صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی زنجان / خرید ظروف مسی زنجان استان زنجان، زنجان
خرید ظروف مسی زنجان

خرید ظروف مسی زنجان استان زنجان، زنجان

خرید ظروف مسی زنجان استان زنجان، زنجان که از کهن ترین بازارهای عرضه کننده ظروف مسی می باشد. که از اولین شهرهایی که به تولید ظروف مسی پرداخته است استان زنجان می باشد. و یکی از پیشگامان تولید ظروف مسی در ایران می باشد. و هنرمندان زیادی به این هنر مشغول می باشن.که به طراحی و تولید ظروف مسی می پردازند. ظروف مسی زنجان دارای بافت سنتی بوده است. و از نظر ظاهری دارای چکش کاری بالا بر روی ظروف مسی بوده است. که این ظروف را از ظروف دیگر شهرها متمایز می کند.

خرید ظروف مسی زنجان استان زنجان

خرید ظروف مسی زنجان استان زنجان، از جمله ظروف مسی مرغوب و باکیفیت می باشد که در شهر زنجان تولید و به بازار عرضه می شود. و مس زنجان که مورد توجه خاص و عام می باشد. و از جمله مس های مرغوب در ایران می باشد. و بعضی از ظروف تولید شده مخصوص خود زنجان می باشد که به دست توانای هنرمندان زنجانی قلم زنی و کار شده است. که از بافت سنتی بالاتری برخوردار بوده است که زیبایی ظروف مسی زنجان را فوق العاده کرده است.

ظروف مسی زنجان

ظروف مسی زنجان، که یکی از اولین ظروفی بوده است. که توسط مسگران با ذوق زنجانی ساخته شده است. با ظرافت و دقت بر روی آن قلمزنی انجام شده است. و ظروف مسی زنجان، دارای ویژگی های بی شماری می باشد. که در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم:

  1. قدمت بالایی که این ظروف دارا می باشد.
  2. کیفیت بالا مس به کار رفته در ساخت این ظروف
  3. ضخامت مطلوبی که دارا می باشد.
  4. طراحی زیبا و ظرافت بالا این ظروف
  5. قیمت مناسب با توجه به کیفیت بالا
خرید ظروف مسی زنجان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان