صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف| دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف با تقاضای بالا
دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف با تقاضای بالا

دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف| دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف با تقاضای بالا

علاوه بر شهرهای قمصر و نیاسر شهرهایی دیگری همچون میمند و داراب فارس نیز مراسم گلاب گیری را انجام می دهند . و به شما کاشانی های عزیز پیشنهاد می شود که از دیگ های مسی بزرگ در سایزهایی مختلف استفاده نمایید تا بتوانیم به بهترین نحوعمل گلاب گیری را انجام دهید . و از خواصی که ظروف مسی در ‘گلاب گیری و گرفتن عرقیات نیز کمال استفاده را ببرید . از مواد اولیه برای گلاب گیری می توان به دیگ های بزرگ مسی ، قرابه ، پارچ و … اشاره نمود که در این جا شما را با دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف با تقاضای بالا آشنا می نماییم ، که یکی از پرکاربردترین ظروف در فرایند گلاب گیر می باشند .

استفاده از دیگ مسی و فواید آن

از دستگاه گلاب گیری علاوه بر گرفتن گلاب می توان برای گرفتن عرقیات مختلف از گیاهانی معطری مانند : نعناع ، کاسنی ، ریحان ، بهارنارنج و …. نیز استفاده کرد . عریقات با کیفیت بالا که از جایگاه ی ویژه ای در طب سنتی برخوردار است ، گرفته می شود . مس برای سلامتی کل بدن ضروری می باشد . و استفاده موثر از آهن ، بهبود سلامت بافت های همبند مانند مو و چشم را برعهده دارد . مس برای تولید انرژی بسیار مهم می باشد . مزایای مس برای سلامتی بی شمار می باشد در دستگاه گلاب گیری نیز از دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف استفاده می نمایند و یکی از راههای جذب مس ضروری بدن استفاده از ظروف مسی می باشد . و هنگام ریختن گل ها در داخل دیگ و جوشیدن آن با آب این عمل باعث آزاد شدن مس می شود و محصول نهایی ما دارای مقداری متناسب مس می باشد که با مصرف کردن افراد ، جذب بدن می شود .

آموزش گام به گام تهیه گلاب از گل محمدی

دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف می تواند شما را در آموزش گام به گام تهیه گلاب از گل محمدی کمک نماید و یکی از لوازم اولیه و ضروری برای گلاب گیری محسوب می شود . در این جا شما را با تهیه گلاب از گل محمدی آشنا می نماییم :

  • مرحله ی اول : ابتدا با برداشتن کندانسور مقدار گلی مورد نظر را داخل دیگ مسی بزرگ با سایزهای مختلف است می ریزیم و سه چهارم از دیگ را از آب پر نمایید.
  • مرحله ی دوم : قمسمت خنک کننده را بالای دیگ قراری می دهیم و به وصل کردن شلنگ های گرم و سرد می پردازیم .
  • مرحله ی سوم : حال دیگ را بر روی اجاق گذاشته و در ابتدا تا جوش آمدن شعله را کم نمایید .
  • در این مرحله گلاب های به صورت چکه چکه خارج می شود و با اتمام این مرحله زیر اجاق را خاموش نموده در هر مرحله به چک کردن شعله می پردازیم .

مزایای دیگ های مسی بزرگ

دیگ جوش مسی که به عنوان مخزن دستگاه گلاب گیری ایفای نقش می نماید . گل های محمدی را بعد از جمع آوری داخل این دیگ ریخته و با توجه به وزن گل ها آب داخل آن می ریزند . دیگ جوش مسی از بهترین گزینه های برای گلاب گیری محسوب می شود و دارای مزایای مختلف است که به چند مورد آن اشاره می نماییم :

  • دیگ های مسی بزرگ در سایزهای مختلف به بازار عرضه می شود .
  • دیگ جوش مسی از ضخامت خوب مس برخوردار است .
  • زنگ نمی زند
  • گلاب به دست آمده از کیفیت خوب و مرغوبیت بالا برخوردار است .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان