صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / ظروف مسی فیروزه کوبی شده |قیمت فروش ظروف مسی فیروزه کوبی شده با بهترین کیفیت
فروش ظروف مسی فیروزه کوبی شده با بهترین کیفیت

ظروف مسی فیروزه کوبی شده |قیمت فروش ظروف مسی فیروزه کوبی شده با بهترین کیفیت

کیفیت و ضخامت ظروف مسی فیروزه کوبی شده از ویژگی هایی مهمی می باشد که باید در هنگام خرید به آن دقت کرد .آیا مس به کار رفته در ظروف مسی فیروزه کوبی شده از ضخامت و مرغوبیت خوبی برخوردار است یا نه ؟ قیمت فروش ظروف مسی فیروزه کوبی شده با بهترین کیفیت می تواند به شما کمک کند . نظم و ترتیب ،  دقت و ظرافت در چیدمان سنگ های فیروزه یکی دیگر از موارد می باشد که در زیبایی محصول و ارزش آن تأثیر می گذارد . هنرمندان خوب کشورمان با صرف وقت زیاد و به کار بردن دقت در گذاشتن قطعه های سنگ فیروزه به خلق آثار زیبا و ماندگار می پردازند .

خرید و فروش ظروف مسی فیروزه کوبی صنایع دستی اصفهان

همان طور که گفتیم ظروف مسی خام برای فیروزه کوبی یکی از وسایل مورد نیاز برای ظروف مسی فیروزه کوبی محسوب می شود که توسط مسگران عزیز آماده می شود . در این مرحله شی مورد نظر به عنوان زیرکار به کار می رود باید با ضخامت خوب و مس مرغوب ساخته شود تا محصول نهایی ما از کیفیت خوبی برخوردار باشد. خرید و فروش ظروف مسی فیروزه کوبی صنایع دستی اصفهان به عرضه انواع ظروف مسی فیروزه کوبی شیک و لوکس می پردازد .

خرید ارزان کشکول فیروزه کوبی طراحی عالی

یکی از ناب ترین و فاخرترین محصولات ظروف مسی فیروزه کوبی شده ، کشکول فیروزه کوبی می باشد . کشکول در قدیم کاربردی تر و مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه به عنوان یک محصول تزئینی و کاربردی به کار می رود . خرید ارزان کشکول فیروزه کوبی طراحی عالی می تواند زینت بخش محافل و مهمانی های شما باشد . به صورت پایه دار بوده است و دارای دهانه ی بزرگ بوده است و می توانید با ریختن آجیل ، شکلات و حتی میوه از مهمان های خود به خوبی پذیرایی کنید .

فیروزه کوبی در منزل

اثرات اجتماعی و اقتصادی که مشاغل خانگی دارد ، بر کسی پوشیده نیست. کار در منزل باعث درآمد زایی و توسعه اقتصادی خواهد شد . و بالطبع نرخ بیکاری را در جامعه کاهش می دهد . شما می توانید با یک تصمیم استراتژیک و سرنوشت ساز ، فیروزه  کوبی در منزل را انتخاب نمایید و با شرکت در کلاس های آموزش صنایع دستی و تماشای سی دی های آموزشی فیروزه کوبی ، که یکی از شاخه های هنر دستی است را فرابگیرد و باعث درآمدزایی برای خود و خانواده شوید .

سرویس سماور فیروزه کوبی تلفیق هنر قلمزنی فیروزه کوبی مسی

یکی از لوکس ترین و در عین حال چشم نوازترین محصولات فیروزه کوبی ، سرویس سماور فیروزه کوبی تلفیق هنر قلمزنی فیروزه کوبی مسی می باشد . قیمت سماور فیروزه کوبی با توجه به مس به کار رفته ، ارتفاع و تراکم فیروزه به کار رفته متفاوت است . جنس زیرساخت این محصول از مس مرغوب می باشد . این سرویس زیبا دارای سماور ،سینی قلمزنی شده ، پارچ ، کاسه فیروزه کوبی شده ، می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان