صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / مرکز خرید و فروش ظروف مسی

مرکز خرید و فروش ظروف مسی

مرکز خرید و فروش ظروف مسی، که به عرضه انواع مختلف ظروف مسی می پردازد. و ظروف مسی را از معروف ترین بازارهای ظروف مسی (بازار مس زنجان، بازار مس اصفهان، بازار مس کرمان) را عرضه می کند. ظروف مسی به دلیل خواص فوق العاده که در پخت وپز دارد. یکی از ظروف پرکاربرد در آشپزخانه های ایرانی می باشد. شما می توانید انواع ظروف مسی با کاربردهای مختلف را در این فروشگاه اینترنتی مشاهده کرده و بدون هیچ دغدغه به سفارش آن بپردازید. تا ظروف مسی با کیفیت را در کمترین زمان تحویل بگیرید.

مرکز خرید و فروش ظروف مسی

مرکز خرید و فروش ظروف مسی، به عرضه انواع ظروف مسی می پردازد. استفاده از ظروف مسی برای اولین بار، توسط ایرانیان انجام گرفته است. که در آن زمان از ظروف مسی به صورت وسیع استفاده می کردند. و تا امروز ادامه داشته است. و متخصصان طب سنتی نیز به استفاده از این ظروف سفارش می کنند. و در اینجا ظروف مسی ارائه شده توسط این مرکز خرید، را به شما معرفی می کنیم. که شامل موارد ذیل می باشد:

  • انواع ظروف برای پخت وپز
  • انواع سینی
  • انواع ظروف مسی پذیرایی
  • انواع ظروف مسی برای سرو غذا
  • انواع ظروف تزئینی

تاریخچه ظروف مسی

قدیمی ترین شی مسی در ایران در منطقه ی علی کش (شمال خوزستان) با قدمت ۷ هزار ساله به دست آمده است. که آن یک سرنیزه بوده است. و در منطقه باستانی سلیک (کاشان) انواع وسایل مسی با قیمت ۶۵۰۰ ساله به دست آمده است. ظروف مسی از جمله ظروفی بوده است که توسط ایرانیان در زمان های قدیم استفاده می شده است. و پس از گذشت سالها و روی کار آمدن ظروف آشپزخانه با جنس های مختلف، استفاده از این ظروف مسی کنار  گذاشته شده. و با تحقیقاتی که محققان عزیز ایرانی انجام داده اند. متوجه شده اند که ظروف آشپزخانه تأثیر به سزایی در سلامت غذا داشته است. و مهمترین عامل حفظ سلامت می باشد. بنابراین توصیه می شود که از ظروف مسی برای پخت وپز استفاده کنید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

زیورآلات مسی بایگانی ، هنری سنتی و ظریف

زیورآلات مسی بایگانی | زیورآلات مسی بایگانی ، هنری سنتی و ظریف

تولید زیورآلات مسی بایگانی ، هنری سنتی و ظریف محسوب می شود . زیورآلات مسی …

یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد

زیورآلات مسی یزد | یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد

یکی از صنایع دستی زیبا و پرطرفدار مسی ، زیورآلات مسی یزد می باشد . …

کانال تلگرام