صنایع دستی آندیانا
خانه / فلزات / خاتم کاری ظروف مسی| بایگانی خاتم کاری ظروف مسی با بهترین کیفیت و بالاترین ظرافت
بایگانی خاتم کاری ظروف مسی با بهترین کیفیت و بالاترین ظرافت

خاتم کاری ظروف مسی| بایگانی خاتم کاری ظروف مسی با بهترین کیفیت و بالاترین ظرافت

بایگانی خاتم کاری ظروف مسی با بهترین کیفیت و بالاترین ظرافت ، ما را به خاتم کاری اصفهان راهنمایی می کند . که در تولید این محصولات هنرمندان با چنان دقت و ظرافتی به چیدمان قطعات مثلثی چوبی ، استخوان و فلز می پردازند که با عث خلق آثاری چشم نواز و خیره کننده می شوند . اگر چه خاتم کاری بر روی چوب رواج دارد اما خاتم کاری ظروف مسی نیز طرفداران خاص خود را دارد . در محصولات خاتم مس ، تمام سطح ظروف مسی با خاتم پوشیده نمی شود و قسمتی از این ظروف از هنر خاتم کاری استفاده شده و قسمتی از آن جنس مس می باشد که یکی همگونی زیبا و چشم نوازی را ایجاد نموده .

خرید صنایع دستی خاتم کاری روی مس و هدایای خاص ایرانی

اگر شما به دنبال خرید صنایع دستی خاتم کاری روی مس و هدایای خاص ایرانی هستید می توانید از برجسته ترین هنرهای صنایع دستی اصفهان یعنی خاتم کاری ظروف مسی استفاده نمایید . یکی از هنرهای جدیدی می باشد که توسط هنرمندان باتجربه و ماهر اصفهانی از تلفیق مس و خاتم به دست می آید و در خاتم کاری ظروف مسی ما آن را می شناسیم . اگر چه این هنر در دوره های مختلفی تاریخی مورد بی مهری قرار گرفته است اما ابداع خاتم کاری بر روی مس نقطه عطفی در این هنر محسوب می شود و خاتم کاری ظروف مسی طرفداران زیادی در داخل و خارج از مرزهای کشورمان دارد .

آموزش خاتم کاری در اصفهان

قبل از اینکه شما را با آموزش خاتم کاری در اصفهان آشنا نماییم . باید بدانید که برای اجرای هنر خاتم کاری ظروف مسی نیاز به ابزار و وسایل مورد نیاز می باشد . ابزار مورد استفاده شامل : چکش ، سوهان ، گاز انبر ، قیچی ، مفتول های فلزی ، سمباده ، ابزار های مخصوص برای بریدن چوب و … سطح زیر خاتم کاری از جنس مس می باشد که دارای انعطاف پذیر و شکل پذیری بالایی است . که در انواع مختلف ظروف و کاربردها می توانید از آن استفاده نمایید . به دلیل ظرافت و دقتی بالایی که آموزش خاتم کاری روی مس دارد بهتر است آموزش را در خدمت اساتید مجرب و با تجربه فرابگیرید . تا هنر برجسته کاری بر روی ظروف مسی را یاد بگیرید . این آموزش را می توانید به صورت مجازی ، تصویری و … فرا گیرید .

خاتم کاری اصفهان

قیمت ظروف خاتم کاری اصفهان نسبت به زیرساختی که در خاتم کاری استفاده می شود ، متغیر است و خاتم کاری بر روی ظروفی از جنس چوب ، سفال و مسی به کار گرفته می شود ، که در بین آن ها قیمت خاتم کاری ظروف مسی بالاتر می باشد . از دیگر عوامل تأثیر گذار بر قیمت این ظروف ، مواد اولیه مرغوب و باکیفیتی می باشد که در تولید آن به کار رفته است مانند جنس چوب ، سایز وابعاد ظروف مسی ، ظرافت و دقت در چیدمان چوب ها ،از عوامل تعیین کننده قیمت ظروف خاتم کاری اصفهان می باشد .

ظروف مس و خاتم کاری با کیفیت و ظرافت بالا

یکی از صنایع دستی فاخر و زیبا می توان به ظروف مس و خاتم کاری با کیفیت و ظرافت بالا اشاره نمود . اگر بخواهیم پیشینه ی خاتم کاری روی ظروف مسی را بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که هنر خاتم کاری دارای قدمت ۱۰۰۰ ساله می باشد . خاتم کاری ظروف مسی از دوره قاجار و توسط اعیان و خانواده های مرفه به کار گرفته می شد و بعد از این دوره تولیدات ظروف مسی ، دستخوش تغییراتی در طراحی و تولید شد . و امروزه به شیوه جدید و مدرن تر به بازار عرضه می شود و دارای تنوع بالا در محصولات می باشد ، که شامل :

  • سنگاب 
  • شگلات خوری
  • کشکول
  • شیرینی خوری و ….
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان