صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی اصفهان / قیمت ظروف مسی اصفهان / چگونگی تعیین قیمت ظروف مسی اصفهان ؟
چگونگی تعیین قیمت ظروف مسی زنجان

چگونگی تعیین قیمت ظروف مسی اصفهان ؟

اصفهان به عنوان مهد صنایع دستی ایران شناخته شده است . دست‌سازه‌های اصفهان در ایران و جهان شناخته شده است. یکی از صنایع دستی اصفهان که  علاقه مندان زیادی نیز دارد تولیدات ظروف مسی می باشد. در کنار اصالت که ظروف مسی اصفهان دارد ، هنرمندان اصفهانی طرح و نقش زیبا و دل چسب را در تولید محصولات خود تلفیق کرده اند  . شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونگی تعیین قیمت ظروف مسی اصفهان ؟ به چه عواملی بستگی دارد .قیمت ظروف مسی اصفهان با توجه به وزن مس به کار رفته در آن و نقش و نگارهایی که توسط هنرمندان باذوق اصفهانی ، در تولید محصولات به کار برده می شود ، قیمت گذاری می شود .

خرید و فروش و قیمت انواع دیگ قدیمی سنگی و مسی

واژه قابلمه در زمان پارسی امروز دارای معادل هایی می باشد که عبارتند از : دیگ ، دیگچه ، کماجدان است. و دیگ ظرفی بزرگ و درب دار است که باعث می شود غذا به مدت بیشتری در آن بجوشد . دیگ ها از جنس های مختلف سنگی و  فلزی می باشد . قدیمی ترین دیگ سنگی کشف شده در جهان به ۹۰۰۰ سال پیش برمی گردد که در کشور مکزیک کشف شده است . باید از فلز در ساخت انواع دیگ استفاده شود ، که این فلز دارای ویژگی های ذیل باشد :

 • در اثر گرما واکنش نشان ندهد .
 • مزه غذا را تغییر ندهد  .
 • برای بدن ضرر نداشته باشد .

بهترین گزینه در بین فلزات ، فلز مس می باشد که تمام ویژگی های را با هم دارد . با توجه به این امر شما می تو انید به خرید و فروش و قیمت انواع دیگ مسی و ظروف مسی را در این سایت دنبال نمایید .

آشپزخانه – قابلمه ۴ نفره مسی – طرح دیگ مسی

کمبود مس در بدن باعث خواب آلودگی و کسالت در انسان می شود . و ظروف تهیه غذا یکی از عوامل مهمی می باشد که می تواند سلامتی افراد خانواده را تضمین نماید . پس خانم های خانه دار در انتخاب بین انواع قابلمه هایی که به بازار عرضه شده است . دقت کامل را بکنند که بتواند انتخاب خوب و سالمی داشته باشند . قابلمه مسی می تواند بهترین انتخاب و گزینه باشد . آشپزخانه – قابلمه ۴ نفره مسی – طرح  دیگ مسی که توسط این مجموعه به بازار عرضه شده است . که نیاز شما را در آشپزخانه برطرف می کند . . قیمت ظروف مسی اصفهان ویژه بوده است . قیمت قابلمه مسی ۴ نفره به صورت وزن مس به کار رفته در آن تعیین می شود ودر استفاده از این ظروف باید دقت کردتا و به قلع داخلی این ظروف آسیب نرسد.

فروشگاه مس اصفهان

پاتیل همان دیگ می باشد که برای نگهداری و پخت مواد غذایی از آن استفاده می کنند . پاتیل موجود در بازار به جنس های استیل و مس می باشد . از آن جا که خواص زیادی برای مس برشمردیم پاتیل مسی نیز از این امر مستثنی نبوده است و دارای ویژگی های زیادی از نظر توزیع حرارت و رسانای خوبی برای گرما می باشد . قیمت پاتیل مسی به دلیل اینکه تمام مراحل تولید به وسیله دست انجام می شود . به صورت چکش کاری شده می باشد . لایه داخلی آن قلع کاری شده می باشد . و از قیمت بالاتری برخوردار است . در وزن های مختلف به بازار عرضه می شود ، که نسبت به مس به کار رفته در تولید پاتیل مسی ، شامل :

 • وزن سبک
 • وزن متوسط
 • وزن سنگین

فروشگاه مس اصفهان به دلیل پایین بودن قیمت ظروف مسی اصفهان که به صورت عمده عرضه می شود . به فروش ظروف کهن و ملی ایران که نمونه بارز آن پاتیل مسی می باشد ، می پردازد .

قیمت قابلمه مسی زنجان

قیمت قابلمه مسی زنجان که نمونه ای از سالم ترین و مرغوب ترین ظروف مسی که در کشور تولید می شود را می توان به ظروف مسی زنجان اختصاص داد . قابلمه تولید زنجان دارای ضخامت قابل قبولی قلع کاری داخلی می باشد که شما را از مسمومیت مربوط به مس ، محافظت می کند . قیمت عمده مس زنجان که در این جا قیمت قابلمه مسی زنجان مد نظر می باشد . ارزان تربوده است . قابلمه مسی هدایت کننده خوب گرما می باشد . گزینه خوب برای پخت و پز های کلی و با ظرفیت بالا می باشد .

فروشگاه ظروف مسی دیگ مسی

برای کسانی که علاقه مند به آشپزی هستند  معمولا ظروف اصیل ایرانی را به عنوان ظروف برای پخت و پز حرفه ای خود استفاده می نمایند . که در این میان دیگ مسی یک نمونه بارز این ظروف می باشد . فروشگاه ظروف مسی دیگ مسی ، با قیمتی ایده ال به عرضه انواع ظروف مسی می پردازد که قیمت مس ساخته شده این ظروف ،  نسبت به مشابه آن کمتر بوده است . تمام عمده فروشان عزیز می توان قیمت ظروف مسی اصفهان را در این فروشگاه ظروف مسی دیگ مسی دنبال نمایند، کاربردهایی که می توان برای دیگ مسی قائل شد ، شامل :

 • در اعیاد و مراسم های مختلف
 • در مساجد و تکایا
 • در رستوران های و مسافرخانه ها

۱۶ فایده نوشیدن آب در ظروف مسی برای سلامتی

لیوان مسی یکی دیگر از محصولات مسی می باشد . که طرفداران زیادی دارد . نگهداری آب در لیوان مسی دارای فواید زیادی می باشد . که در این جا به ۱۶ فایده نوشیدن آب در ظروف مسی برای سلامتی را متذکر می شویم :

 1. ضد میکروبی
 2. ضد سرطان
 3. ضد التهاب
 4. آنتی اکسیدان قوی
 5. خنثی کننده سموم
 6. افزایش در سلامت پوست
 7. جلوگیری از پیری زودرس
 8. بهبود دهنده گوارش بدن
 9. افزایش دهنده عملکرد مغز
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان