صنایع دستی آندیانا
خانه / صنایع دستی / خاتم کاری روی مس / خاتم کاری روی مس| فروش عمده خاتم کاری روی مس با بهترین کیفیت
فروش عمده خاتم کاری روی مس با بهترین کیفیت

خاتم کاری روی مس| فروش عمده خاتم کاری روی مس با بهترین کیفیت

خاتم کاری روی مس از دقیق ترین و با ظرافت ترین هنرهای صنایع دستی می باشد . و شهر شیراز را می توان به عنوان خاستگاه خاتم کاری و پایتخت هنر خاتم دانست و آثار قدیمی از منبر مسجد عتیق نشان از این دارد که قدمت خاتم کاری در این شهر به ۱۰۰۰ سال پیش برمی گردد . اگر چه این هنر در دوره صفویه به اصفهان منتقل شد ، و امروزه مهد هنر خاتم کاری را شهر اصفهان می دانیم . و با افتخار فروش عمده خاتم کاری روی مس با بهترین کیفیت را توسط این مجموعه انجام می شود . خاتم کاری روی مس از محبوب ترین صنایع دستی در بین ایرانیان می باشد .  در گذشته خاتم کاری روی چوب انجام می شد و امروزه استادکاران و هنرمندان رنگ براق مس و خاتم کاری را تلفیق نموده و یک ترکیب رنگ فوق العاده زیبا و چشم نواز را ایجاد نمودند. و به خلق آثار ماندگار و زیبا پرداخته اند .

سایت فروش ظروف خاتم کاری مسی

سایت فروش ظروف خاتم کاری مسی دارای تجربه و سابقه بالا در عرضه انواع خاتم کاری روی مس می باشد . ظروف مسی خاتم از زیباترین و مرغوب ترین ظروف می باشد . که توسط هنرمندان و استادکاران خوب اصفهانی طراحی و تولید شده است . از جمله مشخصاتی که می توان برای یک محصول باکیفیت خاتم کاری روی مس در نظر گرفت شامل موارد ذیل می باشد :

  • پرکار بودن خاتم به کار رفته در محصول و خالی نبودن خاتم بر روی کار  
  • صاف و یکنواخت بودن رنگ های به کار رفته در سطح خاتم  
  • ترمیم کاری و بتونه کاری در سطح کار مشخص نباشد  
  • قرینه بودن تمام زاویا و اضلاع و تمام گل هایی که بر روی محصول به کار رفته است 
  • باید رنگ کاری و روکش دادن به محصول با ظرافت و ماهرانه انجام شود تا بدون هیچ ایرادی باشد 
  • نقش های خاتم هر چه ریزتر باشد ارزش کار بالاتر می باشد .

قندان خاتم کاری

یکی از زیباترین نمونه ی خاتم کاری روی مس ، قندان خاتم کاری می باشد . قندان مسی خاتم کاری یکی از جلوه های منحصربه فرد صنایع دستی می باشد . رنگ های به کار رفته در قندان خاتم کاری از یک هارمونی زیبایی برخوردار می باشد ، که نگاه هر بیننده را به خود جلب و جذب می نماید . از این قندان می توان به عنوان کاربردی و هم به عنوان تزئینی استفاده نمود . اگر می خواهید که فضای منزل یا محل کار خود را با فرهنگ و صنایع دستی ایرانی تزئین نمایید ، پیشنهاد ما به شما استفاده از قندان خاتم کاری مسی می باشد . قندان مسی خاتم به دلیل رنگ هایی به کار رفته در آن با سرویس چای خوری مختلف ، قابل ست کردن می باشد . خرید صنایع دستی از جمله قندان خاتم کاری شده نوعی اشاعه فرهنگ ایرانی می باشد و باعث رشد اقتصادی خواهد شد .

آموزش خاتم کاری روی مس

اولین آثار خاتم کاری در شهر عین الصیره در نزدیکی قاهره پایتخت مصر یافت شده است . که در این شهر چند قطعه لوح پیدا شده است که با استفاده از چوب و استخوان ، نقوش روی آن موزائیک کاری شده است . آموزش خاتم کاری روی مس نیز از استقبال خوبی در بین جوانان علاقه مند به هنر و صنایع دستی قرار گرفته است . آموزش خاتم کاری شیراز نیز مانند دیگر شاخه های صنایع دستی ، نیاز به وسایل و مواد لازم برای خلق یک آثار زیبا و ماندگار دارد . از جمله ابزار مورد نیاز می توان به مفتول های فلزی مانند : آلمونیوم ، برنج یا نقره ، انواع استخوان فیل ، شتر یا اسب و ابزارهایی مانند : رنده ، چکش ، دریل و سوهان نام برد . در هنری مانند خاتم کاری که نیاز به ظرافت و دقت بالا دارد باید تمرین و ممارست در خاتم کاری روی مس داشته باشید . تا بتوانید محصولاتی تولید نمایید که از نمایی منحصربه فرد و از ارزش زیادی برخوردار باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان