صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / ظروف مسی مس و پرداز| بهترین نمونه های ظروف مسی مس و پرداز
بهترین نمونه های ظروف مسی مس و پرداز

ظروف مسی مس و پرداز| بهترین نمونه های ظروف مسی مس و پرداز

ظروف مسی مس و پرداز از جمله هنرهای نوظهور و جدیدی می باشد ، که دارای طرفداران زیادی می باشد . این هنر نوعی نوآوری و خلاقیت در صنایع دستی فلزی محسوب می شود که توسط هنرمندان خوب اصفهانی خلق شده است . نام دیگر این هنر نقاشی بر روی مس می باشد . هنر مس و پرداز را می توان زیرمجموعه از هنر میناکاری دانست و تلفیقی از هنر میناکاری برشمرد . به دلیل تضاد رنگی که در محصولات مس و پرداز به کار رفته است جلوه ای زیبایی به ظروف مسی بخشیده است .

نقاشی و برجسته کاری روی مس چیست ؟

ظروف مسی مس و پرداز ، نقاشی روی مس ، مس و مینا ، نقاشی پرداز روی مس همه این اصطلاحات شما را به یک نوع محصول هدایت می نماید . شاید برای شما جالب باشد که بدانید نقاشی و برجسته کاری روی مس چیست ؟ نقاشی روی ورقه مسی با ظرافت و دقت بالا انجام می شود . تمام نقش و نگارهایی که به زیبایی تمام بر روی ظروف مسی کشیده می شود به عنوان نقاشی روی مس نام گذاری می شود . فلز مس به دلیل قابلیت های منحصربه فردی که در بین فلزات دارد می تواند گزینه خیلی خوبی برای نقاشی باشد . بعد از آهن ، فلز مس از کاربردی ترین فلزات محسوب می شود . نقاشی روی ورقه مسی نوع هنرنمایی ، هنرمندان خوب ایرانی را به رخ دیگر کشورها می کشد .

مینای نقاشی روی فلز

برای اطلاع شما علاقه مندان به هنر صنایع دستی بالاخص ظروف مسی مس و پرداز ، مینای نقاشی روی فلز و رنگ مخصوص نقاشی روی فلز را توضیح می دهیم ، عموم فلزات را با رنگ های آلکیدی رنگ می شوند . این رنگ گزینه بسیار خوبی برای این امر می باشد . ظروف مسی مس و پرداز در دو کارگاه متفاوت انجام می شود . پس از آنکه ظرف مسی مورد نظر ساخته شد ، نوبت به نقاشی یا همان پرداز محصول می رسد . هر چه نقش های کشیده شد ظریف تر و دقیق تر باشد ، ارزش مادی آن بیشتر می شود . در مرحله ی آخر برای ماندگاری و طول عمر بالا ، محصول را با لایی از پلی استر می پوشانند .

سفیدکردن ظروف مسی یا سفیدگری

یکی از مطالب ضروری که باید کسانی که از ظروف مسی استفاده می نمایید ، بدانند . سفید کردن ظروف مسی یا سفید گری و پرداخت مس می باشد . ظروف مسی بعد از مدتی استفاده ، رنگ سرخ براق خود را از دست می دهند و برای تمیز کردن ظروف مسی می توانید از لوازم در دسترس در منزل استفاده نماید . تمیز کردن ظروف مسی با روش خانگی شامل موارد ذیل می باشد :

  • ترکیب سرکه ، نمک ، آرد   
  • ترکیب لیمو و نمک         
  • سرکه و جوش شیرین          
  • ترکیب جوش شیرین و لیمو

شیرینی خوری مس و پرداز

هنر مس و پرداز هنری ترکیبی است که هنرمندانه بر روی ظروف مسی انجام می دهد . تنوع در ظروف مسی مس و پرداز بالا می باشد . یکی از کاربردی ترین و زیباترین محصولات ، شیرینی خوری مس و پرداز می باشد . از شکل ظاهری این محصول می توان به پایه دار بودن آن اشاره نمود که بشقاب که به زیبایی تمام نقاشی شده است بر روی آن قرار گرفته است . و می توانید زینت بخش محافل و مراسم مختلف باشد و در دکوراسیون منزل شما خودنمایی نماید .

گلدان مس و پرداز مدل شلغمی

از جمله صنایع محبوب دستی در بین انواع صنایع دستی می توان به ظروف مسی مس و پرداز اشاره نمود . در بین محصولات گلدان مس و پرداز مدل شلغمی مورد استقبال قرار گرفته است . در گلدان مس و پرداز رنگ های بسیار چشم نواز به کار رفته است . از این گلدان می توان با گذاشتن چند گل طبیعی یا مصنوعی به عنوان تزئین در فضای منزل استفاده نمود . فضای دل انگیز و چشم نوازی را با گذاشن گلدان مس و پرداز در فضای منزل خود ایجاد نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان