صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / دیگ های گلاب گیری مسی| پرفروش ترین دیگ های گلاب گیری مسی
پرفروش ترین دیگ های گلاب گیری مسی

دیگ های گلاب گیری مسی| پرفروش ترین دیگ های گلاب گیری مسی

هر ساله میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی برای دیدن و شرکت در مراسم گلاب گیری در شهر کاشان وتوابع آن به این شهر سفر می کنند . این جشن یکی از جشن های بزرگ در کل کشور محسوب می شود . یکی از مواد اولیه اصلی در تولید گلاب ، دیگ گلاب گیری مسی می باشد ، کیفیت این ظروف بسیار در طعم و کیفیت گلاب ها تأثیر گذار می باشد .همان طور که می دانید قلع فلزی نسبتا گران و مرغوب می باشد که در محصولات و دستگاه های گلاب گیر از قلع خالص برای لحیم کاری بین اجزای مختلف دستگاه استفاده شده است و از مقاومت بالایی برخوردار است . یکی از افتخارات که می توان برای این مجموعه در نظر گرفت این است که پرفروش ترین دیگ های گلاب گیری مسی را به شما عزیزان عرضه می نماید .

مناطقی که گلاب گیری انجام می شود

مناطقی که گلاب گیری به صورت فراگیر انجام می شوند ، شامل دو شهر قمصر و نیاسر و روستاهایی مانند سده ، ادقان و ون نیز که در نزدیکی کاشان قرار دارند ، می باشد . دیگر مناطقی که گلاب گیر انجام می شود میمند و داراب فارس می باشید . که هر ساله میلیون ها نفر برای دیدن مراسم گلاب گیری به این مناطق سفر می کنند . خیلی جالب است بدانید که اولین مراسم گلاب گیری در اویل اردیبهشت سال ۱۳۹۸ در مرکز سیستان و بلوچستان ، شهر زابل برگزار شد . گل های محمدی در این منطقه زودتر از مناطق دیگر برداشت می شود و این شهر از گلاب مرغوبی نیز برخوردار است . بر اساس حجم جمع آوری که پارسال جمع شده است امسال تخمین زده اند که حدودی ۶۰۰ لیتر گلاب ناب از مزارع گل های محمدی جمع آوری می شود . پس مناطق گرم و خشک مانند زابل و زاهدان با احیایی مراسم قدیمی وسنتی می توانند با احیای فرهنگ ها ، به جذب هر چه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی بپردازند . یکی از لوازم ضروری و مهم در گلاب گیری استفاده از دیگ های بزرگ است که دیگ های گلاب گیری مسی بهترین گزینه در فرایند تولید گلاب می باشد .

اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه گلاب گیری

  • با شنیدن دستگاه گلاب گیری ، یا دستگاه عرق گیری هر دو این اصطلاحات به یک معنی می باشد  و کاربرد دیگ های گلاب گیری مسی  درعرق گیری از انواع گیاهان مانند نعنا ، گل محمدی و … نیز به کار می رود . بهتر است که از سایت های معتبر به خریداری این ظروف بپردازید تا از کیفیت این محصولات اطمینان خاطر پیدا نمایید و با مشاوران فروش نیز مشورت نمایید ، تا انتخاب خوبی داشته باشید . و دستگاه هایی که از مس اصلی و با ضخامت مناسب در دیگ های گلاب گیری مسی به کار رفته است ، خریداری نمایید . اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه گلاب گیری شامل :
  • از اولین اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه گلاب گیری می توان به دیگ های گلاب گیری مسی اشاره نمود که به دیگ جوش معروف می باشند .
  • لوله ی مخروطی شکل که جهت خروج عصاره ی نهایی گل های محمدی قرار داده شده است .
  • قسمت بالای دستگاه ، قسمت بخار نام دارد که به صورت مخروطی شکل می باشد .
  • قسمت خنک کننده ی بخارها که از جنس استیل می باشد .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان