صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی پرداز | محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مسی پرداز
محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مسی پرداز

ظروف مسی پرداز | محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مسی پرداز

ظروف مسی پرداز ر نقاشی روی بدنه محصولات مسی تعریف نمود . در طراحی بدنه خارجی ظروف مسی از طرح های سنتی و اصیل با رنگ های لاجوردی و فیروزه ای استفاده می نمایند . که این نقش و نگارهای نشان از فرهنگ کهن و اصیل ایرانی دارد . هنر مس پرداز یکی از زیر شاخه ی هنرمیناکاری می باشد . که می توانید یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مسی پرداز را مشاهده نمایید .

ست شیرینی خوری مسی طرح گل

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار مس و پرداز ست شیرینی خوری مسی طرح گل می باشد . شما می توانید با این شیرینی خوری مس جلوه دیگر از پذیرایی از مهمان هایتان را به نمایش بگذارید . در فرهنگ ایرانی ، پذیرایی از مهمان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این ست شیرینی خوری مسی طرح گل در سه سایز بزرگ ، متوسط و کوچک برای شما دوستدار ظروف مسی و صنایع دستی در نظر گرفته شده است . با توجه به نیاز می توان یکی از این سایزها را انتخاب نمایید .

ظروف تزئینی و دکوری مسی

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود هستید و می خواهید تغییر و تحول عظیمی در فضای داخلی منزل خود ایجاد نمایید . استفاده از ظروف تزئینی و دکوری مسی می تواند به شما کمک نماید . و با استفاده از گلدان مس تزئینی که از جمله ظروف مسی پرداز می باشد ، جلوه ای زیبا از صنایع دستی را در منزل خود تجربه نمایید . هم به عنوان هدیه به عزیزانتان و حتی به عنوان هدیه تبلیغاتی و سازمانی نیز برای تقدیر و تشکر از کارمندانتان نیز می توانید استفاده کنید .

پرداخت کاری مس

هنر ظروف مسی پرداز و میناکاری را باید از یک ریشه و منشا دانست ، در ظروف مسی پرداز ما شاهد تنوع رنگی و طراح نقوس بر سطح کار هستیم .  پرداخت کاری مس که گزینه آخر در مراحل تولید می باشد. پرداخت مس که به محصول نهایی ما جلوه و زیبایی خاصی می دهد و در این مرحله باید دقت کامل را انجام داد و پرداخت مس پوششی می باشد از لعاب پلی استر و عمل کوره دهی ، که محصول ما را از ضربه ، رطوبت و … محافظت می نماید .

ظروف مس و پرداز

ظروف مس و پرداز را می توان از ادغام دو صنایع دستی اصیل ایرانی یعنی صنایع دستی مسگری و میناکاری دانست . اگر چه ظروف مسی پرداز از قدمت بالایی برخوردار نیست ، ولی از جایگاه ویژه و از پرطرفدارترین ظروف مسی در بین دوستداران و هنردوستان صنایع دستی واقع شده است . پردازش روی مس نیز یکی از مراحل تولید ظروف مسی پرداز می باشد که توسط هنرمندان با دقت و ظرافت بالا انجام می شود ، تا باعث خلق آثار ماندگار و زیبا شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان