صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / زیورآلات مسی یزد | یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد
یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد

زیورآلات مسی یزد | یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد

یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد می باشد . مس یک ماده معدنی ضروری برای بدن محسوب می شود . سالیان دراز است که از مس استفاده می شود و امروزه در طراحی زیورآلات و حتی به عنوان پوشش تزئینی در مکان های مذهبی مانند : مسجد بیت المقدس و بزرگترین مجسمه مس جهان یعنی مجسمه آزادی نیز به کار رفته است . شما می توانید با استفاده از زیورآلات مسی یزد ، مس مورد نیاز بدن را از طریق تماس با پوست تأمین نمایید . هنرمندان یزدی با دقت کامل همراه با چاشنی ذوق و سلیقه به عرضه انواع زیورآلات مسی زنانه و مردانه نموده اند.

فروشگاه اینترنتی ظروف مسی

فروشگاه اینترنتی ظروف مسی به عرضه انواع زیورآلات به جنس فلز مس می پردازد که این فلز یکی از پرکاربردترین فلزات در جهان می باشد . یک ماده معدنی ضروری برای بدن نیز محسوب می شود . و به دلیل براقیت و انعطاف پذیری که برای این فلز می توان برشمرد ، در تولید انواع زیورآلات می توان به کار رود . فروشگاه مس یزد به عرضه انواع ست های زیورآلات مسی یزد پرداخته است .

تولید و پخش مس یزد

تولید و پخش مس یزد از طرف گردشگران داخلی و خارجی مورد استقبال قرار گرفته است .این شهر از یک سو به دلیل آثار تاریخی و قدیمی و از سوی دیگر به دلیل داشتن صنایع دستی زیبا و سوغاتی های خوشمزه و متنوع هر ساله تعداد زیادی گردشگر داخلی وخارجی این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند . می توان این نتیجه را گرفت که این شهر پتانسیل بالایی برای فروش ظروف مسی و زیورآلات مسی دارد . در این راستا کارخانه مسی یزد به فعالیت پرداخته است .

زیورآلات مسی بایگانی

مراکز فروش دستبند مسی به عرضه انواع زیورآلات مسی یزد و زیورآلات مسی بایگانی می پردازد ، از شواهد تاریخی چنان استنباط می شود که در مصر باستان از دستبند مسی به عنوان روش درمانی استفاده می کردند و از خواص دستبند مسی می توان به موارد ذیل اشاره نمود ، که شامل :

  • کاهش دهنده درد مفاصل
  • به جذب مواد معدنی بدن کمک می نماید .
  • سیستمی ایمنی بدن را تقویت می کند .
  • خاصیت ضدپیری دارد .

زیورآلات مسی

مس یک فلز بادوام است ، که در تولید انواع زیورآلات مسی به کار می رود . که اگر به درستی از آن استفاده نماییم دارای طول عمر طولانی می باشد . برای تمیز کردن زیورآلات مسی می توانید از ترکیبات زیر استفاده نمایید :

  • استفاده از لیمو
  • استفاده از سس کچاپ

کانال تلگرامی بدلیجات یزد

امروزه کانال تلگرامی به عنوان یکی از شغل های خانگی پردرآمد تبدیل شده است که با داشتن کمی فکر اقتصادی در برند سازی و فروش محصولات می توانید به درآمد قابل قبولی دست یابید . اولین بار کانال تلگرام توسط فردی به نام پاول دوورف که فردی روسی بود ساخته شد . و شما می توانید با ایجاد کانال تلگرامی بدلیجات یزد به فروش عمده بدلیجات در یزد و زیورآلات مسی یزد بپردازید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان