صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی پذیرایی / فروش ظروف مسی پذیرایی
ظروف پذیرایی
ظروف پذیرایی

فروش ظروف مسی پذیرایی

ظروف مسی پذیرایی، به دلیل اینکه این ضرورت احساس شده است، که در جهت پاسخ گویی به تقاضاهای زیاد شما برای ظروف پذیرایی مسی. اقدام به فروش فوق العاده این ظروف کرده ایم. که در ایام نوروز به منازل شما هدیه داده و منازل شما را زینت بخشد. تا با ظروف پذیرایی مسی به استقبال سال جدید بروید. و با ظروف با کیفیت برای پذیرایی کردن از مهمان ها استفاده کنید.علاوه براین به دلیل رنگ خاصی که این ظروف دارند. و براق بودن، این ظروف می تواند به دکوراسیون منازل شما جلوه زیبایی را هدیه دهد.

ظروف پذیرایی

فروش ظروف پذیرایی مسی

ظروف مسی از جمله پرکاربردترین و پرطرفدارتر ظروف در دهه گذشته بوده است. و فواید زیادی که استفاده از این ظروف در پی دارد. بر هیچ کس پوشیده نیست. و از آنجا که به عید نوروز نزدیک می شویم. ظروف مسی پذیرایی، ظروف پر کاربرد در ایام عید محسوب می شود. ظروف مسی دارای رنگ جذاب و براق بوده. و می تواند تم فضای خانه شما را تغییر و تحول اساسی بدهد. و انتخاب شما را برای خرید این ظروف پذیرایی مسی تحسین می کنیم. و استفاده از ظروف مسی پذیرایی، جلوه دو چندانی را به دکوراسیون داخلی شما می بخشد.

ظروف پذیرایی

قیمت ظروف مسی پذیرایی

قیمت ظروف مسی پذیرایی به دو روش ذیل تعیین می شود:

  • اولین عامل آن به حجم و اندازه ظروف مسی بستگی دارد. باید توجه داشت که در ساخت این ظروف چقدر برنج و مس به کار رفته است. و هر چقدر برنج و مس به کار رفته بیشتر باشد. هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود.
  • دومین عامل که به نوع کار و مدت زمان صرف شده برای ساخت ظروف پذیرایی به کار رفته، بستگی دارد. ممکن ظرف تزئینی و پذیرایی با وجود اندازه کوچک، قیمت بالاتری داشته باشد.

ظروف پذیرایی

دلایل رونق بازار ظروف مسی پذیرایی

  1. خلاقیتی که در ساخت این ظروف به کار رفته است.
  2. تنوع در محصولات مسی که در بازار عرضه می شود.
  3. کاربردهای گوناگونی که این ظروف مسی دارد.
  4. عرضه سریع و آسان آن می توان اشاره کرد.
  5. خریداری کردن آسان از طرف مشتریان.
  6. قیمت به صرفه این ظروف می توان بیان کرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان