صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / خرید زیباترین ظروف مسی ملیله کاری با بهترین قیمت ها / خرید زیباترین ظروف مسی ملیله کاری با بهترین قیمت ها | ظروف مسی ملیله کاری
خرید زیباترین ظروف مسی ملیله کاری با بهترین قیمت ها

خرید زیباترین ظروف مسی ملیله کاری با بهترین قیمت ها | ظروف مسی ملیله کاری

از قدیمی ترین ظروف ملیله کاری در ایران متعلق به سالهای ۳۳۰ تا ۵۵۰ قبل از میلاد می باشد . و در سالهای نزدیک به جنگ جهانی دوم نیز گروهی از هنرمندان و استادکاران ملیله کاری در شهرهای زنجان و اصفهان به تهران سفر کرده و به ساخت زیورآلات از جنس طلا با بهره گیری از اصول فنی ملیله کاری پرداختند . که تولیدات آنها از برجسته ترین و ویژه ترین تولیدات بازار زرگرها محسوب می شد . عمده ترین ماده ی اولیه ملیله کاری را نقره تشکیل می دهد . شما می توانید خرید زیباترین ظروف مسی ملیله کاری با بهترین قیمت ها را داشته باشید . و از جلوه ای ظروف در دکوراسیون منزل خود در سال جدید بهره بگیرید .

مشخصات ، قیمت و خرید بشقاب ملیله زنجان مدل ترمه

ملیله کاری زنجان دارای قدمت طولانی می باشد . تاریخچه ملیله کاری در ایران را می توان از دوره هخامنشیان به بعد دانست . و یکی از اصیل ترین صنایع دستی در شهر زنجان ، ملیله کاری می باشد . ظروف مسی ملیله کاری یکی از شاهکارهای هنری ، هنرمندان زنجانی می باشد . مشخصات ، قیمت و خرید بشقاب ملیله زنجان مدل ترمه که یکی از مثال زدنی ترین نمونه های ظروف مسی ملیله کاری می باشد . و قیمت ظروف ملیله کاری زنجان با توجه به وقت ، ظرافت و دقتی که در تولیدات این ظروف به کار می رود از قیمت مناسبی برخوردار می باشد . با توجه به جلوه ای این ظروف و دگرگون کردن محیط ، می تواند گزینه ایده الی و مورد پسندی از طرف شما خانم ها با سلیقه محسوب شود .

ملیله کاری اصفهان- خرید ظروف ملیله کاری با قیمت ارزان

ملیله کاری اصفهان – خرید ظروف ملیله کاری با قیمت ارزان می تواند برای شما یک احساس خوشایندی از خرید به جا بگذارد و خاطره دل انگیز از سفر به شهر اصفهان ، این شهر تاریخی و سیاحتی به همراه داشته باشد . ظروف مسی ملیله کاری به معنی ظریف کاری بر روی نقره محسوب می شود . که با ایجاد مفتول های و نوارهای ظریف و نازک نقره باعث خلق آثار ماندگار و زیبا می شود . طرح های اسلیمی بر روی آن ایجاد می نمایند که زیبایی محصول را دوچندان می کند که شامل نقوش : اشک ، ترمه ، غنچه ، تابیده و بته جغه می باشد . خرید اینترنتی ظروف ملیله بهترین راه و آسان ترین راه برای خرید ظروف مسی ملیله کاری محسوب می شود . که محصولات متنوع و فوق العاده زیبا در این  بازار اینترنتی صنایع دستی می تواند مشاهده نمایید .

سرویس چای خوری ملیله کاری

سرویس چای خوری ملیله کاری از بارزترین و زیباترین سرویس ملیله کاری محسوب می شود . و از جمله ظروف مسی ملیله کاری می توان به سرویس چای خوری ملیله کاری نیز اشاره نمود . طرح ونقوش که بر روی محصول به کار می روند نشان از ذوق و الهام گرفتن از طبیعت می باشد و اکثر این ظروف نقوش اسلیمی و سنتی دارد . ملیله کاری ، امروزه از جمله صنایع دستی عمده شهرهای زنجان ، اصفهان ، تبریز و تهران می باشد . این سرویس چای خوری ملیله کاری شامل :

  • ۶ عدد جا لیوانی
  • ۶ عدد قاشق چای خوری
  • ۱ عدد قندان
  • ۱ عدد سینی

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

کارگاه های ملیله کاری در اصفهان به فعالیت مشغول می باشند و به طراحی و خلق آثار زیبا و ماندگار ملیله کاری می پردازند . ملیله کاری را هنر مفتول کردن نقره دانست . که توسط هنرمندان اصفهانی و با صرف وقت زیاد و مهارت در تولید این محصولات به کار می رود . و با پیوند دادن طرح های اسلیمی و نگاره های سنتی باعث ایجاد محصولات زیبا و ماندگار می شود . فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عرضه انواع ظروف مسی ملیله کاری با بهترین کیفیت می پردازد . که شما با دسترسی به آدرس سایت وبدون صرف وقت زیاد می توانید از تنوع طرح های این فروشگاه دیدن نمایید . از جمله محصولات این فروشگاه ظروف مسی ملیله کاری می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • سینی
  • قندان
  • سرویس چای خوری
  • سرویس آجیل خوری
  • شکلات خوری
  • شیرینی خوری

سرویس آجیل خوری ملیله کاری

یکی از دوران هایی که به تولید ظروف گران قیمت (نقره و طلا ) و سرشار از ذوق و سلیقه هنرمندان فلزکار مخصوصا نقره کاران عزیز قرار گرفته است . دوران ساسانیان می باشد و ظروف مسی ملیله کاری برای افراد مرفه به کار می رفت . سرویس آجیل خوری ملیله کاری یکی از بارزترین تولیدات ظروف مسی ملیله کاری می باشد . هم قابلیت به عنوان دکوری دارد و هم به عنوان ظروف پذیرایی در محافل و مهمانی های می توان به کار برد . وشما خانم های باسلیقه می توانید با استفاده از این ظروف مسی ملیله کاری حال و هوای پذیرایی از مهمان هایتان را دگرگون نمایید . قیمت سرویس آجیل خوری ملیله کاری با توجه به صرف وقت و مهارت به کار رفته در آن از قیمت مناسبی برخوردار می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان