صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / مس فیروزه کوبی شده| مس فیروزه کوبی شده در بهترین طرح ها با بالاترین کیفیت ها
مس فیروزه کوبی شده در بهترین طرح ها با بالاترین کیفیت ها

مس فیروزه کوبی شده| مس فیروزه کوبی شده در بهترین طرح ها با بالاترین کیفیت ها

هنر فیروزه کوبی از جمله هنرهای بی بدیل و زیبا بر روی ظروف مسی می باشد . مس فیروزه کوبی شده دارای طرفداران و علاقه مندان زیادی در سراسر جهان می باشد . مس فیروزه کوبی شده در بهترین طرح ها با بالاترین کیفیت ها ارائه می شود .مراحل تولید آن شامل تولید زیرکار که از جنس مس است و توسط استاد مسگر انجام می شود و در مرحله ی بعد استاد فیروزه کوبی ، قطعه های فیروزه را از نظر اندازه و رنگ و ضایعات اضافه جدا می نماید . و بر روی سطح کار می چسباند برای این عمل باید ظروف مسی را کمی گرم می نماید و با لاک گردویی سطح را می پوشاند . و فیروزه را می چسباند و فضاهای خالی را با قطعه های کوچک سنگ پر می نماید . در مرحله آخر پرداخت کاری برای حفاظت از سطح کار انجام می شود .

آینه گرد فیروزه کوب اعلا

هنر مس فیروزه کوبی شده نیز مانند دیگر هنرهای صنایع دستی هم جنبه تزئینی و هم جنبه کاربردی دارد . محصولات فیروزه کوبی بر روی مس دارای تنوع بالا می باشد . یکی از این محصولات آینه گرد فیروزه کوبی اعلا می باشد . یکی از شکیل ترین محصولات آینه فیروزه کوبی می باشد . آینه آن بر روی پایه ای قرار دارد و به صورت متحرک می باشد . از تاج قلمزنی شده برخوردار است که زیبایی خاصی را به این آینه بخشیده است . مرغوب ترین نوع فیروزه ، یعنی از فیروزه ی نیشابور در ساخت این محصول به کار رفته است .

کسب درآمد در خانه برای آقایان و خانم ها

امروزه کسب درآمد در خانه برای آقایان و خانم ها از استقبال خوبی برخوردار است . و مشاغل خانگی برای کسانی که موقعیت کار در بیرون از خانه را ندارند و به دنبال یک کسب و کار کوچک وخانگی می باشند ، باعث ایجاد درآمد می شود . امروزه مشاغل خانگی دارای طرفداران زیادی است . و شغل های خانگی عامل توسعه اقتصادی ، کاهش فقر و کاهش نرخ بیکاری می باشد . بدون صرف هزینه ی زیاد برای اجاره بهای مغازه ، شما می توانید از فضای منزل برای کسب درآمد فیروزه کوبی استفاده نمایید . بعد از تهیه لوازم و وسایل مورد نیاز برای تولید محصولات فیروزه کوبی به این کار مبادرت نمایید و کمی خلاقیت را چاشنی کار خود کرد و نیاز بازار را شناخته تا بتوانید در این راه موفق باشید .

آشنایی با هنر فیروزه کوبی

آشنایی با هنر فیروزه کوبی ما را با این حقیقت آشنا می کند ، این هنر یکی از شاخه های  صنایع دستی است که دارای قدمت پایین ۶۰ تا ۷۰ ساله می باشد . از جمله صنایع دستی شهر اصفهان محسوب می شود که هنرمندان ماهر و چیره دست اصفهانی بعد از تهیه محصول خام مسی و قطعه های سنگ فیروزه به نشاندن این قطعه های کوچک بر روی ظروف مسی می کنند ، که به اصطلاح فیروزه کوبی بر روی مس می گویند . هر مرحله تولید نیاز به دقت و ظرافت بالا دارد تا محصول نهایی از ارزش بالایی برخوردار باشد .

مجموعه زیورآلات فیروزه کوبی

یکی از عمده محصولات فیروزه کوبی ، زیورآلات فیروزه کوبی می باشد که بیشتر از طرف خانم ها مورد استقبال قرار گرفته است . قدمت استفاده از زیورآلات مسی به هزار سال قبل بر می گردد وا ولین افرادی که از این زیورآلات استفاده نمودند ، مصریان بودند . در ساخت زیورآلات نیز مانند دیگر محصولات فیروزه کوبی در ابتدا به تهیه زیرساخت آن که ممکن است از جنس برنج ، ورشو ، مس و نقره باشد ، می پردازند . قطعه های کوچک سنگ فیروزه با ظرافت کامل بر روی زیر کار چسبانده می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان