صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / ظروف مسی اصفهان / تبلیغ ظروف مسی آگرین / تبلیغ ظروف مسی | تبلیغ ظروف مسی با بهترین کیفیت
تبلیغ ظروف مسی آگرین

تبلیغ ظروف مسی | تبلیغ ظروف مسی با بهترین کیفیت

انواع کارگاه های ظروف مسیکه به تولید و عرضه انواع قابلمه ها با طراحی جدید و نو می پردازند و در بین انواع جنس هایی که به بازار عرضه می کند ظروف مسی دارای زیبایی ظاهری بالا بوده است . و دارای کاربردهای مختلف می باشد . و تبلیغ ظروف مسی یکی از افتخارات می باشد که توسط این سایت انجام می شود .

سرویس قابلمه چی بخریم چند تا بخریم ؟

سرویس قابلمه چی بخریم چند تا بخریم ؟ این یکی از سوالات عمومی می باشد که برای خانم های خانه دار پیش می آید که چه نوع سرویس قابلمه و با چه خصوصیاتی را خریداری نمایند . این سایت شما را به خریداری قابلمه پلین دعوت می کند . قابلمه پایلن خوبه و می توانید به مدت طولانی از این ظروف استفاده نمود و بدون اینکه از کیفیت این ظروف کاسته شود . در سرویس و سایز های مختلف به بازار عرضه شده است . و دارای ضمانت فروش می باشد . و از قیمت نازل تری نیز برخوردار میباشد . تبلیغ ظروف مسی آگرین در کنار آن سرویس قابلمه پلین خوبه می باشد که دارای سرویس های ذیل می باشد :

  • سرویس ۸ پارچه
  • سرویس ۱۲ پارچه
  • سرویس ۱۷ پارچه
  • سرویس ۲۰ پارچه

مشخصات ، قیمت و خرید سرویس قابلمه و تابه مدل ۲۰ پارچه آگرین

اگر بخواهیم از مشخصات ، قیمت و خرید سرویس قابلمه و تابه مدل ۲۰ پارچه آگرین برای شما مشتریان و دوستداران ظروف مسی آگرین بگوییم این است که قیمت ظروف آگرین پایین بوده است و دارای کیفیت خوبی می باشد . و شما می توانید به مدت طولانی از این ظروف استفاده نمایید . تبلیغ ظروف مسی آگرین می تواند انتخاب خیلی خوبی توسط نوعروسان عزیز باشد که بتواند از این سرویس قابلمه و تابه مدل ۲۰ پارچه آگرین در جهیزیه خود استفاده نمایند . و نمایی زیبا به آشپزخانه خود بدهند . این سرویس در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری به بازار عرضه شده است .

سرویس جهیزیه شش نفره برای عروس

شما نوعروسان عزیز اگر می خواهید آشپزی بدون دغدغه داشته باشید و با اطمینان خاطر آشپزی کنید . پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس جهیزیه شش نفره برای عروس آگرین می باشد . این سرویس مسی عروس می تواند همراه خوبی در کل مهمانی هایتان باشد . و از فواید ظروف مسی نیز می توانید کمال استفاده را نمایید . و این اطمینان را داشته باشید که حرارت به طور یکنواخت در غذا پخش می شود و باعث خوب جاافتادن غذا و بالطبع خوش مزه شدن غذا می شود . با استفاده ازاین سرویس مسی عروس می توانید از فواید این ظروف برای سلامتی خود و خانواده به کار ببرید .

سرویس ۸ پارچه آگرین

سرویس ۸ پارچه آگرین یکی دیگر از محصولات تبلیغ ظروف مسی آگرین می باشد. ظروف آگرین از جنس خوبی برخوردار می باشد . دسته ها از جنس باکالیت می باشد که تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد تحمل حرارت دارند . جنس پوشش داخلی و دیواره بیرونی تابه ها ، مس می باشذ . که بسیار مقاوم تر نسبت به دیگر پوشش ها می باشد . و سرویس ۸ پارچه آگرین شامل :

  • یک عدد قابلمه بزرگ سایز ۲۷ درب دار
  • یک قابلمه کوچک سایز ۱۹ درب دار
  • یک عدد تابه بزرگ سایز ۲۷ درب دار
  • یک عدد تابه کوچک ۱۹ درب دار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09103235416
آدرس کانال: andiyana_ir@
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده ظروف مسی زنجان

فروش فوق العاده صنایع و ظروف مسی زنجان

فروش صنایع و ظروف مسی در زنجان از رونق خوبی برخوردار است و اگر چه …

قیمت قابلمه مسی | قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان از تولیدی

قیمت قابلمه پنج پارچه زنجان، که تولید مخصوص زنجان می باشد. و توسط چیره دست زنجانی طراحی شده است. که در این فروشگاه به طور خاص به عرضه قابلمه مسی پنج پارچه زنجان