صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف فیروزه کوبی / قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی / لیست قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی اصفهان
لیست قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی

لیست قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی اصفهان

 قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد . که می تواند تأثیر به سزایی در لیست قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی اصفهان بگذارد . که با توجه به نوع زیر ساخت و کیفیت چسب به کار رفته در آن و چیدمان فیروزه و پرداخت کاری آن قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی متغیر می باشد . کیفیت و طول عمر ظروف متفاوت می باشد . و برندهای مختلفی نیز با کیفیت های مختلف در حال فعالیت در شهر اصفهان می باشند .

مجموعه صنایع دستی شاهین شیرازی

یکی از مجموع هایی که به طراحی و تولید ظروف مسی فیروزه کوب می پردازد . مجموعه صنایع دستی شاهین شیرازی می باشد . که از موفق ترین مجموعه های عرضه صنایع ظروف مسی فیروزه کوبی می باشد . جلوه زیبایی از هنر پارسی را در مجموعه صنایع دستی شاهین شیرازی می توان دید . و طرفداران ظروف مسی می توانند از انواع ظروف مسی این مجموعه دیدن نمایند . قیمت ظروف مسی فیروه کوب به دلیل عرضه مستقیم از قیمت پایین تری برخوردار است . شما عمده فروش عزیز می توانید با این اطمینان به خرید بپردازید . که این هنر لوکس را به قیمت عمده در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا اشاعه فرهنگ غنی ایرانی را که جزء صنایع دستی اصفهان می باشد را از این طریق فراهم کنیم .

محصولات نفیس صنایع دستی مس و مینا

محصولات نفیس صنایع دستی مس و مینا به فروش عمده ظروف مسی به صورت ویژه می پردازد. میناکاری یا مس و مینا از جمله هنرهای اصیل ایرانیان محسوب می شود . مس و مینا از ترکیبات چند گونه نمک در دمای بالا و اکسید فلزها به دست می آید . هنر مینا کاری علاوه بر فلزات (مس و نقره) بر روی سفال نیز انجام می شود . محصولات نفیس صنایع دستی مس و مینا به دو روش تولید می شود . که شامل روش های تولید ذیل می باشد :

  • مینای خانه بندی شده : از قدیمی ترین روش های میناکاری می باشد . به دلیل استفاده از مفتول های بسیار باریک به مینای سیمی نیز مشهور می باشد . مفتول را به شکل های مختلف در آورده و با چسب بر روی کار می چسبانند . و رنگهای مینا را به صورت پودر بر روی کار می ریزند . بعد در کوره قرار می دهند .
  • مینای نقاشی شده : از رایج ترین روش های مینا کاری محسوب می شود . که نقش های مینا همراه با لعاب بر روی ظروف مسی ایجاد می شود . نقوش روی سطح کار کشیده می شود . و بعد با رنگ سفید لعاب کاری می شود . مرحله لعاب کاری چند بار انجام می شود و بعد در کوره قرار می گیرد . تا لعاب ثابت شود .

فروش عمده شمعدان فیروزه کوب اصفهان

فیروزه کوبی روی مس یکی از مثال زدنی ترین هنرهای ، هنرمندان اصفهانی می باشد . که با نشاندن فیروزه بر روی فلز مس انجام می شود . این کار با دقت و ظرافت خاصی باید انجام شود . تا ارزش هنری این ظروف بالا رود . فروش عمده فیروزه کوبی در راستای هدف ما برای رفاه حال شما عمده فروش صنایع دستی و مشاغل مرتبط با فروش ظروف مسی در نظر گرفته شده است . و به ویژه فروش عمده شمعدان فیروزه کوب اصفهان با ارزان ترین قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی در نظر گرفته شده است . که می تواند انتخاب خوبی برای تازه دامادها و عروس ها باشد . که بتوانند از این هنر لوکس استفاده نمایند . و جلوه زیبایی از صنایع دستی را در منزل خود تجربه کنند .

کشکول فیروزه کوب

کشکول ظرفی است که صوفیان آن را به کار گرفته اند .و کشکول ظهیرالدوله و کشکول شاه نعمت‌الله از کشکول های مشهور است که استفاده می شده . یکی از بارزترین شاهکارهای هنری در طراحی ظروف مسی فیروزه کوبی را می توان در کشکول فیروزه کوب مشاهده نمود . کشکول فیروزه کوبی دارای طراحی منحصر به فرد و جذاب می باشد . در اولین نگاه کشکول فیروزه کوبی ، رنگ آبی فیروزه به کار رفته بر روی محصول رخ نمایی می کند . و پایه مسی رنگ این ظروف که جلوه به روز و زیبایی به این کشکول فیروزه کوب می بخشد . قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی بالاخص کشکول فیروزه کوب را می توان از ما بخواهید . و با حذف واسطه ها در عرضه این ظروف به صورت ارزان تر به فروش عمده کشکول فیروزه کوب پرداخته ایم .

حکاکی روی مس

یکی از زیباترین صنایع دستی ایرانیان ، حکاکی روی فلز می باشد . در این هنر نقوش و نوشته ها را به وسیله ابزارهای مخصوص روی فلزات انجام می دهند . بر روی فلزات از جنس مس ، نقره ، برنج ، استیل و ….به کار می رود . بر روی سطح فلز خراش و شیار ایجاد می کنند . تا نقوش بر روی ظروف مسی مشخص شود . حکاکی به دو صورت انجام می شود ، که شامل :

  • حکاکی سنتی
  • حکاکی مدرن

انواع ظروف مسی که حکاکی شده ، که به قیمت عمده فروش به بازار عرضه می شود ، شامل :

  • انواع گلدان ها
  • انواع تنگ ها
  • انواع بشقاب
  • انواع سینی
  • سرویس قهوه خوری
  • سرویس پذیرایی

کاسه بشقاب فیروزه کوبی برند آقاجانی

یکی دیگر از محصولات فیروزه کوبی که می توان نام برد . کاسه بشقاب فیروزه کوبی برند آقاجانی می باشد . که علاوه بر جنبه تزئینی که می توان برای این بشقاب فیروزه کوبی در نظر گرفت . می توان هدیه مناسب و به یادماندنی برای عزیزانتان باشد . با رنگ بندی زیبایی که این کاسه بشقاب فیرزوه کوبی دارد در هر جایی از منزل که استفاده شود . چشم همه را به خود جلب و خیره می نماید . و برای پذیرایی از مهمان های گزینه ی خوبی محسوب می شود . با استفاده از کاسه بشقاب فیروزه کوبی برند آقاجانی می تواند سلیقه خود را به رخ دیگران بکشید . به دلیل دوام بالای این ظروف و نشگن بودن این بشقاب فیروزه کوبی ، جایگزین ایده الی برای محصولات کریستالی و بلوری می باشد . قیمت ظروف مسی فیروزه کوبی این برند با توجه به کیفیتی دارد ، از قیمت خوبی برخوردار است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان