صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی دست ساز / راه تشخیص ظروف مسی اصل |سریع ترین و آسان ترین راه تشخیص ظروف مسی اصل از بدل
سریع ترین و آسان ترین راه تشخیص ظروف مسی اصل از بدل

راه تشخیص ظروف مسی اصل |سریع ترین و آسان ترین راه تشخیص ظروف مسی اصل از بدل

راه تشخیص ظروف مسی اصل از اهمیت ویژه ای برخوردار است . ظروف مسی اصل و مرغوب را به سه دسته تقسیم می کنند . که شامل ظروف مسی کلاسیک که دارای ارزش قیمتی بالا می باشد . در تولید این ظروف از دقت و ظرافت بالا به کار رفته است ، که همین امر باعث کلاسیک بودن و چشم نواز شدن این ظروف مسی اصل شده است . دومین گروه ظروف مسی مدرن می باشد به دلیل خلوتی در طرح به کار رفته بر روی ظروف مسی ، می توان در محیط های رسمی استفاده نمود . ظروف مسی تلفیقی که دارای ویژگی های هر دو گروه بالا می باشد . سریع ترین و آسان ترین راه تشخیص ظروف مسی اصل از بدل از روی ظاهر می باشد . و این ظروف مسی اصل از تقارن بالایی برخوردار نیست . و جای جوش برنجی بر روی ظروف به وضوح دیده می شود . تمام مراحل تولید این ظروف با دست انجام می شود . و دارای شکل ظاهری سنتی واصیل می باشد . و جلوه ای زیبایی از صنایع دستی را می توان در ظروف مسی اصل مشاهده نمود .

سریع ترین روش سفید کردن ظروف مسی

فلز مس از بهترین فلزهایی می باشد که در قدیم  در ساخت سکه های قدیمی و نادر ، آثار هنری نفیس و ظروف استفاده می کردند . از جمله قدیمی ترین فلز است که بشر از آن استفاده کرده است. مصریان باستان نیز ابزارهای مختلفی مانند ظروف آب ، آینه ها و وسایل کاربردی و ضروری خود را از مس می ساختند . در استفاده از ظروف مسی باید نکاتی را رعایت نمود و چناچه ظروف مسی رنگ اولیه خود را از دست بدهد ، برای سفید کردن ظروف مسی می توانید از مواد قابل دسترس در آشپزخانه استفاده نمود . تا بتوانید از تأثیرات مثبت این ظروف مسی در جهت سلامتی خود و خانواده استفاده نمایید . راه تشخیص ظروف مسی اصل نیز یکی از موارد است که شما می توانید ظروف مسی را به مدت طولانی استفاده نمایید و نیاز به سفید گری نداشته باشد . اما سریع ترین روش سفید کردن ظروف مسی شامل موارد ذیل می باشد :

  • ترکیب جوش شیرین و سرکه  
  • ترکیب جوش شیرین و لیمو
  • ترکیب سرکه نمک و آرد 
  • ترکیب لیمو و نمک 
  • استفاده سس گوجه فرنگی

ایجاد خاصیت مغناطیسی در مس

آیا آهنربا مس را جذب می نماید . باید گفت که هیچ نیرویی بین مس و آهنربا وجود ندارد . اگر چه آهنربا دارای کاربردهای متفاوت می باشد اما تعداد محدودی از فلزات دارای خاصیت مغناطیسی می باشد . محققان برای ایجاد خاصیت مغناطیسی در مس از یک ملکول کربن ، به نام باکی بال کمک گرفته اند . این ملکول شبیه یک توپ فوتبال می باشد که از کربن تشکیل شده است . این ملکول دارای خاصیت اکترون دوستی قوی می باشد و الکترون را از فلز مجاور خود بیرون می کشد . خاصیت فرومغناطیسی را برای مس در دمای اتاق می توان ایجاد نمود . محققان به این نتیجه رسیده اند که هر چه لایه به کار رفته بر روی فلز متناوب باشد ، خاصیت مغناطیسی ایجاد شده قوی تر می باشد .

رستوران سینی مسی

با آفرینش یک فضای سنتی در کنار زندگی مدرن امروز ، شما می توانید متفاوت و خاص بودن در بین رستوران ها را تجربه نمایید . و از طرفی دیگر باعث جذب بیشتری مشتریان شوید . راه تشخیص ظروف مسی اصل به شما رستوران داران عزیز کمک شایانی می نمایید که ظروف مسی باکیفیت و دارای اصالت بالا را خریداری نمایید . و ظروف مسی اصل در هر فضایی که قرار بگیرند به دلیل تنوع در این محصولات ، فضا را زیباتر و چشم نوازتر می نماید . شما با خرید ظروف مسی برای رستورانتان می توانید هنر و سنت های اصیل ایرانی را چاشنی پذیرایی از مهمان های خود نمایید . فضای خاطره انگیز و به یادماندنی را برای مشتریان خود رقم بزنید . رستوران سینی مسی یکی از نمونه های بارز می باشد . که در رستوران سینی مسی اصل به کار می رود . و ظروف مسی رستورانی دارای ویژگی های ذیل می باشد :

  1. دارای کیفیت ثابت در مدت طولانی
  2. قابلیت نشگن بودن این ظروف
  3. دارای قیمت مناسب
  4. قیمت به روز در هنگام فروش ظروف مسی کهنه
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان