صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / خاتم کاری اصفهان | معرفی خاتم کاری اصفهان هنر سنتی و ملی ایران
معرفی خاتم کاری اصفهان هنر سنتی و ملی ایران

خاتم کاری اصفهان | معرفی خاتم کاری اصفهان هنر سنتی و ملی ایران

معرفی خاتم کاری اصفهان هنر سنتی و ملی ایران ، که پیشینه آن به دوره ایلخانیان برمی گردد . ما می خواهیم شما را با هویت ملی این هنر ، خاتم کاری اصفهان آشنا نماییم . معنی خاتم در فرهنگ لغت دهخدا به معنی پارههای استخوان را بر روی چوب با نقش و نگار نشاندن تعریف شده است . در دوره صفویه اصفهان به دلیل انتخاب پایتخت ، هنرمندان زیادی به این شهر جذب شدند ، که هنرمندان خاتم کار از این امر مستثنی نبودند و از آن زمان ، باعث رونق و رواج این هنر در این شهر شدند .

سایت فروش ظروف خاتم کاری ایران

سایت فروش ظروف خاتم کاری ایران در جهت پیشرفت تکنولوژی و تغییر از فروش سنتی به تجارت الکترونیکی پرداخته است . در فروشگاه فروش اینترنتی خاتم کاری اصفهان محدودیت هایی که در فروش سنتی موجود است ، وجود ندارد . فروشگاه خاتم کاری در تهران نیز به عرضه انواع ظروف در کاربردهای مختلف (کاربردی ، تزئینی و کادویی ) می پردازد .

قیمت و خرید اینترنتی صنایع دستی خاتم کاری روی چوب

قیمت و خرید اینترنتی صنایع دستی خاتم کاری روی چوب از سوی طرفداران و دوستدار صنایع دستی دنبال می شود ، شما می توانید بدون صرف وقت زیاد و سر زدن به انواع بازارها با در دسترس داشتن آدرس اینترنتی به خرید با امنیت بالا و فروش مستقیم و بدون واسطه بپردازید . در بین لوازم و وسایل مورد نیاز خاتم کاری ، خرید چوب خاتم کاری از گزینه های مهم محسوب می شود .

آموزش خاتم کاری روی مس

برای علاقه مندان به صنایع دستی و خاتم کاری ، آموزش خاتم کاری روی مس در نظر گرفته شده است . آموزش تصویری خاتم کاری روی مس مانند دیگر صنایع دستی و هنرهای نیاز به مواد و وسایل مورد نیاز دارد ، که وسایل مورد نیاز خاتم کاری شامل :

 • ابزار مخصوص برش چوب 
 • انواع چوب : آبنوس ، فوفل ، عناب و ….              
 • انواع استخوان : فیل ، شتر،اسب و …
 • مفتول های فلزی : آلومنیوم ، برنج ، نقره 
 • رنده
 • چکش
 • دریل 
 • سوهان

زیباترین شکلات خوری خاتم اصفهان

تنوع در محصولات خاتم کاری بالا می باشد ، زیباترین شکلات خوری خاتم اصفهان که چشم همگان را به خود جلب و جذب می نماید را برای شما معرفی می کنیم،  از طراحی به روز در تولید آن به کار رفته است . شکلات خاتم کاری از جمله محصول پرطرفدار و مورد تقاضا می باشد . هنر سنتی خاتم کاری با نوآوری و خلاقیت هنرمندان خاتم کاری تلفیق شده است و زیباترین شکلات خوری خاتم اصفهان را خلق نموده است .

برای شروع خاتم سازی به چه چیزی احتیاج داریم ؟

ممکن است شما علاقه مند باشید بدانید که درآمد خاتم کاری چگونه است ؟ یا برای شروع خاتم سازی به چه چیزی احتیاج داریم ؟ بله از جمله هنرهایی که به عنوان مشاغل خانگی محسوب می شود ، خاتم کاری اصفهان می باشد . شما می توانید با آموزش و آماده نمودن لوازم اولیه به درآمد خوبی دست پیدا نمایید . به سرمایه خیلی زیادی برای شروع کار نیاز نیست و با تولید و فروش یک ماه تولیدات خود درآمد خوبی و قابل قبولی کسب نمایید .

آشنایی با نقوش خاتم کاری اصفهان

آشنایی با نقوش خاتم کاری اصفهان شما را به تمایز بین این ظروف با دیگر ظروف مسی خاتم کاری شده ، می رساند . از بدیع ترین هنرهای اصیل و سنتی ، نقوش خاتم کاری می باشد . که در آن هنرمند با در کنار هم قرار گرفتن اشکال هندسی به ایجاد نقوش پرداخته است . که شامل نقوش ذیل می باشد :

 1. سنتی  
 2. اصیل   
 3. ترکیبی   
 4. ابداعی

لیست قیمت ظروف و هدایای مس و خاتم کاری

از دیرباز خاتم کاری بر روی چوب انجام می گرفت و با طراحی به روز و نوآوری در خاتم کاری امروزه خاتم کاری بر روی ظروف مسی نیز انجام می شود ، با این تفاوت که قسمتی از ظروف مسی خاتم کاری می شود و مابقی به جنس خود ظرف می باشد . لیست قیمت ظروف و هدایای مس و خاتم کاری که شامل انواع گلدان های مس و خاتم ، قندان مس و خاتم و …. می باشد قیمت خاتم کاری روی مس به عوامل مختلفی (کیفیت مس ، نقوش خاتم کاری و … ) بستگی دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان