صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف فیروزه کوبی / قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی / قیمت ظروف فیروزه کاری / قیمت ظروف فیروزه کاری | لیست قیمت ظروف فیروزه کاری
قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی

قیمت ظروف فیروزه کاری | لیست قیمت ظروف فیروزه کاری

از نمونه های بارز صنایع دستی در اصفهان ، می توان به ظروف فیروزه کوبی اشاره کرد . هنرمندان اصفهانی تزئینات زیادی بر روی ظروف مسی انجام می دهند که یک نمونه از این تزئینات ، نشاندن سنگ های فیرزوه با ظرافت و دقت بالا بر روی ظروف مسی می باشد . که نمای ظروف مسی را دوچندان زیبا کرده است . به ظروف فیروزه ای اصفهان مشهور می باشد . لیست قیمت ظروف فیروزه کاری را می توان در این سایت ببینید . قیمت ظروف فیروزه کاری مناسب در نظر گرفته شده است . سنگ به کار رفته در ظروف مسی فیروزه کوبی ، درمان کننده ی افسردگی ها و بیماری روحی و روانی می باشد .  سنگ فیروزه، را به نام سنگ صلح و آرامش نیز می شناسند . فیروزه یکی از سنگهای قیمتی است که از عهد باستان در ایران شناخته شده است .

آینه و شمعدان فیروزه کوبی اصفهان

خرید آینه و شمعدان یکی از مراسم های قدیم بوده است که برای مراسم عروسی خریداری می شده است . حتی برای تزئین سفره های هفت سین نیز از آینه و شمعدان استفاده می کردند . و استفاده از زیر ساخت مسی در آینه و شمعدان های امروزی و قرار دادن تکه های فیروزه ی مرغوب در کنارهم ، زیبایی وارزش زیادی به آینه و شمعدان ها بخشیده است . و ارزش هنری آن را بالاتر برده است . آینه و شمعدان فیروزه کوبی اصفهان یک از بارزترین نمونه ها صنایع دستی می باشد . به دلیل مرغوبیت مس و سنگ فیروزه به کار رفته در خلق این اثر ، قیمت ظروف فیروزه کاری بالاخص آینه و شمعدان آقاجانی اصفهان بالا بوده است . ولی از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

حکاکی روی فلز مس

فلز مسی به دلیل قابلیت چکش کاری بالا که در بین فلزات دارد . در تولید انواع ظروف مسی (ظروف مسی آشپزخانه ، دکوری و….) به کار می رود . و روی فلز مس می توان انواع تزئینات نیز به کار برد . یکی از این موارد حکاکی روی فلز مس می باشد . حکاکی عبارتند از هنر ایجاد نقش و نگارهای ساده و سطحی و کم عمق می باشد . و نیاز به ابزارهای نوک تیز و تراشنده دارد . که در پشت کار ، حکاکی که انجام شده است ، دیده نشود . حکاکی روی مس نمای سنتی را به ظروف مسی می بخشد . حکاکی در مقابل قلم زنی نیاز به ابزارهای ساده تر دارد . حکاکی روی فلز مس دارای سابقه بسیار طولانی بوده است . در حال حاضر هنر حکاکی روی مس در آثار شهرهای زنجان ، اصفهان ، مشهد ، تبریز و … می توان مشاهده نمود .

شکلات خوری و گز خوری خاتم کاری و مس

یکی از دغدغه های فکری علاقه مندان به هنرهای سنتی و صنایع دستی داشتن ظروفی می باشد که جلوه ای زیبا از صنایع دستی را به نمایش بگذارد . و استفاده از ظروف جدید و مدرن امروز باعث شده است که داشتن ظروفی که بتواند نمادی از هنر اصیل ایرانی باشد کمتر پیدا شود . ولی ظرف شکلات خوری و گزخوری خاتم کاری و مس می توانید انتخاب ایده الی برای شما محسوب شود . و استفاده از این ظروف در دکوراسیون منزل ، می تواند نمادی از فرهنگ و هنر ایرانی را تجلی کند . و یک هدیه ارزشمند برای عزیزانتان محسوب می شود . و برای تهیه جهیزیه نیز می توانید به کار ببرید .

فروشگاه فیروزه کوبی اصفهان محصولات مس فیروزه

فروشگاه فیروزه کوبی اصفهان محصولات مس فیروزه ای دارای ویژگی های منحصر به فرد و زیبا می باشد . مس به کار رفته در تولید ظروف از ضخامت قابل قبولی برخوردار است . و از کیفیت این ظروف اطمینان خاطر داشته باشید . یکی از محصولات این فروشگاه فیروزه کوبی اصفهان ، نقره کوبی اصفهان می باشد . که از زیباترین ظروف می باشد . قیمت ظروف فیروزه کاری در این فروشگاه مناسب در نظر گرفته شده است تا شما قدرت خرید بالاتری داشته باشید . و دارای تسهیلات ویژه ای برای عمده فروشان و مشاغل وابسته به آن در نظر گرفته شده است . که شامل موارد ذیل می باشد :

 1. ظروف مسی با کاربردهای مختلف در این فروشگاه فیروزه کوبی موجود می باشد .
 2. دارای طراحی به روز و مدرن می باشد .
 3. با قیمت مناسب عرضه می شود .
 4. در تولید این ظروف از بهترین سنگ فیروزه یعنی سنگ فیروزه نیشابور به کار رفته است .

فیروزه کوبی روی مس

یکی از جلوه های زیبا و به یاد ماندنی را می تو ان در فیروزه کوبی روی مس به وضوح دید . و علاقه مندان به صنایع دستی می تواند با خرید ظروف مسی فیروزه کوبی احساس شادمانی را به خانواده خود هدیه بدهند . خرید سنگ فیروزه کوبی از بهترین معادن کشور و شهر نیشابور انجام می شود . که دارای سنگ های مرغوب با رنگ زیبا فیروزه ای می باشد . و با قرار دادن سنگ های فیروزه ای به صورت منظم انجام می شود و هر چه فاصله ی بین آن کمتر باشد ، قیمت ظروف فیروزه کاری بالاتر بوده است . دوام بالای این ظروف باعث می شود که طرفداران زیادی داشته باشد .

مجموعه ابزار فیروزه کوبی

یکی دیگر از ظروف مسی که می تواند زیبایی و گیرایی صنایع دستی را به خوبی نمایش دهد ، فیروزه کوبی روی مس می باشد . مجموعه ابزار فیروزه کوبی زیاد نمی باشد . و با حداقل ابزار می توانید به این کار مبادرت کرد . و از جمله مشاغل خانگی نیز محسوب می شود که دارای درآمد مناسب می باشد . فیروزه کوبی نیاز به یک زیر ساخت دارد که این زیرساخت توسط زرگران عزیز کشوران تهیه می شود . و عمل فیروزه نشاندن توسط هنرمندان و استادکاران باذوق کشورمان انجام می شود . که این صنعت فقط در اصفهان رواج دارد . قیمت ظروف فیروزه کاری در این شهر پایین تر بوده است و ابزار و لوازم فیروزه کوبی شامل موارد ذیل می باشد :

 • قالب
 • چکش
 • دریل
 • چراغ گاز
 • پنس
 • سوهان
 • سنگ سمباده

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

یکی دیگر از مراکزی که به عرضه انواع ظروف مسی می پردازد و در جهت اشاعه و ترویج هر چه بهتر صنایع دستی اصفهان شروع به فعالیت نموده است . فروشگاه صنایع دستی اصفهان می باشد . که تنوع در صنایع دستی مسی این فروشگاه بالا بوده است . یکی از محصولات عرضه شده ، فیروزه کوبی بر روی مسی می باشد . و با هر سلیقه که باشید می توانید به دیدن کارگاه فیروزه کوبی اصفهان بپردازید . و از بهترین و مثال زدنی ترین ظروف مسی فیروزه کوبی دیدن نمایید . و به انتخاب بپردازید و از تسهیلات قائل شده برای مشتریان عزیز شامل قیمت ظروف فیروزه کاری ارزان تر می باشد ، بهره مند شوید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید .

قیمت و خرید شکلات خوری فیروزه کوب

یکی از محصولات فیروزه کوبی شکلات خوری فیروزه کوب می باشد . که به صورت پایه دار و با طراحی به روز به بازار عرضه شده است . قیمت شکلات خوری فیروزه کوب با توجه به وقت و ظرافتی که برای تولید آن به کار رفته است ، از قیمت ظروف فیروزه کاری پایین تری برخوردار می باشد . نسبت به قیمت و خرید ، شکلات خوری فیروزه کوبی می تواند انتخاب خوبی باشد . موارد استفاده از شکلات خوری فیروزه کوب به موارد ذیل می توان اشاره نمود :

 • برای استفاده در دکوراسیون منزل (بوفه ، گنجه)
 • برای استفاده در محل کار
 • برای تهیه جهیزیه
 • برای تهیه کادویی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان