صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / خرید و فروش ظروف مسی

خرید و فروش ظروف مسی

خرید و فروش ظروف مسی ، که توسط این فروشگاه انجام می شود. که برای رفاه حال مشتریان عزیزمان مبادرت به این کار کرده ایم. تا در کمترین زمان ممکن، مبادرت به خرید ظروف مسی بکنند. و ظروف مسی مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.و می توانید به عنوان دکوری در دکوراسیون منازل خود استفاده کنید. و جلوه زیبایی را خلق کنید. و به دلیل درخشندگی و گرمابخشی  که این ظروف دارند، دکوراسیون منزل شما را دگرگون می کند. و با قیمت مناسب به شما عرضه می شود.

خرید و فروش ظروف مسی

خرید و فروش ظروف مسی

خرید ظروف مسی در سالهای اخیر در بین تمام خانواده های ایرانی مورد استقبال واقع شده است. و توصیه پزشگان، مخصوصاَ پزشکان سنتی به استفاده بیشتر از این ظروف می باشد. بالتبع تقاضا برای این ظروف بالا رفته است. با توجه به این ضرورت ما، به فروش ظروف مسی پرداخته ایم. انواع ظروف مسی کاربردی و تزئینی و کادویی را می توان در این سایت دیدن نمایید و به انتخاب بپردازید. و هدف ما رضایت کامل شما مشتریان عزیز می باشد.

خرید و فروش ظروف مسی

تقلبی یا اصل بودن ظروف مسی

استفاده از ظروف مسی(به خاطر سالم بودن این ظروف) در سالهای اخیر با استقبال زیادی روبه رو شده است. و در بازار از نظر کیفی و ظاهری دارای تنوع بالا بوده است. که باید قبل از خرید ظروف مسی، توانایی در تشخیص ظروف مسی را داشته باشید. که این ظروف اصلی بودن یا تقلبی؟ در اینجا به تقلبی بودن ظروف مسی اشاره می کنیم:

  1. ظروف مسی که به رنگ زرد و مات می باشند. به دلیل اینکه در ساخت آن ها از آلیاژ مس و برنج به نسبت ۱ به ۲ به کار برده شده است. تقلبی می باشند.
  2. تناسب بین وزن و حجم ظروف مسی وجود ندارد. به این معنی می باشد که ظروف مسی از ضخامت استانداری برخوردار نمی باشد.
  3. ظروف مسی که دارای روکش آلیاژ می باشد، آسیب پذیرتر است و دارای طول عمر کمتری می باشد. و جزو ظروف مسی تقلبی محسوب میشود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان