صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فیروزه کوبی اصفهان | آشنایی با هنر فیروزه کوبی اصفهان
آشنایی با هنر فیروزه کوبی اصفهان

فیروزه کوبی اصفهان | آشنایی با هنر فیروزه کوبی اصفهان

نمونه دیگر از صنایع دستی که جلوه ای زیبا از هنر ، هنرمندانی اصفهانی را به نمایش می گذارد فیروزه کوبی اصفهان می باشد . آشنایی با هنر فیروزه کوبی اصفهان ممکن است برای شما جالب و خواندنی باشد . این هنر دارای قدمت ۶۰ ساله است که توسط شخصی به نام یوسف حکمیان در مشهد به آن پرداخته شد و بعدها این هنر به اصفهان منتقل شد و امروزه اصفهان به عنوان یکی از قطب های اصلی تولید ظروف مسی فیروزه کوبی شناخته شده است .

آموزش فیروزه کوبی در منزل

بیشترصنایع دستی که در اصفهان تولید می شود ، این قابلیت را دارد که به عنوان مشاغل خانگی محسوب شود ، یک نمونه از صنایع دستی که می توانید با تولید آن به درآمد خوبی دست پیدا کنید ، فیروزه کوبی در منزل می باشد . امروزه آموزش فیروزه کوبی در منزل نیز انجام می شود .

لیست قیمت شکلات خوری فیروزه کوبی

یکی از نمونه های تولیدات فیروزه کوبی اصفهان ، شکلات خوری فیروزه کوبی می باشد که برای شما که خواهان خریداری از این محصول زیبا می باشد لیست قیمت شکلات خوری فیروزه کوبی جای سوال باشد . که این محصول به صورت ساده و پایه دارا به بازار عرضه می شود و دارای ظاهری زیبا و چشم نواز می باشد . جنس بدنه داخلی از مس می باشد و جنس بدنه خارجی از مس و فیروزه می باشد .

بازار صنایع دستی اصفهان

با مراجعه به مرکز صنایع دستی اصفهان شما با جلوه های زیبای صنایع دستی هنرمندان خوب اصفهان مواجه خواهید شد . هر ساله گردشگران بسیار زیادی اصفهان را برای مقصد سفر خود انتخاب می نمایند و بالطبع علاقه مندان و طرفداران صنایع دستی بی نظیر اصفهان نیز بالا می باشد . صنایع دستی اصفهان دارای ویژگی هایی می باشد که گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به این شهر ، جاذبه های دیدنی و صنایع دستی خود جذب می نماید .

کار درمنزل فیروزه کوبی در اصفهان

آیا شما علاقه مند به کار فیروزه کوبی و صنایع دستی هستید ؟ آیا شرایط و امکان کار در بیرون از خانه را ندارید و به دنبال یک شغل خانگی هستید ؟ کار در منزل فیروزه کوبی در اصفهان این فرصت را برای شما مهیا می نماید که بتوانید ، در محیط کوچک نیز به خلق آثار ماندگار و زیبا بپردازید . و در کنار آن به درآمد قابل قبولی نیز دست یابید . کار در منزل فیروزه کوبی در اصفهان نیاز به دقت و ظرافت بالا دارد تا بتوانید محصول با ارزشی و زیبایی را تولید نمایید .

آموزش فیروزه کوبی در منزل

هزینه آموزش فیروزه کوبی در مقابل درآمدی که می توانید از تولید محصولات به دست بیاورید ، ناچیز می باشد  ، آموزش فیروزه کوبی در منزل نیز به این صورت می باشد که شما بعد از تهیه ظروف مسی که همان زیرساخت محصول فیروزه کوبی را تشکیل می دهد ، در منزل به چسباندن قطعات سنگ فیروزه به صورت موزائیکی می نمایید و تمام دقت خود را بر روی کار به کار می برید تا فاصله قطعات به حداقل برسد . تا محصول زیبا و مشتری پسند را تولید نماید .

خرید و فروش انواع ظروف مسی خام

تولید کنندگان متعددی برای خرید و فروش انواع ظروف مسی خام وجود دارد . قیمت ظروف خام مسی به عوامل مختلف بستگی دارد که شامل :

  • کیفیت مس به کار رفته
  • ظرافت و دقت در تولید
  • دارای چکش کاری بالا
  • براقیت و سرخ بودن مس
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان