صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / تاریخچه مس و پرداز | تاریخچه مس و پرداز هنر لوکس و نوظهور
تاریخچه مس و پرداز هنر لوکس و نوظهور

تاریخچه مس و پرداز | تاریخچه مس و پرداز هنر لوکس و نوظهور

برای تاریخچه مس و پرداز ما نیاز نیست به زمان های خیلی دور سفر کنیم بلکه در سالهای اخیر نقاشی به سبک پرداز بر روی ظروف مسی رواج پیدا کرده است و از جمله صنایع دستی لوکس اصفهان محسوب می شود . این هنر ، از هنر میناکاری الهام گرفته است ، از جمله هنرهای جدید محسوب می شود . پس می توان نتیجه گرفت که تاریخچه مس و پرداز هنر لوکس و نوظهوری می باشد ،

آموزش پرداز میناکاری

آموزش پرداز میناکاری برای علاقه مندان و هنرمندان صنایع دستی بسیار جالب و از استقبال خوبی برخوردار است و امروزه آموزش پرداز در بیشترنقاط کشورمان از جمله : اصفهان ، مشهد ، زنجان و …. برگزار می شود . و می توانید زیر نظر اساتید مجرب به آموزش ببینید .

لیست قیمت ظروف مسی و میناکاری

تاریخچه ظروف مس و پرداز ما را به این نتیجه می رساند که ظروف مسی پرداز حاصل ابتکار و خلاقیت هنرمندان خوب اصفهانی نشأت می گیرد . محصولات ظروف مسی و پرداز از تنوع بالایی برخوردار است . که شامل : انواع گلدان ، بشقاب ، تنگ ، شکلات خوری ، شیرینی خوری و …. می باشد ، شما می توانید لیست قیمت ظروف مسی و میناکاری و قیمت نقاشی روی مس را دنبال نمایید .

تهیه هدایای صنایع دستی سازمان ها و ادارات

شما می توانید با تهیه هدایای صنایع دستی سازمان ها و ادارات روابط بین کارفرما و کارمندانتان را ارتقا دهید . شما می توانید با تهیه هدیه از صنایع دستی کشورمان ،  محصولاتی با اصالت بومی و ایرانی استفاده نماید . شما می توانید این هدایا را به مناسبت های مختلف اهدا نماید . هدیه نفیس و به یادماندنی را با خلاقیت در بسته بندی ایجاد نمایید .

ظروف مس و پرداز

ظروف مس و پرداز ، از جمله هنرهای لذت بخش و دل نشین نقاشی روی مس می باشد . هنرمند مس و پرداز با ظرافت و دقت کامل به نقاشی به سبک پرداز می پردازد . آموزش مس پرداز ، از استقبال بالایی برخوردار است .

مس پرداز چیست؟

مس پرداز چیست ؟ پرداز چیست ؟ ممکن است این سوال و سوالات دیگر برای شما دوستداران هنر پیش آمده باشد . ما شما را با سبک هنرنقاشی به سبک پرداز آشنا می نمایم . سبک نقاشی به کار رفته بر روی ظروف مسی شامل : گل و مرغ ، پرندگان ، چهره انسان و … می باشد . مراحل تولید ظروف مس پرداز شامل موارد ذیل می باشد :

  • مرحل اول : خم کاری  
  • مرحله دوم: نقاشی روی مس         
  • مرحله سوم : ساب            
  • مرحله چهارم : پلی استر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان