صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / خاتم کاری روی مس |زیباترین و بی نظیرترین خاتم کاری روی مس
زیباترین و بی نظیرترین خاتم کاری روی مس

خاتم کاری روی مس |زیباترین و بی نظیرترین خاتم کاری روی مس

یکی از برجسته ترین و بدیع ترین صنایع دستی سنتی و اصیل ، خاتم کاری روی مس می باشد . هنرمندان اصفهانی به ایجاد زیباترین و بی نظیرترین خاتم کاری روی مس باعث جذب بیشتر گردشگران و هنردوستان عزیز به این شهر شده اند . هنرمندان خلاق اصفهانی با تلفیق فلز مس و خاتم باعث خلق آثار ماندگار و چشم نواز شده . که می تواند زینت بخش منزل ، محل کار ، محافل و … باشد

تکنیک تراش

یکی از خصوصیات و نشانه های خاتم مرغوب ، قرینه بودن تمام نقوش و زوایای و اضلاع بر روی سطح کار می باشد . اگر تکنیک تراش را با دقت و ظرافت انجام نگیرد و طرح های دقیق برش نخورد خاتم ما دیگر جلوه ی زیبایی ندارد . پس باید یک هنرمند خاتم ساز یک نجار زبردست نیز باشد . تراش مس نیز به عنوان زیرکار خاتم ، محسوب می شود که باید با دقت انجام شود .

سایت فروش ارزان ترین خاتم کاری اصفهان

سایت فروش ارزان ترین خاتم کاری اصفهان که به عرضه انواع خاتم کاری روی مس ، هدایای تبلیغاتی و صنایع دستی خاص می پردازد . و تمام سازمان ها ، اداره ها ، شرکت های برای قدردانی از زحمات کارمندهای خود می توانند از خلاقانه ترین هنر صنایع دستی مس و خاتم استفاده نمایند .

چگونه خاتم کاری انجام دهیم ؟

چگونه خاتم کاری انجام دهیم ؟ این سوال و سوالات دیگر که ممکن است برای شما پیش آمده باشد . مراحل ساخت به این صورت می باشد که نوارهای چوب و استخوان را برش داده و سوهان کاری می کنند ، تا شکل تمیز مثلثی ایجاد شود با یک چیدمان رنگی و منظم با چسب سریش در کنار هم قرار می گیرند . در مراحل تولید چسباندن خاتم از گزینه های خیلی مهم محسوب می شود .

آشنایی با هنر خاتم کاری

آشنایی با هنر خاتم کاری ممکن است ،برای شما جالب باشد که چگونه هنرمندان به خلق آثار ماندگار و چشم نواز می پردازند ، و نماینده شایسته ای از صنایع دستی را می توان خاتم کاری روی مس دانست . آموزش خاتم کاری با عکس انجام می شود که خاتم پوششی می باشد که از کنار هم قرار گرفتن قطعه های ریز و متساوی الضلاع چوب های رنگی در کنار قطعه های مثلثی فلز و استخوان به دست می آید .

قندان خاتم کاری

نقش و نگارهایی که بر روی قندان مس خاتم کاری ایجاد شده است ، نماینده خوبی از سنت و اصالت یک صنایع دستی را به نمایش می گذارد . قندان خاتم کاری را می توان به طور مجزا یا با ست چای خوری خاتم کاری نیز به کار ببرید . از این قندان هم به عنوان تزئینی و هم کاربردی استفاده نمایید . اگر به دنبال این هستید که دکوراسیون منزل یا محل کار را با یکی از جلوه های زیبای صنایع دستی تزئین نمایید قندان مس خاتم کاری گزینه مناسبی خواهد بود .

درآمد خاتم کاری

اگر محصول با کیفیت تولید شود درآمد خاتم کاری نیز قابل توجه خواهد بود . و با آموزش دیدن این هنر ارزنده می توانید به عنوان یک کارآفرینی به تولید انواع خاتم کاری روی مس بپردازید . درآمد خاتم کاری به گونه ای می باشد که معیشت تولید کنندگان این حرفه را تأمین نماید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان