صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / ظروف مسی میناکاری | فروش ظروف مسی میناکاری با متنوع ترین طرح ها
فروش ظروف مسی میناکاری با متنوع ترین طرح ها
فروش ظروف مسی میناکاری با متنوع ترین طرح ها

ظروف مسی میناکاری | فروش ظروف مسی میناکاری با متنوع ترین طرح ها

فروش ظروف مسی میناکاری با متنوع ترین طرح ها می تواند شما را در انتخاب بین انواع ظروف مسی میناکاری کمک نماید . میناکاری هنر درخشان و تلفیق آتش و خاک می باشد . ظروف مسی میناکاری را می توان یکی از اختراعات زیبا و خلاقانه ی بشر دانست . میناکاری دارای سابقه ۱۰۰۰ ساله است . پس این قدمت نشان از تنوع بسیار بالا در ظروف مسی میناکاری دارد . و ازاین ظروف مسی میناکاری می توانید برای تزئین منزل و محل کار خود استفاده نمایید . و هدیه مناسب و نفیسی برای عزیزانتان وهدیه ی ویژه ای برای اداره ها برای قدردانی از کارمندان خود محسوب می شود .

لیست قیمت ظروف مسی میناکاری

ظروف مسی میناکاری از پرسابقه ترین و محبوب ترین ظروف در بین انواع ظروف مسی می باشد . کسانی که به دنبال تحول و تنوع در محیط منزل و محل کار خود هستند می توانند از این نوع میناکاری روی مس جدید استفاده نمایند . تحولی عظیم در محیط به کار رفته ایجاد نمایند . اوج هنر میناکاری در دوره سلجوقیان دانست که میناکاری بر روی ظروف برنجی و نقره انجام می دادند . و امروزه توسط استادکاران برجسته و ماهر اصفهانی نقاشی بر روی ظروف مسی به زیبایی تمام انجام می شود ، که باعث خلق آثار ماندگار و زیبا شده است . لیست قیمت ظروف مسی میناکاری می تواند قابل توجه باشد به دلیل اینکه با صرف وقت زیاد بر روی این ظروف و دقت و مهارتی که باید برای ظروف مسی میناکاری به کار رود دارای قیمت مناسب می باشد . که شما می توانید در سبد خرید خود داشته باشید .

آموزش هنر میناکاری

آموزش هنر میناکاری ، که از طرف هنرمندان خوب کشورمان مخصوصا شهرهای زنجان ، اصفهان و … برای زنده نگهداشتن این هنر اصیل صورت می گیرد . و این امر باعث اشتغال زایی و جذب جوانان خوب و با ذوق کشورمان شود . در این بین اصفهان از نقش ویژه ای در گسترش این هنر ایفا نموده است . و ظروف مسی میناکاری از جمله صنایع زیبا و ماندگار اصفهان واقع شود . طرح های میناکاری روی مس متنوع می باشد که در اینجا به مواردی از این نقوش بسنده کرده و نام می بریم :

  • اسلیمی
  • ابنیه
  • ختایی
  • نیمه ختایی
  • پرداز
  • گل و مرغ

میناکاری اصفهان – خرید و فروش محصولات اصل میناکاری اصفهان

میناکاری اصفهان – خرید و فروش محصولات اصل میناکاری اصفهان یکی از پر طرفدارارترین صنایع دستی اصفهان محسوب می شود . ظروف مسی میناکاری ، هنر زیبای آتش و خاک می باشد . که با نقاشی هنرمندان باسلیقه اصفهانی و فعل و انفعالات پیچیده باعث ایجاد ماندگارترین ظروف مسی میناکاری می شود . انواع ظروف میناکاری اصفهان شامل موارد ذیل می باشد :

  • شامل انواع ظروف تزئینی : بشقاب ، گلدان ، قاب های عکس ، سرویس چای خوری ، جعبه قرآن و …..
  • انواع ظروف پذیرایی و کاربردی : شیرینی خوری ، شکلات خوری ، میوه خوری و ….
  • حتی درها و پنجره های ضریح اهل بیت نیز از هنر میناکاری وام گرفته شده است .    

فروش ظروف میناکاری اصفهان

یکی از مثال زدنی ترین و خلاقانه ترین صنایع دستی اصفهان را می توان به ظروف مسی میناکاری شده اشاره نمود . که توسط هنرمندان با ذوق و سلیقه اصفهانی در کارگاه تولید صنایع دستی تولید می شود . فروش ظروف میناکاری اصفهان از استقبال خوبی برخوردار می باشد . خرید اینترنتی ظروف میناکاری اصفهان یکی از راهکارهایی آسان می باشد که هموطنان می توانند انتخاب نمایند . از متنوع ترین طرح های ظروف مسی میناکاری دیدن نمایند .

ظروف خام میناکاری اصفهان

میناکاری از جمله هنرهایی می باشد که قابلیت انجام بر روی ظروف فلزی و هم سفالی دارد . که در این جا به ظروف مسی میناکاری می پردازیم . ظروف خام میناکاری اصفهان که از جنس مس می باشد . که در مرحله اول ظروف خام میناکاری که از ورقه های مس تشکیل شده است به اندازه ظروف مورد نظر ما برش خورده . یکی از نکاتی که در مورد ظروف مسی منیناکاری قابل تأمل می باشد که زیرساخت این ظروف از هنر قلم زنی استفاده می شود . و با استفاده از قیر باعث نرمی زیر کار می شوند تا بتوانند نقوش برجسته را بر روی آن ایجاد نمایند . تمیز بودن ظروف خام میناکاری نقش مهمی در کیفیت محصول دارد . و در مرحله بعد پایه ظرف مورد نظر را لحیم نموده و برای تمیز و یک دست شدن نهایی ، مس را داخل اسید قرار داده و بعد از این مرحله با آب شست وشو میدهند . و با فشار هوا هر آلودگی را از روی آن پاک می کنند و در قسمت نهایی که هوار کردن می نامند . به معنی بررسی نهایی کیفیت برجستگی ها و فرورفتگی های ظرف خام میناکاری می باشد . و  با ضربه های سبک و سنگین چکش این امر رفع می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان