صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی اصفهان / قیمت ظروف مسی اصفهان / اصفهان فروش ظروف مسی|لیست محصولات اصفهان فروش ظروف مسی با بهترین قیمت
اصفهان فروش ظروف مسی

اصفهان فروش ظروف مسی|لیست محصولات اصفهان فروش ظروف مسی با بهترین قیمت

لیست محصولات اصفهان فروش ظروف مسی با بهترین قیمت انجام می شود . اصفهان فروش ظروف مسی به عرضه انواع ظروف در کاربردهای مختلف می پردازد ، شامل : ظروف مسی آشپزخانه و کاربردی ، ظروف مسی دکوری و تزئینی ، ظروف مسی کادویی می باشد . طراحی و تولید این ظروف مسی توسط هنرمندان اصفهانی انجام می شود ، صنایع دستی اصفهان در طول قرن ها نماینده خیلی خوبی از هنر اصیل ایرانی معرفی می باشد . اصفهان مهد هنر و صنایع دستی ایرانی مهمتر از آن ظروف مسی می باشد . ظروف مسی که از جمله ظروف سالم می باشد شما می توانید برای سلامتی عزیزانتان از این ظروف استفاده نمایید .

ظروف مسی میناکاری نمونه ای از صنایع دستی زیبای سنتی

ظروف مسی میناکاری نمونه ای از صنایع دستی زیبای سنتی می باشد . که از بهترین نمونه های ظروف مسی که به زیبایی تمام طراحی و تولید می شود ظروف مسی پرداز می باشد . که در هر فضایی قرار بگیرد باعث کانون توجه خواهد شد . در تولید این ظروف ، شور و عشقی وصف ناپذیری که نشان از تجربه استادکاران اصفهانی می باشد در طراحی این ظروف مسی به زیبایی تمام به کار رفته است . شما می توانید با خرید ظروف مسی میناکاری باعث رونق اقتصادی شوید . هنر اصیل ایرانی را در ظروف مسی پرداز می توانید به وضوح مشاهده نمایید . اصفهان فروش ظروف مسی به عرضه انواع ظروف مسی میناکاری می پردازد .

لیست قیمت میناکاری روی مس – صنایع دستی اصفهان

لیست قیمت میناکاری روی مس – صنایع دستی اصفهان ، را می توانید دنبال نمایید . شما می توانید ظروف مسی میناکاری که نمونه ای زیبا و مروج بسیار خوبی برای فرهنگ خوب ایرانی می باشد . که توسط استادکاران اصفهانی نقش و نگارهایی بر روی ظروف مسی نقاشی می شود  . صنایع دستی میناکاری هنری بسیار اصیل می باشد . که روی فلزات از  جنس نقره ، طلا و مس قابل انجام می باشد . و در بین فلزات ، مس به دلیل اینکه دارای قیمت پایین تر است ،  دارای طرفداران زیادی می باشد . اصفهان فروش ظروف مسی ، به عرضه انواع ظروف مسی ، ظروف مسی میناکاری می پردازد . و جلوه ی زیبایی از صنایع دستی را در ظروف میناکاری می توان مشاهده نمود . از جمله ظروف میناکاری می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • انواع گلدان 
  • انواع قندان
  • آینه و شمعدان 
  • سرویس چای خوری 
  • سرویس سماور 
  • شیرینی خوری
  • میوه خوری
  • شکلات خوری

کارگاه تولیدی مس زنجان دقت

کارگاه تولیدی مس زنجان دقت از بهترین و نمونه ترین کارگاه تولیدی مس زنجان می باشد . روش تولید ظروف میناکاری به این صورت می باشد . امروزه ظروف میناکاری را بر روی ظروف مسی انجام می دهند . در گام اول ظروف مسی به وسیله مسگر چیره دست و به روش های مختلف خم کاری به ظرف مورد نظر خود را تولید می نمایند . و با اسید فولیک رقیق تمیزکاری می کنیم ، آنرا آماده لعاب کاری می نماییم . رنگ لعاب باید ۳ تا ۴ بار انجام شود . در کوره قرار می گیرد . در این مرحله استاد میناکار ظروف که لعاب داده شده را با رنگ های مخصوص میناکاری استفاده می کند ، و با قلم موهای ظریف به نقاشی می پردازند . در مرحله آخر ظروف را داخل کوره قرار می دهیم تا در دمای ۶۰۰ درجه رنگ ها پخته می شود . و محصول مورد نظر آماده برای عرضه به بازار می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان