صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی اصفهان / بازار ظروف مسی اصفهان |لیست قیمت های ظروف مسی در بازار ظروف مسی اصفهان
لیست قیمت های ظروف مسی در بازار ظروف مسی اصفهان

بازار ظروف مسی اصفهان |لیست قیمت های ظروف مسی در بازار ظروف مسی اصفهان

لیست قیمت های ظروف مسی در بازار ظروف مسی اصفهان برای تمام عمده فروشان ، در سراسر کشور مهیا شده است . بازار ظروف مسی اصفهان به دلیل صدای چکش کاری که بر روی ظروف مسی انجام می دهند ، مشهور می باشد . بازار ظروف مسی اصفهان در ضلع غربی میدان نقش جهان قرار دارد . و دوره صفویه ساخته شده است . این بازار بافت سنتی خود را تا حدودی حفظ کرده است . در استان اصفهان ۵۰۰ کارگاه سنتی مسگری مشغول به فعالیت می باشند . و سالیانه ۳۴۰ هزار تن انواع ظروف مسی در اصفهان تولید می شود و به سراسر کشور ارسال می شود . اصفهان دارای رتبه نخست در تولیدات ظروف مسی می باشد . و هنر مسگری در سال ۱۳۹۱ به عنوان نمونه بارز از صنایع دستی ایرانی ثبت جهانی شده است . انواع ظروف مسی که در اصفهان تولید می شود ، شامل : انواع قابلمه ، کتری ، قوری ، ماهیتابه ، آجیل خوری ، شکلات خوری ، کاسه ، قندان ، گلدان و …. می باشد .

محصولات نفیس صنایع دستی مس و مینا با نقاشی پرداز

از فاخرترین نمونه های صنایع دستی ایرانی را می توان در محصولات نفیس صنایع دستی مس و مینا با نقاشی پرداز مشاهده نمود . قیمت ظروف نقاشی روی مس با توجه به مس به کار رفته در تولید این ظروف و دقت و ظرافتی که در تولید این ظروف به کار می رود ، دارای قیمت مناسب می باشد . بازار ظروف مسی اصفهان یکی از بازارهای منحصر به تولید و عرضه انواع ظروف مسی مینا و پرداز می باشد . هنر مس و پرداز که آن را زیرمجموعه ای از میناکاری می شناسند . و این ظروف که نوآورانه و از ادغام مس و میناکاری می باشد ، امروزه طرفداران و هواداران زیادی در بین انواع ظروف مسی دارد . استادکاران این فن و هنر با طرح های مختلف که نشان دهنده فرهنگ اصیل و باارزش ایرانی می باشد ، می پردازند  و ظروف مسی را به زیبایی تمام آرایش می دهند ، که شامل طرح های ذیل می باشد :

  • طرح های سنتی 
  • طرحی های قدیمی و اسلیمی 
  • طرح های گل و بلبل

ظروف مسی اصفهان

صنایع دستی ایران و بویژه ظروف مسی اصفهان دارای طرفدارن و علاقه مندان زیادی در بازارهای داخلی و خارجی دارد . نمونه زیبا و منحصر به فرد و اصیل از ظروف را می توان در ظروف مسی اصفهان با قیمت مشاهده نمود . شما می توانید از این ظروف برای تزئین و استفاده در دکوراسیون منزل و محل کار و حتی برای تهیه جهیزیه و تهیه کادو از این ظروف استفاده نماید . از ویژگی های ظاهری ظروف مسی اصفهان می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • دارای زیبایی ظاهری منحصر به فرد و خاص می باشد .
  • دارای چکش کاری ریز و خلاقانه می باشد .
  • از خم کاری برخوردار می باشد .
  • محصولات مسی از ضخامت خوب مس برخوردار می باشد  .

فروش اینترنتی انواع لوازم میناکاری شده

فروش اینترنتی انواع لوازم میناکاری شده که یکی از افتخارات بازار ظروف مسی اصفهان می باشد . قیمت محصولات میناکاری ارزان و مناسب می باشد . میناکاری میراث دار هنر بزرگان واستادکاران خوب کشورمان می باشد . هنر میناکاری یک هنر ماندگار و اصیل می باشد . که نمایی زیبا از صنایع دستی اصفهان را در یک محصول میناکاری مشاهده نمود . کار میناکاری بر روی ظروف مسی که لعاب کاری شده است ، انجام می شود . در بازار ظروف مسی اصفهان می توان انواع محصولات میناکاری را مشاهده نمود. میناکاری حاصل تلاش استادکاران خلاق و علاقه مندان به هنر اصیل ایرانی می باشد .شما با خرید این ظروف از زیبایی این ظروف در منزل خود کمال استفاده را نمایید . از طرفی دیگر یک سوغاتی و هدیه ماندگاری برای عزیزانتان محسوب می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان