صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فروش عمده ظروف مسی / جدیدترین و کاربردی ترین ظروف مسی سرو غذا / ظروف مسی سرو غذا | جدیدترین و کاربردی ترین ظروف مسی سرو غذا
جدیدترین و کاربردی ترین ظروف مسی سرو غذا

ظروف مسی سرو غذا | جدیدترین و کاربردی ترین ظروف مسی سرو غذا

جدیدترین و کاربردی ترین ظروف مسی سرو غذا در این مجموعه به فروش می رسد . ظروف مسی سرو غذا بسیار شیک ، که می تواند جلوه ای زیبا به سفره سنتی شما بدهد . و با طراحی جدیدی که این ظروف پیدا کرده اند . مورد استقبال بالا واقع شده است . و به صورت پایه دار به بازار عرضه شده است ، که باعث هر چه لوکس کردن این ظروف شده است . و ترکیب مس و شیشه نیز به ظروف مسی سرو غذا جلوه خاصی بخشیده است. شما می توانید با سفارش دادن این ظروف مسی که بسیارشیک می باشد. این ظروف مسی سرو غذا را به سبد خرید خود اضافه کنید .

ظروف مسی سرو غذا

ظروف مسی سرو غذا، که از ترکیب زیبای مس در کنار شیشه می باشد . که جلوه خارق العاده را به وجود آورده است . که از جمله ظروف مسی سرو غذا که بسیار شیک و ز یبا می باشد ، که می توانید در منزل و برای پذیرایی از مهمان ها استفاده نمایید و حتی در رستوران ها و سفره خانه های سنتی نیز می توانند از این ظروف مسی سرو غذا کمک گرفته و باعث تحول در پذیرایی از مهمان هایتان شوید . از جمله ظروف مسی سرو غذا ، می توان به ظروف ذیل اشاره کرد :

  • سوپ خوری در ۳ سایز مختلف
  • مرغ خوری در ۳ سایز مختلف
  • سالاد خوری

انتخاب این ظروف مسی سرو غذا

انتخاب این ظروف مسی سرو غذا که بدارای طراحی به روز می باشد . و با فرارسیدن سال نو، شما نیز ظروف پذیرایی تان را نو و به روز نمایید . و علاوه بر این، به دلیل طراحی زیبای که این ظروف دارند . می تواند زینت بخش سفره های شما شود . و حتی به عنوان دکوری و قرار گرفتن در بوفه های استفاده شود. و از طرفی دیگر به دلیل جنس مسی این ظروف درخشندگی و گرمابخشی ، می توانند به پذیرایی کردن از مهمان ها جذابیت خاصی بدهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان