دارد .

آجیل خوری میناکاری

آجیل خوری میناکاری که جنس بدنه از مس و مینا می باشد ، در این آجیل خوری میناکاری پس از ساخت بدنه از جنس مس در مرحله بعد لعاب یکدست سفیدی بر روی آن ریخته می شود . و با دست هنرمندان زبردست اصفهانی با قلم موی ریز نقاشی و رنگ آمیزی می شود . برای ثبات در رنگ آجیل خوری که میناکاری شده آن را در دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد در کوره قرار می دهند . آجیل خوری ضد خش ، براق ، درخشان و قابل شست وشو می باشد . و می توانید سالیان سال از این ظرف استفاده نمایید .

هنر میناکاری اصفهان

اصفهان هنر میناکاری ، از جمله صنایع دستی پرطرفدار در اصفهان می باشد که باعث جذب هر چه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی می شود . هنر میناکاری اصفهان که بر روی ظروف مسی انجام می شود . هنر میناکاری هنر بی نظیری از آتش و خاک می باشد . قدیمی ترین نمونه میناکاری ، هنر میناکاری اصفهان می باشد . پس این شهر را می توان مهد این هنر دانست .

مس پرداز چیست ؟

مس پرداز چیست ؟ پرداز چیست ؟ این سوال و سوالهای دیگر ممکن است برای شما عاشقان صنایع دستی پیش آمده باشد و ما شما را با این هنر آشنا می نماییم . مس پرداز جزو صنایع دستی می باشد که از تلفیق صنایع دستی مسی و میناکاری به دست می آید . برای طراحی روی مسی از طرح های سنتی و اصیل استفاده می شود . و رنگ هایی که در مس پرداز استفاده می شود معمولاَ فیروزه ای ، آبی و لاجوردی می باشد .

صنایع دستی اصفهان

نمایندگی فروش صنایع دستی اصفهان به عرضه انواع ظروف مس پرداز که یکی از جلوه های بی بدیل صنایع دستی می باشد ، می پردازد . قیمت ظروف مس و پرداز به دلیل عرضه مستقیم و حذف واسطه های ارزان تر در نظر گرفته شده است . تنوع در صنایع دستی اصفهان بالا می باشد که هر کدام از آن های جلوه ی زیبایی از هنر دست ایرانی را به نمایش می گذارد . در این بین ظروف مس پرداز از نوآوری و خلاقیت در طراحی برخوردار می باشد . که از تقاضای بالا از طرف علاقه مندان به صنایع دستی واقعه شده است .

۱۰ ظرف میناکاری شده مناسب دکوراسیون

ظروف اصفهانی را می توان برای تغیر و تحول عظیم در دکوراسیون منزل و محل کار خود به کار ببرید . شما با ۱۰ ظرف میناکاری شده مناسب دکوراسیون ، در جذابیت فضای منزل خود آن ها را به کار ببرید . به دلیل هارمونی رنگی که دارد می تواند فضایی جالب و دیدنی را به نمایش بگذارد . ۱۰ ظرف میناکاری شده شامل : شکلات خوری ، شیرینی خوری ، میوه خوری ، انواع گلدان ، قندان و ….

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان