صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف فیروزه کوبی / بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی| بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی با تسهیلات و شرایط ویژه و خاص
بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی با تسهیلات و شرایط ویژه و خاص
بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی با تسهیلات و شرایط ویژه و خاص

بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی| بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی با تسهیلات و شرایط ویژه و خاص

بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی با تسهیلات و شرایط ویژه و خاص در خدمت شما عزیزان می باشد . بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی در زمینه زیورآلات ، ظروف آشپزخانه وپذیرایی ، دکوری و … به عرضه انواع ظروف مسی فیروزه کوبی می پردازد . محصول فیروزه کوبی که از ظروف مسی ، برنجی ، نقره ای یا برنزی می باشد . که قطعات ریز سنگ فیروزه را به صورت موزاییکی بر روی زیرکار به زیبایی و ظرافت بالا می چینند . تا جلوه خاص و زیبایی را خلق نمایند . نشاندن ذرات فیروزه در کنارهم از مهمترین قسمت های تولید ظروف مسی فیروزه کوبی می باشد ، هنرمندان باید دقت و ظرافت را چاشنی کار خود کنند ، تا ارزش محصول را بالا برده . و کمترین فاصله بین سنگ های فیروزه وجود داشته باشد . و چناچه کمی از زمینه فیروزه خالی به نظر برسد ، با رشته های از فلز نقوشی کوچک مانند : گل ، بوته و … ایجاد می نماید و این عمل باعث هر چه زیباتر فرم کار می شود و از طرفی دیگر باعث استحکام بیشتر خواهد شد .

فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان با فیروزه نیشابور

این افتخار را داریم که تسهیلات ویژه ای را برای شما متقاضیان و دوستداران صنایع دستی در نظر بگیریم و به فروش عمده فیروزه کوبی اصفهان با فیروزه نیشابور بپردازیم . سنگ به کار رفته در تولیدات فیروزه کوبی از قدیمی ترین سنگ های جهان می باشد . و به دلیل رنگ جذاب و دل فریبی که دارد در هزاره های پنجم و ششم قبل از میلاد مورد توجه و استفاده انسان ها قرار گرفته است . ایرانیان این سنگ را به نام « پیروزه » به معنی پیروزی می نامیدند . فیروزه کانی می باشد از جنس فسفات آبدار آلومینیوم و مس که دارای ساختاری کج وجهی می باشد . شفافیت این سنگ کدرتر و مومی شکل می باشد . بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی و قیمت ظروف خام فیروزه کوبی تحت تأثیر عوامل مختلف می باشد که شامل مس به کار رفته در تولید محصول ، دقت و ظرافت تولید ، وزن ظروف مسی و … می باشد .

کارگاه فیروزه کوبی اصفهان – صنایع دستی اصفهان

در کارگاه فیروزه کوبی اصفهان – صنایع دستی اصفهان که از بی بدیل ترین و مثال زدنی ترین هنرهای جهان محسوب می شود . به بایگانی فروش ظروف مسی فیروزه کوبی به بهترین نحو و زیبایی تمام می پردازند . کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان مشغول به فعالیت می باشند . به تولید فراورده هایی فیروزه کوبی شامل : زیورآلات ، ظروف آشپزخانه و کاربردی ، ظروف پذیرایی و تزئینی و …. می پردازند . مراحل تولید یک محصول فیروزه کوبی به دو مرحله ختم می شود که شامل زرگری ، فیروزه کوبی می باشد . در کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان به نشاندن قطعه های فیروزه بر روی ظروف مسی مبادرت می نمایند . باید دقت شود که چسباندن این سنگ ها دارای قدرت کافی باشد که در هنگام پرداخت ، باعث جدا شدن و ریختن قطعه های فیروزه نشود . هر چه ظرف فیروزه کوبی پرکارتر باشد و قطعات سنگ منظم تر باشد و فاصله بین قطعات به حداقل برسد . جلوه ی کار زیباتر و این محصول دارای ارزش قیمتی بالاتری خواهد بود .

قندان و شکلات خوری فیروزه کوب

استادکاران اصفهانی با هنرمندی تمام و با استفاده از سنگ قیمتی فیروزه به خلق آثار فیروزه کوبی از جمله قندان و شکلات خوری فیروزه کوب می پردازند . از این ظروف می توان هم به عنوان مزین کننده محافل و مهمانی هایتان بهره گیرید ، هم در دکوراسیون منزل و محل کار به کار گیرید . شکلات خوری فیروزه کوبی در سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است که شما می توانید بین انواع سایزها به انتخاب بپردازید . از مشخصات دیگر قندان فیروزه کوبی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • جنس بدنه از مرغوبترین مس به کار رفته است
  • سنگ فیروزه به کار رفته از با کیفیت ترین سنگ فیروزه ، سنگ فیروزه نیشابور می باشد . 
  • دارای پوشش پلی استر می باشد که زیبایی و حفاظت این محصول را بالا برده است .
  • هدیه اصیل و در عین حال نفیس برای عزیزانتان محسوب می شود .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان