صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / خرید و فروش ملیله کاری | قیمت خرید و فروش ملیله کاری با کیفیت خوب
قیمت خرید و فروش ملیله کاری با کیفیت خوب

خرید و فروش ملیله کاری | قیمت خرید و فروش ملیله کاری با کیفیت خوب

 قیمت خرید و فروش ملیله کاری با کیفیت خوب و خرید و فروش ملیله کاری می تواند شما را در یک خرید ایده آل و مورد پسند راهنمایی نماید . از ظریف ترین صنایع دستی می توان به هنر ملیله کاری اشاره نمود . در این هنر ، هنرمند با دقت و حوصله ی بالا مفتول هایی از جنس های نقره ، مس و … هنرمندانه و با بهره گیری از هنر اسلیمی ، سنتی به هم پیوند می دهد تا باعث خلق آثار ملیله کاری شود . با مطالعه تاریخچه ملیله کاری در ایران به این نتیجه می رسیم که اوج هنر ملیله کاری در دوره هخامنشیان بوده است و ملیله کاری به صورت و شکل امروزی رواج داشته است .

ابزار کار ملیله کاری

قبل از اینکه شما را با ابزار کار ملیله کاری آشنا نماییم . مختصر تاریخچه ای از این هنر را برای شما دوستداران صنایع دستی توضیح می دهیم . پیشینه این هنر در ایران به سالهای ۳۳۰ تا ۵۵۰ بر می گردد . و بیشتر جنبه تزئینی داشت و در تولید آن از مفتول های طلا و نقره استفاده می کردند . و در دوره اشکانیان ملیله حالت شبکه ای به خود گرفت و ظروف ملیله کاری زیبا و شکل ملیله امروزی به خود گرفته بود . این هنر نیز مانند دیگر هنرهای صنایع دستی ، نیاز به ابزار دارد تا باعث تولید محصولات متنوع شود . ابزار ملیله کاری شامل :

  • کوره ، بوته ، حدیده ، دستگاه نورد ، انبر آتش کاری ، تخته تاب ، قیچی ، آینه سوهان ، قالب ریخته گری ، دندانه و ….

ساعت رومیزی ملیله کاری

یکی از محصولات زیبا و منحصربه فرد ملیله کاری ، ساعت رومیزی ملیله کاری می باشد . جنس ساعت ملیله کاری از مس می باشد که با آبکاری نقره به رنگ سفید در آمده است ، و همین عامل باعث شده است که قابل ست کردن با انواع تزئینات باشد . در این ساعت هنرمندان نوارهای باریک مسی را با دقت و ظرافت بالا به هم پیچیده اند و نگاره های سنتی و اسلیمی را در آن به کار برده اند ، که زینت بخش این ساعت ملیله کاری شده است . از این خرید و فروش ملیله کاری و ساعت ملیله کاری می توان به عنوان هدیه برای عزیزانتان ، هدیه سازمانی و  … اشاره نمود .

ملیله کاری اصفهان

یکی از شاخه های هنر فلزکاری ، ملیله کاری می باشد . یکی از شاخص ترین شهرهایی که به این هنر پرداخته است ، شهر اصفهان می باشد . اصفهان را مهد صنایع دستی در ایران دانست . ملیله کاری اصفهان دارای ویژگی های منحصربه فرد است . شهر اصفهان در تولید ظروف ملیله کاری پیشرو می باشد . کارگاه های زیادی در اصفهان به تولید انواع محصولات ملیله کاری می پردازد که استادکاران این هنر به آموزش هنرجویان در این شاخه از صنایع دست می پردازند . خرید و فروش ملیله کاری نیاز به خلاقیت و نوآوری در محصولات عرضه شده از طرف هنرمندان این عرصه دارد .

ظریف کاری نقره با استفاده از هنر ملیله

نگاهی نو به هنر صنایع دستی را ، در آثار ملیله کاری می توان مشاهده نمود . که هنرمندان چگونه با ظرافت و دقت بالا به پیچاندن مفتول های باریک از جنس مس می پردازند و اشکال و محصولات مختلف را تولید می نمایند . از این محصولات می توان هم به عنوان تزئینی و هم کاربردی استفاده نمود . آموزش ملیله کاری را می توان با حضور در کلاس های آموزش ، استفاده از سی دی های آموزشی فرا بگیرید . ظریف کاری نقره با استفاده از هنر ملیله نیاز به ظرافت و دقت بالا دارد . تا باعث خلق آثاری ماندگار شود . خرید و فروش ملیله کاری دارای طرفداران زیادی می باشد . و این هنر از استقبال بالایی در بین انواع صنایع دستی برخوردار است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان