صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / ظروف مس و پرداز |محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مس و پرداز
محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مس و پرداز

ظروف مس و پرداز |محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مس و پرداز

محبوب ترین و پرطرفدارترین ظروف مس و پرداز می باشد ، ظروف مس و پرداز که جزو صنایع دستی می باشد ، که بر روی مس انجام می شود و در سالهای اخیر این هنر رواج پیدا نموده است . ظروف مس و پرداز مانند دیگر رشته های صنایع دستی مانند : فیروزه کوبی ، میناکاری بیشتر در شهر اصفهان تولید می شود .

مس و پرداز

مس و پرداز که تلفیقی از مس و نقاشی بر روی این ظروف مسی می باشد ، تشکیل شده است . نقاشی به سبک پرداز انجام می شود . محصولات مختلفی از طرف کارگاه های زیادی که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند ، عرضه می شود . که مس پرداز آقاجانی یکی از این تولیدات می باشد . تمام محصولات عرضه شده به بازار مقاوم در مقابل نور و رطوبت می باشد .

آیا می توان روی مس طرح های برجسته کار کرد ؟

آیا می توان روی مس طرح های برجسته کارکرد ؟ باید در جواب گفت که مطمئناَ می توان انجام داد . ایجاد طرح برجسته بر روی مس نیاز به دقت وظرافت بالا دارد و باید کمی فشار دست را بیشتر انجام داد و این عمل با تمرین و تکرار زیاد میسر خواهد شد . برجسته کاری روی مس به دو روش خطی و سطحی انجام می شود . نقاشی روی ورقه های مسی یکی از رشته های صنایع دستی می  باشد که به مس و پرداز معروف می باشد .

آموزش بشقاب گل و مرغ میناکاری

پرداز یکی از رشته های صنایع دستی ما می باشد که تلفیقی از مس و میناکاری می باشد . در مجموع می توان مس پرداز را نقاشی روی سطوح مسی تعریف نمود . سبک نقاشی های مختلف به کار می رود که آموزش پرداز گل و مرغ و آموزش بشقاب گل و مرغ میناکاری که یکی از مهمترین طرح های که بر روی مس انجام می شود . جلوه ی زیبا صنایع دستی را در این سبک نقاشی می توانید مشاهده نماید .

ظروف مس و پرداز

ظروف مس و پرداز که بر روی این ظروف  طرح ها و نقاشی های سنتی و قدیمی استفاده می شود . رنگ هایی که بر روی پردازش روی مس به کار می رود معمولاَ فیروزه ای ، آبی و لاجوردی می باشد . امروزه تقاضا برای ظروف مس و پرداز از رونق خوبی برخوردار است .

روشی جدید برای نقاشی روی فلز

روش جدید برای نقاشی روی فلز توسط محققان روسی ابداع شده است که هنرمندان را  قادر می سازد ، نقاشی های رنگی و سه بعدی بر روی ظروف مسی بکشند . این عمل را با لیزر در محدوده دمایی بالا انجام می شود . این پروژه به سه روش انجام می شود ، که شامل موارد ذیل می باشد :

  • روش اول : اکسیداسیون لیزر که برای تولید یک لایه اکسید بر روی فلز انجام می شود .
  • روش دوم : که توسط دستگاه نانو ذراتی ، طول موج عرضی روی فلز ایجاد می شود .
  • روش سوم : که به وسیله لیزر بخشی از سطح فلز را ذوب نموده و خطوط موازی ایجاد می نمایند .

گلدان مس و پرداز

یکی از محصولات بی نظیر ظروف مس و پرداز گلدان مس و پرداز می باشد ، رنگ مس طبیعی در کنار نقاشی به سبک پرداز جلوه ای این گلدان مس پرداز را دوچندان نموده است . که دارای کاربردهای مختلف می باشد :

  • برای گذاشتن گل در گلدان
  • به عنوان تزئینی
  • به عنوان هدیه برای عزیزانتان
  • هدایای سازمانی و ادارات
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان