صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی اصفهان / مرکز فروش انواع ظروف مسی اصفهان
مرکز فروش انواع ظروف مسی اصفهان

مرکز فروش انواع ظروف مسی اصفهان

مرکز فروش ظروف مسی اصفهان از جمله بزرگترین مراکز ایران در فروش ظروف مسی محسوب می شود . که دارای قدمت بالایی در تولید و فروش این ظروف بوده است . مرکز فروش ظروف مسی اصفهان دارای منحصر به فرد ترین ظروف می باشد .

که به دست توانمند هنرمندان این شهر حکاکی و قلمه زنی شده است . که به این فلز سرد ، رنگی و گرمی خاصی را بخشیده اند . ظرافت و دقتی که در تولید این ظروف به کار رفته است که باعث شده است که ظروف مسی اصفهان را از دیگر شهرهای متمایز نماید .

خرید قابلمه مسی در سایز ۴ نفره

خرید ظروف مسی در سایز ۴ نفره نیز متقاضیان خود را دارا می باشد . و این ظروف
مسی در سایز ۴ در انواع مختلف که بتواند رضایت مشتری خود را جلب کند و جواب گوی سلیقه ی افراد باشد به بازار عرضه می شود . با توجه به اینکه قیمت گذاری قابلمه های مسی براساس وزن این ظروف می باشد . و به دلیل  متغیر بود قیمت جهانی مس ،
قیمت قابلمه های مسی در سایز ۴ نفره متغیر می باشد . انواع ظروف مسی در سایز
۴ نفره به شرح ذیل می باشد :
 • در طرح های ۴ پارچه
 • در طرح های ۶ پارچه
 • در طرح های ۹ پارچه
 • در طرح های ۱۳ پارچه

 ۱۰ مدل ظرف مسی برای تزیین

استفاده از ظروف مسی علاوه بر کاربردی بودن و جهت پخت و پز می توان از این
ظروف جهت تزئین و برای تحول در دکوراسیون منزل و حتی محل کار نیز استفاده کرد .
که در اینجا به ۱۰ مدل ظرف مسی برای تزئین می توان اشاره کرد ، که شامل موارد ذیل می باشد :
 1. گلدان های مسی
 2. انواع سماور ذغالی
 3. انواع قندان
 4. انواع تابلوها
 5. دیوراکوب های نفیس
 6. آجیل خوری
 7. میوه خوری
 8. شکلات خوری
 9. شیرینی خوری
 10. ست چای خوری مسی

فروشگاه ظروف دکوری مسی

فروشگاه ظروف دکوری مسی که به عرضه انواع دکوری می پردازد . دکوری های مسی که در این فروشگاه عرضه می شود نفیس و جذاب می باشد . استفاده از ظروف دکوری مسی جلوه زیبا و فوق العاده ای به منازل ما می دهد و نگاه کردن به ظروف مسی به دلیل رنگ سرخ و براق آن نشاط و ذوق ما را برمی انگیزد و احساس آرامش به همراه دارد . و به دلیل نشگن بودن این ظروف مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

بازار مسگرها کجاست ؟

بازار مس تهران یک از چهار راسته اصلی بازار بزرگ تهران واقع شده است . که از ۵۰ سال پیش با ورق های مسی و چکش کاری کار خودش را ادامه داده است . در گذشته مسگری و خرید و فروش ظروف مسی ، شغل اصلی در این بازار بوده است . و امروزه مسگری از رونق آن کاسته شده است . و به غیر از معدود مغازه ای به این هنر نمی پردازد . و اگر هم به فروش ظروف مسی می پردازند از ظروف مسی پیش ساخته و صنعتی استفاده می کنند . ظروف مسی که با دست و اصلی محسوب می شود معمولا در بازار مس تهران دیده می شود .

بازار مسگرهای اصفهان

بازار مسگرهای اصفهان در کنار بازارهای دیگر شهرهای کشورمان (بازار مسگرهای کرمان – شیراز – تهران و زنجان و …) کار خودش را شروع کرده است . و قدمت بالاتری نسبت به بازارهای دیگر شهرها دارد . بازار مسگرهای اصفهان در ضلع غربی نقش جهان واقع شده است و در زمان حکومت صفویان بنا شده است . هنوز این بازار شکل سنتی خود را حفظ کرده است . و به دلیل عرضه ظروف مسی پیش ساخته دیگر رونق قبل را ندارد .

صنایع دستی اصفهان چیست ؟

از جمله صنایع دستی اصفهان ، ظروف مسی می باشد . که شما می توانید خاص ترین و زیباترین ظروف مسی ایران را که به دست هنرمندان این شهرحکاکی شده را تهیه نمایید ، از جمله صنایع دستی جهان مس اصفهان که می توان به آن اشاره کرد ، شامل موارد ذیل می باشد:

 • ظروف مسی میناکاری شده
 • ظروف مسی فیروزه کوبی شده
 • ظروف مسی ملیله کاری شده
 • ظروف مسی قلمزنی شده

نمایندگی فروش ظروف مسی اصل در اصفهان

نمایندگی فروش ظروف مسی اصل در اصفهان ، به عرضه مختلف ظروف مسی می پردازد . که کیفیت مس به کار رفته در ساخت این ظروف بالا بوده است. و با قلمزنی ماهرانه که زیبایی این ظروف را چند برابر کرده است و جلوه زیبایی را به این ظروف بخشیده است.  تولید کنندگان ظروف مسی در اصفهان ،  دارای زیبای خاصی می باشد. شهر اصفهان یکی از مراکز تولید ظروف مسی در کشور بوده است. معمولاَ یکی از بهترین و پرطرفدارترین سوغاتی اصفهان، ظروف مسی می باشد .

فروش ظروف مسی استان اصفهان

فروش ظروف مسی استان اصفهان که به عرضه ظروف مسی می پردازد و ظروف مسی حیدری اصفهان و خمینی شهر از جمله ظروف مسی است که مورد استقبال واقع شده است و به دلیل شکل ظاهری منحصر به فردی که این ظروف دارند . و استادکاران و هنرمندان عزیز ظروف مسی حیدری استان اصفهان ، خمینی شهر تمام ذوق و سلیقه خود را در خلق این ظروف مسی به کار برده اند تا خلق آثار ماندگار نمایند . تا ظروف مسی اصفهان مورد استقبال همگان قرار بگیرد.

فروش عمده ظروف مسی

فروش عمده ظروف مسی تهران به عرضه انواع ظروف مسی می پردازد . از آنجا که ظروف مسی در کاربردهای مختلف می توان استفاده شود . (جنبه کاربردی جهت پخت و پز ، جنبه تزئینی ، جنبه کادویی) شما عمده فروش عزیز که به فروش عمده ظروف مسی می پردازید ، ظروف مسی مورد تقاضای خود را از فروش عمده ظروف مسی تهران بخواهید و با قیمت مناسب عرضه می شود . و تنوع طرح بالا بوده است . که می توانید تقاضای مشتری خود را پاسخگو باشید .

قیمت ظروف مسی کیلویی چگونه است ؟

قیمت ظروف مسی کیلویی ، که توسط بازار جهانی که در لندن واقع شده است قیمت گذاری می شود. بر روی قیمت ظروف مسی عوامل دیگر نیز تأثیر می گذارد که شامل موارد ذیل می باشد:

 • مراحل ساخت که در تولید این ظروف به کار رفته است . (شامل : مراحل خم کاری ، قلم زنی ، حکاکی و ….)
 • جنس و ضخامت روکش قلع به کار رفته در ظروف مسی که قیمت ظروف مسی را تعیین می کند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان