صنایع دستی آندیانا
خانه / مس / فلز مس | خواص شگفت انگیز و مفید فلز مس
خواص شگفت انگیز فلز مس

فلز مس | خواص شگفت انگیز و مفید فلز مس

خواص شگفت انگیز و مفید فلز مس بر کسی پوشیده نیست . فلز مس یکی از عناصر در جدول تناوبی می باشد که دارای خاصیت شکل پذیری و انعطاف پذیری ، رسانایی گرمایی و الکتریکی بالا می باشد . فلز مس یک میکروکش قوی می باشد ، که در سطح دمای معمولی اتاق و رطوبت ۵۰% توانایی کشتن ۹۹/۹% میکروب ها را دارد . مس یکی از مواد اولیه مورد نیاز آنزیم حیاتی بدن می باشد .   و به فرایند سوخت و ساز بدن نیز کمک می کند .

معرفی انواع آلیاژمس و کاربردهای آن

آلیاژ مس چیست ؟ فلزی که بیشتر مولفه ی آن از جنس مس باشد را آلیاژ مس می گویند . مس از آلیاژهای با درصد بالای مس ، برنج ، برنز ، نیکل مس ، نیکل ، روی و آلیاژهای ویژه می باشد . معرفی انواع آلیاژمس و کاربردهای آن برای شما جالب باشد :

  • مس نسبتأ خالص که مجموع عناصر آلیاژی آن کمتر از سه درصد است.
  • برنج که حاصل ترکیب مس و روی می باشد.
  • برنز که حاصل ترکیب مس و  قلع می باشد.

نقش و کاربرد مس درکشاورزی

نقش و کاربرد مس در کشاورزی ضروری می باشد . به عنوان یک ماده حیاتی برای رشد بافت های زنده گیاهان استفاده می شود. برای غنی سازی خاک کشاورزی از مس و مشتقات مس استفاده می شود . کاربرد مس در کشاورزی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد . سولفات مس یکی از مشتقات مس می باشد که برای کنترل کردن بیماری های قارچی خیلی ضروری می باشد .

خواص مس و تأثیر آن برانسان

خواص مس و تأثیر آن بر انسان بسیار مهم می باشد . کمبود مس در بدن نقش مهمی را ایفا می نماید . مس به جذب آهن در بدن کمک می کند . برای تقویت سیستم گوارش ، محرک مغز ، جلوگیری از پیری زودرس و … را می توان از خواص فلز مس برای بدن برشمرد .

انواع ظروف مسی

همان طور که غذا برای سلامتی بدن ضروری می باشد ، ظرف غذا نیز نقش مهمی ، ایفا می نماید . ظروف مسی می تواند انتخاب خوبی باشد ، امروزه انواع ظروف مسی تولید شده است . مس ظرف بهترین هدایت کننده گرما می باشد ، و فواید زیادی برای سلامتی دارد . و به جذب آهن غذا کمک شایانی می نماید .

فروشگاه اینترنتی مس مارکت

همراه با توسعه استفاده از اینترنت ، کسب و کارهای اینترنتی نیز رونق پیدا کرده است . در این راستا فروشگاه اینترنتی مس مارکت به فروش انواع ظروف مسی پرداخته است . فروش اینترنتی نوعی فروش مستقیم و بدون واسطه محسوب می شود و شما می توانید ظروف مسی مورد علاقه خود را با قیمت ارزان تری خریداری نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان